Gönderen Konu: Dr.Jale Şenyurt 5700 Greft Saç Ekimi(14-15 Ağustos 2017) Ankara  (Okunma sayısı 36698 defa)

Kovan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
5700 ciddi bir rakam suan bunun karşılığı bu degil tabi daha iyi olması lazım süreç geriden geliyor olabilir 1-2 ay daha sabret

Aylak_Adam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Sigara kullanıyormusun?
Hayır kullanmıyorum

Aylak_Adam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
5700 ciddi bir rakam suan bunun karşılığı bu degil tabi daha iyi olması lazım süreç geriden geliyor olabilir 1-2 ay daha sabret
Valla sabır sabır 7 ay durduk 1-2 ay daha sabredelım de inşallah sabrettığimize değer
Bir daha sittinsene saç ektirmem bu nea bea ne kadar sıkıntılı süreçmiş yok şok dökülme olur yok ensede göçük olur yok ense toparlamaz yok sıvılce yapar yok kırmızı kırmızı kafan dolaşırsın güneştenn koru takvıye destek al sıvılce yapsın bırak ketoral şampuan kullan çıkmasın başka şeyler milletin 5 ayda uçuyor bizim 7 ay daha sabır
Bir daha saç maç ektirmem
Not:İnşallah 12. Ayın sonunda bu soyledıklerıme pişman olurum hala bır umudum varr..

Aylak_Adam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Yaa bırde duş alırken dostlar 5-6 tane ince saç teli döküluyor elıme gelıyor hala 3. Aydan beri dokuluyor çok canımı sıkıyor bu durum ne diyorsunuz bu konu hakkjnda normal saçların duştayken dokulmesi?

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yaa bırde duş alırken dostlar 5-6 tane ince saç teli döküluyor elıme gelıyor hala 3. Aydan beri dokuluyor çok canımı sıkıyor bu durum ne diyorsunuz bu konu hakkjnda normal saçların duştayken dokulmesi?

Hocam ekim öncesi mevcut saçlarında dökülme devam ediyordur. Ayrıca telogen evreye gelmiş olan saçlar dökülür ve yeniden çıkar. Normal bir durum duşta birkaç tel saç döküldüğünü görmen.
The World is Yours

Mayday

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Jale hocanın 2017 yılı temmuz ve ağustos aylarındaki Ekim’lerinden genel bir memnuniyetsizlik var acaba o dönem farklı bir ekip mi vardı yada çalıştığı ekip izinemi ayrıldı bunu çok merak ediyorum. Mevcut durumla alakalı hocanın tavrı nedir acaba?

çorfi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Jale hocanın 2017 yılı temmuz ve ağustos aylarındaki Ekim’lerinden genel bir memnuniyetsizlik var acaba o dönem farklı bir ekip mi vardı yada çalıştığı ekip izinemi ayrıldı bunu çok merak ediyorum. Mevcut durumla alakalı hocanın tavrı nedir acaba?

Ondan öncesindeki ekimlerinden de memnun olan var mı? Benim gördüğüm kadarıyla herkes paylaşmayı bıraktı.

erkndinc

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları

Ondan öncesindeki ekimlerinden de memnun olan var mı? Benim gördüğüm kadarıyla herkes paylaşmayı bıraktı.

Sorun yaşıyor olsalardı, akıllarında soru işaretleri olsaydı paylaşım yapmaya devam etmezler miydi ?

Mayday

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları

Sorun yaşıyor olsalardı, akıllarında soru işaretleri olsaydı paylaşım yapmaya devam etmezler miydi ?
Hem katılıyorum hemde paylaşımları yarıda bırakan arkadaşlara sesleniyorum merakları gidermek maksadıyla lütfen paylaşım yapın.

Mayday

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Bu forumu Jale hocanın takip ettiğini düşünerek kendisine yukarıda sormuş olduğum soruya cevap hakkı doğmuştur.

çorfi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları

Belki iade almak istediği için şikayet etmiyordur. Nereden bilelim? Benim gördüğüm kadarıyla şu ana kadar güzel sonuçlanmış bir ekimi yok. Varsa lütfen beni yönlendirin.

Aylak_Adam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları

Dostlar 12. Ayın sonuna kadar paylaşcam içiniz rahat olsun ben burdayım;) İnşallah ataklar başlar 9.;10. Aydan sonra son kulvardan saçlar gelirde son düzlükte güzel sonuç alır mutlu oluruz birklte:)

Mayday

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
İnşallah dostum moralini yüksek tut. Sana zahmet profilden yüzün belli olmayacak şekilde foto yüklermisin. Bide ekip sorusu bende tam bir ? İşarrti

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Jale hanım mail yolu ile forumla iletişime gecerek bizden sizin süreciniz hakkında bunları paylaşmamızı istedi bilginize

Günaydınlar bugün sitenizde geçen aylak adam kodlu hastanın paylaşımlarına istinaden gelen yorumları okudum. Ben hastalarımla zaten ilgileniyorum buradaki amacım genel bir bilgilendirme yapmak olacak. Tıpta hasta yoktur hastalık vardır deyişini saç ekiminde de uyarlamak isterim .Ben saç ekiminde başarıyı %95 yakalamak isteyen bir hekimin ancak bazı saç ekimlerinde bu başarı %80 lerde kalabilmekte. Bunuda başarısızlık olarak yorumlamak yanlış olur kişinin saç donoru müsaade ettiği zaman ikinci veya üçüncü bir ekim yapılabilmektedir ancak bazı hastalar proskar veya finans grubu ilaç desteğini istememekte onlara  başka ilaç destek grubu ilaçları zaten önermekteyiz .Bu desteklerden faydalanma oranları da çok değişiklik göstermektedir standart bir şey yoktur bu olay matematiksel algılanmamalıdır yani şu kişiye şu ilaçları verirsiniz veya şöyle bir başarı yakalanma şansı olacaktır gibi bir söylem yanlış olacak. İsteyen her kişi serbest kürsüde paylaşım yapabilir, saç ekimi rekabetin oldukça fazla olduğu bir sektördür .iyi bir sonuç yorumlanırken fazla rağbet görmüyor ne yazıkki ancak yavaş giden bir süreçte hemen herkes bir şeyler yazıp kötüleme süreci başlatıyor. Saç ekimini ben şöyle anlatayım sizlere kişiden hem çok fazla kök alacaksınız hem donoru bozmayacaksınız hem de ekilen saçların hepsinin çıkmasını sağlayacaksiniz denklem bu.Ben hasta görüşmelerinde kişilere şunu anlatıyorum bazı saçlı deri çorak tarlaya benzer ne ekerseniz ekin ne kadar ekerseniz ekin oradan belli bir verim belli bir hacim çıkar ancak bazı saçlı deride verimli bir tarla gibidir aynı işlemi yaparsınız aynı ekiple girersiniz çok farklı çok orjinal bir saç ekimi  olur.Yeterki kişiye hiçbir şekilde zarar verilmesin yeterki donor alanında saç kalsın bu her zaman kişiye  2. bir şans verir. Burada arkadaşların paylaşım yapmasını ben şöyle düşünüyorum mutlu olmak istiyorlar moral bulmak istiyorlar sizlerde burada eğer ufak bir olumsuzluk yazarsanız çok çabuk motivasyonları bozuluyor hayal kırıklıkları başlıyor Stres her zaman insanın düşmanıdır.Ben çalışmaktan ve yardımcı olmaktan kaçmayan bir hekimim.Her zaman hastalarımın yanındayım.Stresten uzak  güzel günlerde çalışmak dileğiyle.Sizden ricam bu yazımı paylaşmanız..Çok tesekkürler.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram