Gönderen Konu: Dr.Jale Şenyurt 5700 Greft Saç Ekimi(14-15 Ağustos 2017) Ankara  (Okunma sayısı 36706 defa)

Aylak_Adam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ekılen saclar ıcınde hoca 5.aya gore guzel dedı ama o da tam ıstedıgım gıbı degıl.Saçlarım yaglanıyo asırı sampuanı degıstırsık ketoral ıle yıkıcam 2 haftada bır asırı yaglanma kendı saçlarımı da dokuyo 1,5 aydır kendı saclarım dokuluyo canımı sıkıyo ıns bu dokulenler gerı cıkar.
Moralım cok bozuk yorumlarınızı beklıuorum

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Gayet güzel

Aylak_Adam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Gayet güzel
1 oncekı sayfada kaldı donor bolge fotoları.Donör bolge ıcın ne dusunuyorsunuz? Ensede gocuk var sag kısmında sok dokulme olmustu 5 ay oldu gecmedı hala moralım cok bozuk.Değerlı yorumlarınız beklıyorum ense donor bolge ıcın

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
donör toparlar gözenekler görünüyor fotodan ,ekim sürecin normal seyrinde sakın stres yapma yapacak bir şeyde yok daha erken, 8. ayda bu saç güzel olabilir.. donörde kapanır rahat ol

sasa4

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
hocam görüntü güzel 5 ay için, stres yapıcak bir durum yok bence
donör bölgesi de toparlar bence hem hoca prp mezoterapi yapıcakmış :)

benimalnımgeniş

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
2 aya çok büyük fark olur diye düşünüyorum inşallah.

mehmet2906

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yağlanma sorununu %100 doğal bıttım sabunuyla çözebilirsin(Hepsiburada.com) da var. Dökülmeyi de min. düşürebilirsin.

Sonart1993

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Dipler kararmış daha çok sıklaşır.Birde hacim yok henüz çok güzel olucak bence.
Donörde kalan o iz nasıl oldu yaramı vardı orda ne
« Son Düzenleme: 09 Ocak 2018, 16:30:25 Gönderen: Sonart1993 »

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
5.ay için gayet güzel bir görüntü var. kafanın tamamı kararmış.çıkışlar da iyi durumda. 6.aydan sonra çok daha iyi olacağını düşünüyorum.

supersonic

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
moral bozacak birşey yok. mevcut saçlarınızın dökülmesi mevsimsel olabilir. bilmiyorum konuyu tam okumadım ama mevcut saçınız gitmesin diyorsanız finas kullanacaksınız. kendi saçlarının belki tamamı belki kısmen ama illaki dökülecek donör müsaitse erkenden dökülmesi ve kısa süre sonra 2. ekim yapılması halinde ileriye dönük saç sorunu tamamen ortadan kalkacak. olaya pozitif taraftan bakmaya çalışın

Aylak_Adam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
donör toparlar gözenekler görünüyor fotodan ,ekim sürecin normal seyrinde sakın stres yapma yapacak bir şeyde yok daha erken, 8. ayda bu saç güzel olabilir.. donörde kapanır rahat ol
Teşekkür ederim valla insan güzel yorumlar duymak ıstıyorbu sureç cok sabır ısteyen cok mesakettlı surecmıs ektırcek arkdaslar ıyı dusunup karar versın bu kadar yan etkı ben gormedım valla

Aylak_Adam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
hocam görüntü güzel 5 ay için, stres yapıcak bir durum yok bence
donör bölgesi de toparlar bence hem hoca prp mezoterapi yapıcakmış :)
Hocam gidip aranemed kasaplarına ektırmedık o korkutucu donor goruntulerınden sonra o korktugumuz donorlerden cogu bıle 5. Ayda toparlamıs bızımkı toparlamadı ona canım sıkıldı.Üsütne ustluk sapasaglam ense kafa bırde alım yapılan yrde gocuk olustumu doku cokmesı dedı hoca doku cokmesı nedır yaa:) ilk defa duydugum yasadıgım bısey dıger ektırnlerde varmı boyle bısey bılmıyorum

Aylak_Adam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
2 aya çok büyük fark olur diye düşünüyorum inşallah.
Hocam inş dedıgın gıbı olur da hep beraber sevınırız valla soyle cıksın duzelsın saclar ankaradakı atkadaslarla toplanıp ektıren bırer kahve ıcelım kahveler benden.Ekılen saçlar cıkıyo cok sukur orda bır sıkıntı yok sıkıntı benım ekımden once orjınal saclarım dokuluyo jale hocaya dedım.Aşırı yaglanma dokuyo dedı ozel 2 tane şampuan verdı ıns durcak dokulme

Aylak_Adam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Yağlanma sorununu %100 doğal bıttım sabunuyla çözebilirsin(Hepsiburada.com) da var. Dökülmeyi de min. düşürebilirsin.
Hocam hemn arastırıyorum ınanılmaz yaglanma var o da kendı orjınal saclarımı dokuyo yaglanma cok zararlı 1.5 aydır saclaeımı doktu namussuz ekılen saclar cıktı cok sukur cıkmaya devam edıyo da var olan saclarım yaglanma ve dıger nedenlerle dokulunce ne kar ne zarar oldu yanı ıns dokulenler gerı cıkar

Aylak_Adam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Dipler kararmış daha çok sıklaşır.Birde hacim yok henüz çok güzel olucak bence.
Donörde kalan o iz nasıl oldu yaramı vardı orda ne
Yok dostum allaha sukur ekımdn once bıldıgın sapasaglam orjınal bır donor ve kafatası hıcbır hastalıgım kalıtsal sıkıntım yok allaha sukur.Ordan alım yaparken hızlı aldı o hemsıreler 5 aydır toparlamadı bırde doku gocmesı oldu zum yapınca fotoya net bellı oluyo leblebı gıbı bosluk var oyle sey olurmu yaa kabul etmıyorum jale hoca persembe gunu prp mezoterapı yapcak artık her hafta kendısıne foto atcam o bolge toparlayana kadar hocayı bırakmıcam harbı kafaya taktım

Facebook Twitter Instagram