Gönderen Konu: Dr.Jale Şenyurt 5700 Greft Saç Ekimi(14-15 Ağustos 2017) Ankara  (Okunma sayısı 36722 defa)

dunya34

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Rahat ol , arkadaşın dediği gibi , bitmiş doner dediklerimiz topladı . Tedirgin olma .geçmiş olsun

Aylak_Adam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar merhabalar 2,5 ay oldu (75 gün) saçlarımda ekım bolgesınde aşırı sivilcelenme ve kaşıntı oldu.Herhalde sabretmenin bu 2-3,5 aylık sürede ne kadar değerli oldugunu gordum.İnsanın canı sıkılıyor ve baya canınızı sıkıyor bu durum nohut gıbı sıvılce mı olur yaa! Neyse hocamla konuştum bana ketoral şampuan ile sivlce ıcın krem verdı şimdi onları kullanıyorum.Ayrıca duş yaparken artık eskisi gibi normal pamuk uclarımla dairesel hareketlerle yıkıyorım saçlarımı ama hala dökülmeler devam ediyor inş fire değildir şok dökülmedir.Bu şok dökülme ne zaman biter? Sivilcelenme kaşıntı ne zaman geçer? Ciddi anlamda sıkıntılı ve zorlu süreç inş sonunda bu katlandıklarımıza değecek.Saygılarımla

sırma saç

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bence 75 gün için görüntü güzel. Sivilce bende de oldu ve olmaya devam ediyor. Saç dökülmesi; benim ekimden 5.5 ay geçmiş olmasına rağmen L şeklinde tek tük düşenleri görüyorum. Ben de bu konuyu araştırıp 10. günü darbesiz ve sıkıntısız atlatan bir ekimde kökün yerinden cerrahi müdahale ile çıkartılanileceğini öğrendim. O nedenle düşenleri takmamanı tavsiye ederim. Orada ki kökün geçte olsa saç teli üreteceğini düşünüyorum. Son olarak benim saçım çok kısa sürede yağlanıyor prozinc plus kullanarak sivilcelerle başa çıkmaya çalışıyorum. Sivilceden çok iltihap görüntüsü olan küçük sarı noktalardan saç çıkıp kuruyup geçtiğini fark edebilirsin.

Aylak_Adam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Bence 75 gün için görüntü güzel. Sivilce bende de oldu ve olmaya devam ediyor. Saç dökülmesi; benim ekimden 5.5 ay geçmiş olmasına rağmen L şeklinde tek tük düşenleri görüyorum. Ben de bu konuyu araştırıp 10. günü darbesiz ve sıkıntısız atlatan bir ekimde kökün yerinden cerrahi müdahale ile çıkartılanileceğini öğrendim. O nedenle düşenleri takmamanı tavsiye ederim. Orada ki kökün geçte olsa saç teli üreteceğini düşünüyorum. Son olarak benim saçım çok kısa sürede yağlanıyor prozinc plus kullanarak sivilcelerle başa çıkmaya çalışıyorum. Sivilceden çok iltihap görüntüsü olan küçük sarı noktalardan saç çıkıp kuruyup geçtiğini fark edebilirsin.
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim içim rahtladı sağlun.İnş dediğiniz gibi olur sabırla beklmeye devam 3. Ay fotolarını yakında atcam gorusmek uzere dostlar yasadıgım herseyı an be an paylasıyorum cok soru gelıyor ozelden konuda hepsını yazıyorum zaten herkese ıyı akşamlar dilerım

Ahmet456151

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
sivilceler için kullanmış olduğun ilaç işe yaradımı hala sivilce oluyor mu
bu sivilceler için senin tecrüben den bizde istifade etmek isteriz.

Aylak_Adam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Kesinlikle yaradı hem sivilce hemce kaşıntı büyük oranda bitti çok şükür rahatladım.Sivilce kreminin ismi:Nadixa günde 2 kez pamukla surdum dostlar.Şu an rahatladım.Deneyimlerimi paylaşmaya devam edeceğim..

Ahmet456151

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Kesinlikle yaradı hem sivilce hemce kaşıntı büyük oranda bitti çok şükür rahatladım.Sivilce kreminin ismi:Nadixa günde 2 kez pamukla surdum dostlar.Şu an rahatladım.Deneyimlerimi paylaşmaya devam edeceğim..
Teşekkür ederim verdiğin bilgilerden dolayı deneyimlerini
Takipdeyiz.

Aylak_Adam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkür ederim verdiğin bilgilerden dolayı deneyimlerini
Takipdeyiz.
Rica ederim dostum.
« Son Düzenleme: 30 Ekim 2017, 13:30:57 Gönderen: Aylak_Adam »

Aylak_Adam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr.Jale Şenyurt 5700 Greft Saç Ekimi(14-15 Ağustos 2017) Ankara
« Yanıtla #54 : 12 Kasım 2017, 10:37:15 »
3. Ay Fotograflarımı paylaşıyorum arkadaşlar taze taze çıktı buyrun dostlar:)

sasa4

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 13 Kasım 2017, 03:11:02 »
süreç seyrinde ileriliyor hocam güzel olacak gibi bence :)
donör ile ilgili hoca krem vs tavsiye etti mi?

Aylak_Adam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 13 Kasım 2017, 21:41:41 »
süreç seyrinde ileriliyor hocam güzel olacak gibi bence :)
donör ile ilgili hoca krem vs tavsiye etti mi?
İnşallah hocam güzell olcak iyi dilekleriniz için teşekkürler.donör ile ilgili hoca krem vs tavsiye etmedi.

supraspinosa

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #57 : 09 Aralık 2017, 19:38:58 »
Hocam son durum nedir güncel foto paylaşabilir misiniz

Aylak_Adam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 11 Aralık 2017, 16:00:08 »
Hocam son durum nedir güncel foto paylaşabilir misiniz
4. Ay Fotoğraflarımı paylaşıyorum buyrun arkadaşlar..

Aylak_Adam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 11 Aralık 2017, 16:31:30 »
Arkadaşlar merhaba öncelikle yaşadığım süreçle ile ilgili sizi bilgilendirmek istiyorum.Bu arada özelden çok fazla yazan arkadaş oluyo yaşadığım tüm süreci konumda paylaşıyorum lütfen sorularımızı konuya yazalım ben cevaplayamazsam tecrübeli arkadaşlar cevaplarlar zaten forumunda esprisi bu;) Şimdi gelelim:
1-Son üç haftadır kendi saçlarımda(ekim olmayan) duş alırken 8-9 tel dökülmeye başladı ve devam ediyor.
2-Ekilen saçlarda şok dökülme bitti
3-Ensemdeki sağ taraftaki şok dökülme yüzde 90 toparladı ve bitti çok şükür.
4-Aldığım takviyeler saw palmetto ve biotin 5000 mg kullanmayı bıraktım.Artık hiçbir takviye almıyorum
5-Sivilcelenme büyük oranda geçti.Ketoral şampuan ile nadixia sivilce kremini kullanmayı bıraktım.Arada çıkan sivilcelere sivilce kremi nadixia sürüyorum geçiyor
6-En önemlisi çıkışlar başladı hem ön tarafta hem de üst tarafta belirgin ve güçlü saçlarım çıkıyor:)
7-3. Ay daki fotolarımla kıyaslarsak ekilen saçlar atağa geçti ve benim öngörülerime göre kendi dökülen saçlarımın da çıkmasıyla 7. Aydan itibaren çok güzel sonuç alacağım inş:)
8-Jale hoca ve ekibini kesinlikle tavsiye ediyorum gönül rahatlığıyla gidin
9-Süreci detaylı objektif ve iyi niyetle paylaşıyorum fesat kötü kalpli bir insan değilim ne ise onu yazarım.Sizlerde yorumlarınızla konuyu canlı tutun lütfen
10-Yorumlarınızı bekliyorum öbür ay görüşmek üzere dostlar her ay foto paylaşcam sözüm aklımda sözümü tutarım ben;)
Hadi kalın sağlıcakla

Facebook Twitter Instagram