Gönderen Konu: Dr.Jale Şenyurt 5700 Greft Saç Ekimi(14-15 Ağustos 2017) Ankara  (Okunma sayısı 36875 defa)

benimalnımgeniş

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr.Jale Şenyurt 5700 Greft Saç Ekimi(14-15 Ağustos 2017) Ankara
« Yanıtla #16 : 18 Ağustos 2017, 14:12:21 »
Güzel görünüyo kardeşim ekilenler çıkar için rahat olsun :)

Aylak_Adam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 18 Ağustos 2017, 14:46:33 »
Güzel görünüyo kardeşim ekilenler çıkar için rahat olsun :)
Teşekkür ederim dostum güzel dileklerin için ;)

Aylak_Adam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 25 Ağustos 2017, 13:31:06 »
Arkadaşlar herkese iyi forumlar selamlar saygılar.Öncelikle şunu belirtmeliyimki saç ekimi işi ciddi emek ve sabır gerektiren bir durum hepiniz hatırlarsınız ilkokuldayken fasulyeden bitki elde ederdik nasıl o bitkiyi elde etmek için cok fazla özen gosterıyorsak ektiğimiz saçlara da bebek gibi bakmamız gerekiyor.Ben çok titiz hassas ve gereken özeni gösteriyorum saçlarım için.Bugün tam 10. Günü bitirdik.Ekte fotoğraflara son durumumu sunuyorum sizlere.Bundan sonra ay ay paylaşımda bulunacağim.
Benimde sizlere forumdaşlara sormak istediğim sorular var:
1-Saçlarımda hafif kabuklanmalar oldu o kabuklara hıc dokunmamalımıyım yoksa hafıf ovarak masaj mı yapmalıyım?
2-Hocamızla gorustum bana 2 gun daha bepantol ile saçlarını yıka sonra haftada 2 gün yıkıcaksım dedi saçlarını sadece şampunla yıne aynı şekilde dedi pıt pıt hafıf vurarak yıkamaya devam dedi.Bana saw palmetto al dedi telefonda.Kullanan arkadaşlarımız varmıdır? nerden alabılırım? Ne kadar sure kullancaz? Ayrıca snh solgar vitamın takvıyesıne de bugum basladım sabah aksam ıkı tane alıyırum.
3-Sizce sürecim nasıl ılerlıyor yorumlarınız nelerdir?(ensemdeki boşluk cocukken gecırdıgım sackırandan oturu alım yapılmadı ordan baştan soyleyım)
4-bundan sonra kendım haftada 2 gun yıkıcam saçlarımı ne kadar süre boyle devam etcek?Duş aldığımız fıskıyeyi kullansam sorun olurmu? Yoksa tazyık olmaması ıcın bır kap mı kullanayım?
5-Terlememeye dıkkat edıyordum artık terleyebılırmıyım?
6-Kafamdaki şişlik ağrı gectı ama ığne seklınde batmalar oluyo arada tam manasıyla ıyılestı dıyemem ne zaman gecer bılgısı olan varmı?
7-Hafıf hafıf kasınıyo saçlar cıkarken ve ense bolgem hıc dokunmuyorum ne yapmak gerek?
8-Sigara kullanmıyorum hoca alkol kafeınlı ıcecekler soda tuz fılan normale dondun istediğimi alabılırsın dedi.

Biliyorum fazla soru sordum arkadaşlar ama bu forumu takıp eden herkesın bılgı alması adına kendı deneyımlerımı  paylasıyorum ve soruyorumkı ektırmek ısteyen bana ozelden soru yazan arkadaslarımıza da faydası olsum diye.Bu arada iş hayatında calısıp saç ektırmek ısteyen arkadaslar bugun 10.gunum kendıme yenı geldım ona gore izin planlaması yapın bence;)
Değerli cevaplarınızı ve yorumlarınızı beklıyorum arkdaşalr şimdiden teşkkürler kalın sağlıcakla.

Aylak_Adam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 25 Ağustos 2017, 20:18:57 »
Cevabını bılen yokmu?:)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 25 Ağustos 2017, 21:27:48 »
Doktorun. Seni nasıl yönlendir diyse senin için en doğrusu o dur söylediklerini harfıyen yerine getir. Yıkamaları vs. Onun dışında ekimin güzel görürünüyor şuan için ekim hakkında yorumda yapılmaz zaten aksi bir durum göze çapmadıkca umarım ekılenler sağlıklı sekilde çıkarılmıstır fre vermeden çıkar Geniş bir alana yapılmış ekim var olan saçların zarar görmeden tekrar saglıklı hale kavuşur umarım şok dökülmeden sonra . Onun dışında merak ettiğin bilgilere. Forumda araştırırsam ulaşırsın.
« Son Düzenleme: 25 Ağustos 2017, 21:37:10 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Aylak_Adam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 26 Ağustos 2017, 01:31:29 »
Doktorun. Seni nasıl yönlendir diyse senin için en doğrusu o dur söylediklerini harfıyen yerine getir. Yıkamaları vs. Onun dışında ekimin güzel görürünüyor şuan için ekim hakkında yorumda yapılmaz zaten aksi bir durum göze çapmadıkca umarım ekılenler sağlıklı sekilde çıkarılmıstır fre vermeden çıkar Geniş bir alana yapılmış ekim var olan saçların zarar görmeden tekrar saglıklı hale kavuşur umarım şok dökülmeden sonra . Onun dışında merak ettiğin bilgilere. Forumda araştırırsam ulaşırsın.
Güzel dileklerin için teşekkür ederim dostum sabırla beklıvez artık

Aylak_Adam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 09 Eylül 2017, 13:39:41 »
Arkadaşlar süreç ile ilgili fotoğrafları aylık olarak paylaşcağımı belirtmiştim.Pzartesi günü tam bir ay oluyor saç ektireli.Bugünkü fotoğraflar 29. Gün fotoğrqflarım 2 gun oncesınden fotoları koymus olduk:)Şimdi gelelim sürece : 3.fotoğrafta ok ile belirttiğim donör bölgede şok dökülme oldu.Tabiki biraz canımı sıktı ama Jale hocamızla konustuktan sonra rahatladım.Kendisi bana diplerde saçlar olduğunu bolgenın kısa surede toparlıyacagını soyledı.Donör bolgede sadece sağ tarafta biraz şok dokulme oldu sol taraf ve ense gayet ıyı gıdıyor.
Gelelım ekım bolgesıne; Artık hıc kabuk kalmadı hocamım elle hafıf hafıf ovalayarak yıkayanılırsın dedi.Sabahları kalktıgımda yastıkta dokulme olmuyor.Ustlerde ekılen alanlarda pek şok dokulme olmadı kabukla beraber gelen sac tellerı dısında tabı kabuklar bıttıgı ıcın artık dokulmuyor.Umarım şok dokulme olmaz :) olursada yapcak bısey yok gerı cıkar zaten:)
Arada ekılen bolge saglam kasınıyor ensedekı acıma hıssı gecmedı daha.
Bu arada şok dokulme olan yere ve ekılen bolye Jale hocam prp yaptı.Bana bır tane b vıtamını verdı cabyk toparlasın dıye.

Evet arkadaşlar değerli yorumlarınızı beklıyorum.Özelden yazıyorsunuz elımden geldıgınce cevaplıyorum.Sizlerde usenmeden benım gıbı yorum yaparsanız anlamlı olur ektırmeyı dusunen arkadaşlara yardımı dokunur.Hadi bakalım gelsın yorumlar:)

turhan222

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 09 Eylül 2017, 15:16:30 »
hocam gösterdiğiniz donör bölge neden o şekilde olmuş bunu Jale hocaya sorduğunuz da birşey dedi mi ? çünkü Jale hocanın ekimlerinde donör hep tertemiz olurdu hiç sorun çıkmazdı neden oldu acaba ? bence ekilen saçlar çıkacak sizde ve istediğiniz görüntüyü elde edeceksiniz
« Son Düzenleme: 09 Eylül 2017, 16:19:31 Gönderen: turhan222 »

smrr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 09 Eylül 2017, 15:25:44 »
Jale hanimin ekimlerinde begendim noktalardan biride donoru cok temiz almalariydi sasrdim acikcasi

sasa4

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 09 Eylül 2017, 16:54:25 »
hocanın diğer alımlarda hiç böyle olmamıştı, belki sizin cildinizin hassaslığı ile alakalı olabilir
veya ekip o gün gününde değildi  ::)
umarım bir an önce toparlar

cguness

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 09 Eylül 2017, 16:59:25 »
Bende şaşırdım jale hocaya ekim yaptırmış birisi olarak ama donör alan kişinin bünyesine göre şoka girebilir çok tuhaf bir durum olduğunu düşünmüyorum . Ekim alanı güzel duruyor . Bende 65. gündeli donör resmini paylaştım sizinkide toparlayacaktır o bölge

Aylak_Adam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 09 Eylül 2017, 20:52:44 »
hocam gösterdiğiniz donör bölge neden o şekilde olmuş bunu Jale hocaya sorduğunuz da birşey dedi mi ? çünkü Jale hocanın ekimlerinde donör hep tertemiz olurdu hiç sorun çıkmazdı neden oldu acaba ? bence ekilen saçlar çıkacak sizde ve istediğiniz görüntüyü elde edeceksiniz
Valla bende bılmıyorum neden oyle oldugunu acıkcası bende sasırdım .Jale hoca bu durumun gecıcı oldugunu bazı hassas bunyelerde olabılcegını alttan cıkıslar oldugunu 2 ay ıcerısınde hızlı bır sekılde toparlıcagını soyledı.Zaten o bolgeye de prp yaptı.b vıtamnı takvıyesı verdı haftaya tekrar kontrole gıtcem

Aylak_Adam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 09 Eylül 2017, 20:54:53 »
Jale hanimin ekimlerinde begendim noktalardan biride donoru cok temiz almalariydi sasrdim acikcasi
İnanın bende cok sasırdım hoca buyutecle baktı sok dokulme olan bokgeye alttan cıkısların oldugunu sac tellerının uzamasıyla kısa surede toparlıcagını soyledı

Aylak_Adam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 09 Eylül 2017, 20:58:15 »
hocanın diğer alımlarda hiç böyle olmamıştı, belki sizin cildinizin hassaslığı ile alakalı olabilir
veya ekip o gün gününde değildi  ::)
umarım bir an önce toparlar
İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.cildim biraz hassas acıkcası polene karsı alerjım de var cok hassas bır bunye saclarım da bu hassaslıktan dolayı sok dokulme olmus olabılır.Ekıp o gun sok dokulme olan yerden bıraz hızlı alım yaptı gıbıme geldı.o da etkılı olmus olabılır

Facebook Twitter Instagram