Gönderen Konu: Saç ekimi asmed klinik 4500 kök yaş 20  (Okunma sayısı 25321 defa)

Zero

• Full Member
  • asmed saç ekimi
Ynt: Saç ekimi asmed klinik 4500 kök yaş 20
« Yanıtla #45 : 07 Aralık 2021, 18:33:01 »
Bunlar zero’nun kardeşinin resimleri yanlış anlama olmasın. Son resimde ne kadar seyrekleştigini görebilmeniz için saçlarını o şekilde form verdi.

Zero

• Full Member
  • asmed saç ekimi
« Yanıtla #46 : 07 Aralık 2021, 18:43:52 »
Resimdekileri (bu konuda uzman olan birinin önerisi ile ) 3/4 aydır kullanıyor. Üçüde bitkisel ve baharat statüsünde yani herhangi bi yan etkisi yok. Minyatür olan saçlar bu üçlü sayesinde çıkmış olabilir.
Kurkuma (Zerdeçal)
Gerstengras ( Arpa çimi )
Aschwagandha (hint ginsengi)

Zero

• Full Member
  • asmed saç ekimi
« Yanıtla #47 : 07 Aralık 2021, 18:59:02 »
Birinci resimdeki doktorun yazdıgı
.D vitamini ve Biotin hergün bir tane kullanıyo.

İkinci resimdekileri yeni ısmarladık bugün geldi
.Revita Şampuan
.Dabur amla saçyagı saç tellerini kalınlaştırıp daha koyu renk yapıyomuş
.Prostaplant kullananların yorumları üzerine aldık içerisinde kabakçekirdegiyagı ,Sägepalme,Selen,Zink,E vitamini,Isırganotu özü var.
.Dermatoller herkes biliyor zaten 0,5 kalınlıgında
.Rosemary yagı (Biberiye) dermaroller yaptıkdan sonra kafasına sürmek için aldık bununla ilgilide kullanan yorumları çok iyiydi .
Bakalım inşallah olumlu bi sonuç alırız.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 07 Aralık 2021, 19:02:36 »
selamlar güzel paylaşımlarınız için teşekkür ederiz  kabuk sonrası saç ekimi fotoğrafları gayet güzel ve sık bir görüntü maşallah çok beğendim
küçük oğlunuzun saçları da baya incelmiş ve seyrekleşmiş maalesef oda abisi gibi saçları gidici
Global Moderator

ImPaLa

• Hero Member
« Yanıtla #49 : 07 Aralık 2021, 19:05:13 »
oğlunuz kabukları dökmüş hayırlı olsun ablacım çok hoş bir görüntü kısa saçta maşallah yakışmış keşke şok dökülme olmasa böyle kalsa
küçük oğlunuzun saçları da genetik dökülme ancak fin durdurur  ama yaşı küçük olduğu için tavsiye edilmez

Zero

• Full Member
  • asmed saç ekimi
« Yanıtla #50 : 07 Aralık 2021, 19:25:22 »
selamlar güzel paylaşımlarınız için teşekkür ederiz  kabuk sonrası saç ekimi fotoğrafları gayet güzel ve sık bir görüntü maşallah çok beğendim
küçük oğlunuzun saçları da baya incelmiş ve seyrekleşmiş maalesef oda abisi gibi saçları gidici

Malesef
Kardeşim sanırım bu döngüyü üç kere yaşayacagım 😁 bir tane daha erkek kardeşleri var .

Zero

• Full Member
  • asmed saç ekimi
« Yanıtla #51 : 07 Aralık 2021, 19:29:29 »
oğlunuz kabukları dökmüş hayırlı olsun ablacım çok hoş bir görüntü kısa saçta maşallah yakışmış keşke şok dökülme olmasa böyle kalsa
küçük oğlunuzun saçları da genetik dökülme ancak fin durdurur  ama yaşı küçük olduğu için tavsiye edilmez

Teşekkür ederim kardeşim yorumunuz için bakalım düzenli olarak resmini paylaştıgım ürünleri kullanınca en azından dökülme durur inşallah.

djan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #52 : 07 Aralık 2021, 19:41:37 »
20 yaşında birine asmed'in ekim yapması şaşırttı.

umarım sonucu iyi olur.
arkadaşın saçları ekim yapılacak durumda forumdaki çoğu insana kalsa 40 yaşına kadar bekle derler bu durumda bile

Cardozoo

• Hero Member
« Yanıtla #53 : 07 Aralık 2021, 19:45:38 »
Oğlunuzun 18. yaşına kaç ay var? Finasterid’e 16 yaşında başlayanlar var.  Dökülme genetik olunca vitamin falan pek önemli olmuyor. Eğer finasteride başlarsa bu problemden kurtulabilir.
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 21
Kalben - Saçlar

Zero

• Full Member
  • asmed saç ekimi
« Yanıtla #54 : 07 Aralık 2021, 22:21:59 »
arkadaşın saçları ekim yapılacak durumda forumdaki çoğu insana kalsa 40 yaşına kadar bekle derler bu durumda bile
Haklısınız
Erken yaşda saç ektirme konusunada bi açıklık getireyim bizde ilk başta ilerki seneler ektirmesinden yanaydık, lakin oglum en genç yaşlarımda saçım olmayacaksa ilerki yaşlarda ben ne yapayım saçı dedi ve ektirmeye karar verdi.

Zero

• Full Member
  • asmed saç ekimi
« Yanıtla #55 : 07 Aralık 2021, 22:25:00 »
Oğlunuzun 18. yaşına kaç ay var? Finasterid’e 16 yaşında başlayanlar var.  Dökülme genetik olunca vitamin falan pek önemli olmuyor. Eğer finasteride başlarsa bu problemden kurtulabilir.

Üç ay var 18 yaşına girmeye şimdilik kullanmasın bakalım bu takviyelerin faydası olacakmı.
Birde türkiyede doktora getiricez ondan sonrasınada doktorun tavsiyeleriyle karar verir.

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #56 : 07 Aralık 2021, 23:57:00 »
En azından xpecia kullanabilir bence.  18 yaşında finasterid riskli olur.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #57 : 08 Aralık 2021, 04:28:11 »
Selamlar..
Bugün saç ekiminin 11’inci günü herşey normal seyrinde ilerliyor. Dünkü yıkamada kabukları tamamen döküldü birazdan dün çekilen resimlerini ekleyeceğim. Kafada uyuşukluk var ama bu fırum sayesinde ben bunun normal oldugunu biliyorum.
Şimdiden herkese teşekkür ediyorum yorumları için.

Dostum uyuşukluk biraz sürebiliyor ama zamanla kendi kendine düzeliyor. Zaten çok da sorun olmuyor :). Ekiminizde çok temiz yapılmış. Umarım süreç sonunda güzel çok bir sonuç görürüz.

Resimdekileri (bu konuda uzman olan birinin önerisi ile ) 3/4 aydır kullanıyor. Üçüde bitkisel ve baharat statüsünde yani herhangi bi yan etkisi yok. Minyatür olan saçlar bu üçlü sayesinde çıkmış olabilir.
Kurkuma (Zerdeçal)
Gerstengras ( Arpa çimi )
Aschwagandha (hint ginsengi)

Hanımefendi çocuklarınızın saçları maalesef genetik dökülmeden kaynaklı dökülüyor. Bu nedenle bu tarz vitamin tedavileri ancak antiandrojen tedavilerine destek olarak fayda gösterebilir. Benim gördüğüm ince saçların çıkmasından ziyade, varolan saçların incelmesinden dolayı öyle bir görüntü ortaya çıkmış. Yaşı da çok genç finasterid kullandırmamanızı da anlıyorum ama bu tedavilerin çok artısı olacağını düşünmüyorum. Biotinin saçlara canlılık veren özelliği vardır ama mesela saç takviyelerinde ginsengin olması, dht baskılamasından dolayı oluşan hafıza bulanıklığının önüne geçmesi için kullanılan bir takviye olduğunu düşünüyorum. Yani genetik saç dökülmesi tedavisinden çok, kullanılan tedavilerde ortaya çıkan yan etkileri azaltmak için kullanılan bir takviye olarak görüyorum ben. Zerdeçal ile böyle bir yan etki alacağını oğlunuzun düşünmüyorum. En azından bitkisel destek düşünüyorsanız saw palmettoyu araştırabilirsiniz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Zero

• Full Member
  • asmed saç ekimi
« Yanıtla #58 : 08 Aralık 2021, 18:12:30 »
Dostum uyuşukluk biraz sürebiliyor ama zamanla kendi kendine düzeliyor. Zaten çok da sorun olmuyor :). Ekiminizde çok temiz yapılmış. Umarım süreç sonunda güzel çok bir sonuç görürüz.

Hanımefendi çocuklarınızın saçları maalesef genetik dökülmeden kaynaklı dökülüyor. Bu nedenle bu tarz vitamin tedavileri ancak antiandrojen tedavilerine destek olarak fayda gösterebilir. Benim gördüğüm ince saçların çıkmasından ziyade, varolan saçların incelmesinden dolayı öyle bir görüntü ortaya çıkmış. Yaşı da çok genç finasterid kullandırmamanızı da anlıyorum ama bu tedavilerin çok artısı olacağını düşünmüyorum. Biotinin saçlara canlılık veren özelliği vardır ama mesela saç takviyelerinde ginsengin olması, dht baskılamasından dolayı oluşan hafıza bulanıklığının önüne geçmesi için kullanılan bir takviye olduğunu düşünüyorum. Yani genetik saç dökülmesi tedavisinden çok, kullanılan tedavilerde ortaya çıkan yan etkileri azaltmak için kullanılan bir takviye olarak görüyorum ben. Zerdeçal ile böyle bir yan etki alacağını oğlunuzun düşünmüyorum. En azından bitkisel destek düşünüyorsanız saw palmettoyu araştırabilirsiniz.

Teşekkür ederim yorumunuz için
Son aldıgımız Prosta Plant tabletde var içinde saw palmetto günlük bir tablet yeterli yazıyor üzerinde ,onu kullanmaya dün başladı bakalım bir ay sonra resimlerini çekip karşılaştırma yapacaz gine herhangi bi degişiklik olacakmı .
Eger bir faydasını görürse mutlaka yazarım burdan.

Şunu tekrar belirtmek istiyorum bu forum sayesinde gerçekten birçok bilgi sahibi olduk. O yüzden bu forumda çocuklarımın saçlarındaki süreçleri paylaşmak benim vefa borcumdur. Her zaman sizlere cevap yazamasamda saç ekim süresi tamamlanana kadar her ay resimlerini paylaşmaya devam edicem inşallah.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 08 Aralık 2021, 18:14:52 »
Malesef
Kardeşim sanırım bu döngüyü üç kere yaşayacagım 😁 bir tane daha erkek kardeşleri var .

umarım 3 ekimde başarılı geçer :))
zaten abileri iyi bir sonuç alırsa kardeşlerde psikolojik olarak çaresi var diye rahatlarlar
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram