Gönderen Konu: Saç ekimi asmed klinik 4500 kök yaş 20  (Okunma sayısı 25338 defa)

Antifav

• Full Member
Ynt: Saç ekimi asmed klinik 4500 kök yaş 20
« Yanıtla #106 : 15 Nisan 2022, 00:50:47 »
Oğlunuzun süreci olabileceği kadar sorunsuz ilerliyor. İnşallah bir daha karşılaşmamak üzere saç sorunu aşacak bu ekimle.
  • Ekim Tarihi: 12.01.2022-18.02.2023
  • Ekim Merkezi ismi MEDEKS
  • Greft Miktarı 5300+3000
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi xpecia

ImPaLa

• Hero Member
« Yanıtla #107 : 15 Nisan 2022, 01:09:57 »
Çok başarılı ilerlemiş kısa zamanda oğlunuzun saçları bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz

ImPaLa

• Hero Member
« Yanıtla #108 : 15 Nisan 2022, 01:13:20 »
.Evet ben de saç ektirdim.Oglunuzla
 aynı tarihlerde, aynı sayıda greft ekildi, (4500).Benim tercihim Alp Bayramoglu idi.Konu açmadım hanımefendi, fakat sūreçten  memnun oldugumu söyliyebilirim.

Keşke sende konu açıp bizlere sonucun ve süeecinle ışık tutsaydın hocam Alp hocamın ekimleri forum için önemli

Carlos75

• Full Member
« Yanıtla #109 : 15 Nisan 2022, 02:55:19 »
Ne anne babalar var ya. Oğullarının özgüvenini etkileyen bir sıkıntıyı beraber çözüyorlar. Birlik oluyorlar. Hep mesut olsunlar inşallah.

Bizimkiler fark etmiyor bile saçlarin döküldüğünü 🤣🤣🤣🤣 anca kel olana kadar sonra vay oğlum sen ne zaman kel oldun ki diye sorarlar🤣🤣🤣

Carlos75

• Full Member
« Yanıtla #110 : 15 Nisan 2022, 02:56:43 »
 aynı tarihlerde, aynı sayıda greft ekildi, (4500).Benim tercihim Alp Bayramoglu idi.Konu açmadım hanımefendi, fakat sūreçten  memnun oldugumu söyliyebilirim.

Rica etsek konu açar misin reis ? Sadece saçlar belli olsun anonim kalmak istiyorsan sorun yok ama bir de paylaşsan sevinecez

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #111 : 15 Nisan 2022, 14:52:35 »

Ekos evet konu açıp bizlerle paylaşırsan deneyimlerinden binlerce insan yararlanacaktır senin faydalandığın gibi  bu iyiliği onlardan esirgeme.
Global Moderator

Zero

• Full Member
  • asmed saç ekimi
« Yanıtla #112 : 15 Nisan 2022, 15:32:18 »

Konu açsanız gerçekten çok iyi olur. Özellikle bizim için aynı gün ektirdiginiz için iyi bir karşılaştırma olur. Alb bey benim oglumunda ekimine girmiş arkakısımları o ekmiş. İnşallah herkes istedigi sonuca ulaşır.

Zero

• Full Member
  • asmed saç ekimi
« Yanıtla #113 : 15 Nisan 2022, 15:33:55 »
Oğlunuzun süreci olabileceği kadar sorunsuz ilerliyor. İnşallah bir daha karşılaşmamak üzere saç sorunu aşacak bu ekimle.

Teşekkürler yorumunuz için

Zero

• Full Member
  • asmed saç ekimi
« Yanıtla #114 : 15 Nisan 2022, 15:34:44 »
Çok başarılı ilerlemiş kısa zamanda oğlunuzun saçları bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz

Rica ederim
Teşekkürler yorumunuz için

Zero

• Full Member
  • asmed saç ekimi
« Yanıtla #115 : 15 Nisan 2022, 15:47:37 »
Bizimkiler fark etmiyor bile saçlarin döküldüğünü 🤣🤣🤣🤣 anca kel olana kadar sonra vay oğlum sen ne zaman kel oldun ki diye sorarlar🤣🤣🤣

Bu saç muhabbeti inanın ailedeki herkesi etkiliyor eminimki sizin ailenizde düşünüyordur . Heleki ağzından çıkanı bilmeyenlerin söylediği laflar. Evlendikden 10 sene sonra eşimin saçları döküldü en bayat muhabbet adamın saçlarını döktün muhabbeti ,oglumun 16 yaşında dökülmeye başladı babandan daha yaşlı gözüküyorsun diyenmi dersiniz. 40 yaşında adam gibi olmuşsun diyenmi dersiniz ,selam vermek yerine ilk cümlesi ne olmuş sana böyle diyenmi dersiniz. Şiddete karşıyım ama elimin tersiyle bi tane yapıştırasım geliyo böyle densizlere.

vinyj

• Full Member
« Yanıtla #116 : 15 Nisan 2022, 15:48:37 »
Ne anne babalar var ya. Oğullarının özgüvenini etkileyen bir sıkıntıyı beraber çözüyorlar. Birlik oluyorlar. Hep mesut olsunlar inşallah.

Dimi gerçekten inanılmaz harika bir aile nazarımız değmesin:)

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #117 : 15 Nisan 2022, 15:50:28 »
Bu saç muhabbeti inanın ailedeki herkesi etkiliyor eminimki sizin ailenizde düşünüyordur . Heleki ağzından çıkanı bilmeyenlerin söylediği laflar. Evlendikden 10 sene sonra eşimin saçları döküldü en bayat muhabbet adamın saçlarını döktün muhabbeti ,oglumun 16 yaşında dökülmeye başladı babandan daha yaşlı gözüküyorsun diyenmi dersiniz. 40 yaşında adam gibi olmuşsun diyenmi dersiniz ,selam vermek yerine ilk cümlesi ne olmuş sana böyle diyenmi dersiniz. Şiddete karşıyım ama elimin tersiyle bi tane yapıştırasım geliyo böyle densizlere.
Mikroagresyon, mikroagresyon, mikroagresyon...

Benim de yaşadığım oluyordu...
Etik bilmez insanlardan uzak durmalı.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #118 : 15 Nisan 2022, 15:53:21 »
Valla Anne paylaşımı da harika oluyormuş çok net resimler harika düzenli bir konu çok harika giden bir asmed Koray Erdoğan ekimi. Ve harika bir aile çok sevindim sonucun bu şekilde güzel gitmesine. Maşallah reklamlara kanmayıp araştırma yapıp en doğru karar veren aile büyükleri umarım biz saçları dökülen kişilerin ailelerine örnek olur inanın çok üzülüyor ve sorun yaşıyoruz ama ailelerimiz farkında bile değil . Siz harika insanlarsınız bizi de mutlu ettiniz bu güzel paylaşımınız ile.

Zero

• Full Member
  • asmed saç ekimi
« Yanıtla #119 : 16 Nisan 2022, 01:06:52 »
Valla Anne paylaşımı da harika oluyormuş çok net resimler harika düzenli bir konu çok harika giden bir asmed Koray Erdoğan ekimi. Ve harika bir aile çok sevindim sonucun bu şekilde güzel gitmesine. Maşallah reklamlara kanmayıp araştırma yapıp en doğru karar veren aile büyükleri umarım biz saçları dökülen kişilerin ailelerine örnek olur inanın çok üzülüyor ve sorun yaşıyoruz ama ailelerimiz farkında bile değil . Siz harika insanlarsınız bizi de mutlu ettiniz bu güzel paylaşımınız ile.

Teşekkür ederim bu güzel yorumunuz için ☺

Facebook Twitter Instagram