Gönderen Konu: Dr.Jale Şenyurt 5700 Greft Saç Ekimi(14-15 Ağustos 2017) Ankara  (Okunma sayısı 36720 defa)

Aylak_Adam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr.Jale Şenyurt 5700 Greft Saç Ekimi(14-15 Ağustos 2017) Ankara
« Yanıtla #61 : 11 Aralık 2017, 16:46:41 »
8. madden hariç katılıyorum dediklerine ..benim sonucum bitmiş saçlarım çıkmış olmasına rağmen gönül rahatlığıyla gidin ektirin diyemem bu çok iddalı olur .bence bunu 8.ay sonunda de  ..evet güzel gidiyor sürecin hayırlısı olsun
Tabiki eleştirebirsiniz söylediğime katılmayabilirsiniz çok doğal.Ben mühendis olduğum için analitik düşünüp vizyonu yüksek bir adam olarak geleceği öngörüm yüksektir.4. Ayda çıkışlar ciddi bir biçimde artmış ve bır onceki aya göre cıddı fark var ise 3-4 ay sonra cok daha güzel olcagını dusunmek her rasyonalist bir kimsenin öne sürebileceği mantıklı bir açıklamadır.Tabi atalarımızın da dediği gibi dereyi görmeden paçayı sıvamamak lazım fakat özelden çok fazla jale hocayı tavsiye edermisin? Diye soran arkadaşlara topluca bir cevap vermek istedim.Ben hocamdan memnunum ve herkese tavsiye ederim şimdiye kadar yaşadığım süreç hocanın tutumu ilgisi ve davranışaları söyledıklerının gerceklesmesını baz aldım.Yorumumda sizi eleştirmek için yazmadım açıklama yaptım;) Evet diğer arkadaşlar değerli yorumlarınızı bekliyorum hadi iyi forumlar herkese

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 11 Aralık 2017, 16:53:07 »
bu işte davranış yada mühendislik doktor yaklaşımı hiç önemli değil ..işini yapsın para veriyorsun tabi ki de ilgilenecek bedava yapmıyor..önemli olan 8.aydaki sonuç aynen dediğin gibi dere görmeden mevzusu ..sonuçları henüz tamamlanmadı temkinli yaklaşmakta fayda var çünkü ben daha önce ioh için yazmıştım  küfürler hakaretler yağdırdılar özelden bazı arkadaşlar..sonuç olarak ekimler patladı..1 tek sonuç var benim alnım geniş..diğerleri süreçleri tamamlanmadı mod olarak bunu yazmam gerek kişisel algılama

Aylak_Adam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #63 : 11 Aralık 2017, 17:02:45 »
bu işte davranış yada mühendislik doktor yaklaşımı hiç önemli değil ..işini yapsın para veriyorsun tabi ki de ilgilenecek bedava yapmıyor..önemli olan 8.aydaki sonuç aynen dediğin gibi dere görmeden mevzusu ..sonuçları henüz tamamlanmadı temkinli yaklaşmakta fayda var çünkü ben daha önce ioh için yazmıştım  küfürler hakaretler yağdırdılar özelden bazı arkadaşlar..sonuç olarak ekimler patladı..1 tek sonuç var benim alnım geniş..diğerleri süreçleri tamamlanmadı mod olarak bunu yazmam gerek kişisel algılama
Anladım daha öncesinden bir sıkıntı yaşamışssınız tabiki tecrübelerinize saygı duyuyorum farklı görüşler olması da bu forum ıcın cok onemlı demokrası cok seslılık herkes düşüncelerini özgürce söyleyebilmeli  ifade özgürlüğü kapsamında..hakaret küfür olmadan söyleyebilmeli size yapılan davranışı kınıyorum.Kişisel algılamadım merak etmeyin fakat para veriyoruz tabikide yapcak düşüncesi de çok hoş ve doğru bir düşünce değil açıkcası..

getlostsoul_

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #64 : 11 Aralık 2017, 17:12:47 »
Anladım daha öncesinden bir sıkıntı yaşamışssınız tabiki tecrübelerinize saygı duyuyorum farklı görüşler olması da bu forum ıcın cok onemlı demokrası cok seslılık herkes düşüncelerini özgürce söyleyebilmeli  ifade özgürlüğü kapsamında..hakaret küfür olmadan söyleyebilmeli size yapılan davranışı kınıyorum.Kişisel algılamadım merak etmeyin fakat para veriyoruz tabikide yapcak düşüncesi de çok hoş ve doğru bir düşünce değil açıkcası..

Ruhi hocaya katılıyorum açıkcası dostum. Benim ekimimden 4-5 gün sonra ektirmişssin sende(aynı yer) ve yakınen takip ediyorum. Açıkcası ben süreçten çok aman aman bir memnuniyet duymuyorum. Sürecin tamamlansın yine aynı önerileri veriyorsan elbette ver ama  bencede henüz erken

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 11 Aralık 2017, 17:18:31 »
yanlış anlaşıldı sanırım .para veriyoruz tabi işini iyi yapacak bedava yapmıyorlar kimse hayrına yapmıyor diye düzelteyim ve bunu jale hoca özelinde söylemeyeyim hepsi için geçerli...günde minumum 3000 tl kazanan dr lar( her gün hastaları varsa tabi ki bu kazanç ) o yüzden en iyisini yapmak en  verimli ekimi yapmak hep daha iyisi için uğraşmak zorundalar. çünkü bu işe başladıysa yapmalı bence....biz hastaysak onlar doktorsa ki demeçler bu şekilde hasta doktor ilişkisi deniyor ekim içinde ..kalp ameliyatına giren cerrah nasıl detaylı yapıyorsa ve günde daha az kazanıyorsa bir ekimciden tahminim o yönde   .onlarda yapacak madem bu bir hastalık madem  para veriyoruz olay buna çıkar. bizimde donörlerimiz   verdiğimiz paralar  değerli sevgili dostum..

Aylak_Adam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #66 : 11 Aralık 2017, 18:15:58 »

Ruhi hocaya katılıyorum açıkcası dostum. Benim ekimimden 4-5 gün sonra ektirmişssin sende(aynı yer) ve yakınen takip ediyorum. Açıkcası ben süreçten çok aman aman bir memnuniyet duymuyorum. Sürecin tamamlansın yine aynı önerileri veriyorsan elbette ver ama  bencede henüz erken
Arkadaşlar o zmn şöyle düzeltme yapayım söylediklerinizde haklısınız insanları yanlış yönlendirmek tabikide istemem.Şunu söyliyeyim:
1-Ben forumda yaşadığım deneyimi paylaşıyorum benim yaşadığım deneyim jale hocaya ektiren diğer arkadaşlar da farklı olabilir ektirecek olan kişilerde farklı olabilir.
2-Sakın yanlış anlaşılmasın Jale hocaya ektirirseniz ben maddi ve manevi kazanç elde etmiyorum Jale hocaya ektirmezseniz ben maddi ve manevi kayba uğramıyorum.
3-Buradaki paylaşma amacım ektirmeyi düşünen ve daha önce ektirmiş kişilerin bilgi ve tecrübelerinden faydalanmak
4-Bu forumda paylaşım yapınca maddi yada manevi bir kazancım yok burası forum fikir alışverişi için olan bir platform
5-Herkesin hür iradesi ve aklı fikri var son kararını herkes kendi versin ve kime ektirmek istiyorsa ona ektirsin
6-Bana yapılan ekim ve yaşadığım süreçler diğer ektiren ve ektircek kişilerde aynı olmak zorunda değildir.
7-Herkesin yaşı vücüt yapısı biyolojik yapısı doku onarım hızı genetik faktörleri ekim yapan kişilerin ehil ve gününde olup olmamasına ve daha birçok faktöre göre saç ekimi başarısı değişir.Ben doktor değilim benim söylediklerim kendi düşüncelerimdir.
8-Özelden 20 tane kişi yazdı tavsiye edermisin diye bnde tek tek cevap vermektense tek mesajda cvp vermek için bu şekilde yazdım.
9-Sonuç olarak ARAŞTIRIN SORUN SORUŞTURUN GİDİN GÖRÜŞÜN AKLINIZA YATAN YERE KENDİNİZ KARAR VERİN VE SONUÇLARINA KATLANIN NOKTA.
10-Ben Jale Hoca ve ekibinden şimdiye kadar memnun kaldım bunlar benım deneyımım ve dusuncelerım başka kimseyi bağlamaz.
11-Herkes alcağı karardan kendisi sorumludur beni bağlamaz.
12-Ben burada bili paylaşmak süreç hakkında fıkır almak tecrubelerımızı aktarmak ıcın varım.
Yeterli bir açıklama olduğu kaanatindeyim değerli yorumlarınızla konuyu aktif tutmaya devam dostlar;) herkese iyi forumlar

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #67 : 11 Aralık 2017, 18:19:49 »
Abi bi ara allah rızası İçin berbere uğra ,saçları bir düzelttir lütfen... genç adamsın saç sakal ense karışmış birbirine:)

Aylak_Adam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #68 : 11 Aralık 2017, 18:25:26 »
Abi bi ara allah rızası İçin berbere uğra ,saçları bir düzelttir lütfen... genç adamsın saç sakal ense karışmış birbirine:)
Ahahah iyi güldürdün beni katılıyorum yarın kuaföre gitcem zaten gitmeden çekip paylaşayım dedim ense saç orantısızlık sakal hepsı bırbırıne gırdı:)) allahın ıznıyle 3 ay sonra güzel sağlıklı saç ve sakallı gunlerımız olcak inşallah

Mayday

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #69 : 31 Aralık 2017, 23:02:58 »
Hocam takipdeyiz güncel fotoğraf yuklermisin. Yeni yılda sırma gibi saçlar seninle olsun

Aylak_Adam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam takipdeyiz güncel fotoğraf yuklermisin. Yeni yılda sırma gibi saçlar seninle olsun
13 ocak da yuklucem her ay bır foto paylasıyorum 5. Ay dolsun  paylaşcam takıbe devam;)

Bodyci

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Rica etsem donörü net çekebilirmisiniz sanki seyrek kalmış şimdiye toplaması lazımdı sacınızı yıkayı çekin ıslakken birde kuru bana bir garip geldi saygılar

Aylak_Adam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Rica etsem donörü net çekebilirmisiniz sanki seyrek kalmış şimdiye toplaması lazımdı sacınızı yıkayı çekin ıslakken birde kuru bana bir garip geldi saygılar
Donör problemi kalmadı ayın 13-14 ünde hem donor hem de ekimi duş aldıktan sonra cekip paylaşıcam takibe devam

Aylak_Adam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Donör problemi kalmadı ayın 13-14 ünde hem donor hem de ekimi duş aldıktan sonra cekip paylaşıcam takibe devam
Arkadaşlar 5 ay olmasına 5 gün kala fotografları pylasıyorum

Aylak_Adam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar merhaba bügün jale hocanın yanına gittim.
Moralim bozuldu açıkcası hep pozıtıf baktım ama sımdı baya canım sıkıldı.5 ayda toparlar dedıgımız donor bolgesı tekrar dokulmus ve doku cokmesı olmus.(donerde sag tarafta sok dokulme olmustu) hala gecmedı.Hoca persembe gunu gel prp ve mezeterapı yapalım dedı
Açıkcası moralım cok bozuk arkdaslar
Baya canım sıkkın toparlar mı forumdaslar ensenın sag tarafı sizce?(göçük var kucuk bolgede)

Facebook Twitter Instagram