Gönderen Konu: Saç ekimi asmed klinik 4500 kök yaş 20  (Okunma sayısı 25429 defa)

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Saç ekimi asmed klinik 4500 kök yaş 20
« Yanıtla #345 : 28 Eylül 2022, 23:30:05 »
 tepe geç çıkar geniş alan ekimide gec çıkar gidisatta sorun yok o zaman.dezavtan alpin oraları ekmiş olması.tepede zaten beslenme zor gecici yardımcı kullanabilirsiniz tepeye prp falan.eken ve beslenme goz onunde bulundurularak

baldLion

• Hero Member
« Yanıtla #346 : 29 Eylül 2022, 00:01:49 »
Yaşını göz önünde bulundurursak ekim gayet başarılı olmuş Bu yaşta yapılan ekimler genelde başarısız sonuçlanıyor özellikle donör bölgeden alınan saçlardaki telogen oranı fazla olduğu için.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #347 : 29 Eylül 2022, 01:26:04 »
Maşallah çok güzel gözüküyor saçları arkadaşımızın. Mevcut saç yapısına göre güzel bir sonuç alınmış. Zaten Asmed ekimlerinde üyeler çok detaylı fotoğraflar paylaşıyorlar. Türkiye'de tatilde attığınız fotoğrafta mesela çok daha yoğun gözüküyor oğlunuzun saçları. Eminim normalde insanlar da böyle dikkatlice saçlarını kontrol etmiyorlardır. Kel görüntü tamamen gitmiş gibi görünüyor.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #348 : 29 Eylül 2022, 07:30:33 »
Gelişmeler devam ediyor minoxidil kullanıyor mu oğlunuz kullanıyorsa nasıl kullanıyor

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #349 : 29 Eylül 2022, 08:37:08 »
Sonuc cok basarili surec sonunda dahada gelisecektir saclari uzun tutarsaniz daha kapatici gozukecektir hersey yolunda suan hacim artisi oldugunda hersey güzel olucak
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

DeliKurt

• Sr. Member
« Yanıtla #350 : 29 Eylül 2022, 11:52:11 »
Bencede açık alam saç kalitesine göre gayet güzel bir saç ekimi sonucu almış oğlunuz ablacım hayırlı olsun.

obi

• Full Member
« Yanıtla #351 : 29 Eylül 2022, 14:47:22 »
Maşallah çok güzel gözüküyor saçları arkadaşımızın. Mevcut saç yapısına göre güzel bir sonuç alınmış. Zaten Asmed ekimlerinde üyeler çok detaylı fotoğraflar paylaşıyorlar. Türkiye'de tatilde attığınız fotoğrafta mesela çok daha yoğun gözüküyor oğlunuzun saçları. Eminim normalde insanlar da böyle dikkatlice saçlarını kontrol etmiyorlardır. Kel görüntü tamamen gitmiş gibi görünüyor.

onizuka eikichi  Hocam Detaylı paylaşım en doğrusu değilmi , herkes doğru şekilde bilgilensin , diğer türlü hiç bir şey anlaşılmıyor net fikir oluşmuyor.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #352 : 29 Eylül 2022, 16:31:20 »
onizuka eikichi  Hocam Detaylı paylaşım en doğrusu değilmi , herkes doğru şekilde bilgilensin , diğer türlü hiç bir şey anlaşılmıyor net fikir oluşmuyor.

Tabii ki en doğrusu şeffaf paylaşım yapılması. Yoksa diğer türlü kötü niyet olmasa dahi, üyeleri yanlış yönlendirmiş oluruz. Bunu Asmed'de ekim yapan hastalar net olarak paylaşıyor. Sonuç mükemmel olmasa da iyi bir sonuç olduğunda dahi eleştiriler geliyor. Konulara sürekli eleştirerek yorumlamakta bence Asmed gibi ülkemizi alanında en başarılı şekilde tanıtan bir merkeze yapılan haksızlık olduğunu düşünüyorum. Yani bazen bu şeffaflık diğer konularda olmadığı için Asmed'in sonuçları olduğundan fazla eleştiri getiriyor. Mesajımda bu durumu belirtmek istedim aslında.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Zero

• Full Member
  • asmed saç ekimi
« Yanıtla #353 : 29 Eylül 2022, 18:28:06 »
tepe geç çıkar geniş alan ekimide gec çıkar gidisatta sorun yok o zaman.dezavtan alpin oraları ekmiş olması.tepede zaten beslenme zor gecici yardımcı kullanabilirsiniz tepeye prp falan.eken ve beslenme goz onunde bulundurularak

Doktor bey ne derse onu yapıyoruz
Kasım ayında bir kaç günlügüne türkiyeye gitmesi gerekiyor.
Merkeze yazacak gelmişken görüşebilme imkanı olumu diye bakalım ne cevap verecekler.

Zero

• Full Member
  • asmed saç ekimi
« Yanıtla #354 : 29 Eylül 2022, 18:31:47 »

Ön kısımdan görüntü çok güzel artık saçlarının dibi gözükmüyor önden bakınca.
Üst kısımlar tepeye dogru giden bölümde bir hayli seyreklik var resimlerdede fark etmişsinizdir.
İnşallah oralarda dolgunlaşır.

Zero

• Full Member
  • asmed saç ekimi
« Yanıtla #355 : 29 Eylül 2022, 18:33:15 »
Gelişmeler devam ediyor minoxidil kullanıyor mu oğlunuz kullanıyorsa nasıl kullanıyor
Evet kullanıyor Regaine köpük olanı kullanıyor.

Zero

• Full Member
  • asmed saç ekimi
« Yanıtla #356 : 29 Eylül 2022, 18:37:32 »
Tabii ki en doğrusu şeffaf paylaşım yapılması. Yoksa diğer türlü kötü niyet olmasa dahi, üyeleri yanlış yönlendirmiş oluruz. Bunu Asmed'de ekim yapan hastalar net olarak paylaşıyor. Sonuç mükemmel olmasa da iyi bir sonuç olduğunda dahi eleştiriler geliyor. Konulara sürekli eleştirerek yorumlamakta bence Asmed gibi ülkemizi alanında en başarılı şekilde tanıtan bir merkeze yapılan haksızlık olduğunu düşünüyorum. Yani bazen bu şeffaflık diğer konularda olmadığı için Asmed'in sonuçları olduğundan fazla eleştiri getiriyor. Mesajımda bu durumu belirtmek istedim aslında.

Size kayılıyorum bencede çogu kişi düzgün resim paylaşmıyor. Çok zor olmamalı bir kişiyi bulup iki resim çektirmek.
Ben resimleri bile aynı yerde çekmeye özen gösteriyorum herhangi bi yanıltma olmasın diye.

Zero

• Full Member
  • asmed saç ekimi
« Yanıtla #357 : 29 Eylül 2022, 18:45:52 »
Tam olarak gözle göründigü şekli bu şekilde şimdi çektim bu resmi ve tam olarak nasıl görüyorsam o şekilde çıktı resim.

Zero

• Full Member
  • asmed saç ekimi
« Yanıtla #358 : 29 Eylül 2022, 19:00:57 »
Kullandıgı şampuan, minox,vitamin ve ilacında resmini atıyorum.
Vitaminleri kanına baktırdı ve doktor tavsiyesi ile alıyor.

Zero

• Full Member
  • asmed saç ekimi
« Yanıtla #359 : 29 Ekim 2022, 14:13:04 »
11 aylık sonuç

Facebook Twitter Instagram