Gönderen Konu: Dr.Jale Şenyurt 5700 Greft Saç Ekimi(14-15 Ağustos 2017) Ankara  (Okunma sayısı 36696 defa)

1sanki

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr.Jale Şenyurt 5700 Greft Saç Ekimi(14-15 Ağustos 2017) Ankara
« Yanıtla #106 : 16 Şubat 2018, 14:09:19 »
amma övmüşsün kadını ama unutma bu davranışlar nerdeyse tüm ekimcilerde mevcut güleryüz ilgi alaka hepsinde var bu onların karakteri değil sadece pazarlama stratejileri sonuçta biz yürüyen bi reklamız

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #107 : 16 Şubat 2018, 14:48:13 »
bahsettiğimiz 2. dalga ortalama kaçıncı aylarda gelir?
ikinci dalga dediğim çıkışlar 6 -7 -8-9 hatta 12. aya kadar   olup kalınlaşıyor ,ilk dalga ise 4.aydan sonra başlayıp 6 -7 aya kadar yoğun oluyor genelde..bu genel skala  istisna durumlar illaki var

Aylak_Adam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #108 : 16 Şubat 2018, 15:17:00 »
amma övmüşsün kadını ama unutma bu davranışlar nerdeyse tüm ekimcilerde mevcut güleryüz ilgi alaka hepsinde var bu onların karakteri değil sadece pazarlama stratejileri sonuçta biz yürüyen bi reklamız
Bir önceki sayfalara gidersen Jale hocamı eleştirdiğmi de görebilirsin;) neyse onu yazarım ben;) 6. Ay itabiriyle çıkışlardan memnunmuyum hayır ama diplerde kaşıntı var saç olmasa cıkmasa nıye kaşınsın? Buna ınanara ve guvenerek 9. Ayda inşallah guzel olcak dıyorum ben dostum yoksa hıcayı ovunce bana para vermıyo eleştırınce ceza kesmıyo degılmı? Herhangı bır cıkarım olmadan yazıyorum ben.

Mayday

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #109 : 16 Şubat 2018, 15:46:38 »
Diplerde müthiş kaşınma var dıplerde cıkıslar goruyorum.Ayrıca kendi saçlarımın dokulmesı tamamen durdu.Ben Jale hocamın diğer ekimlerinide takip ediyorum süreç normal ilerliyo.8.-9. Aydan sonra bellı olcagı kaanatındeyım.Bazılarında surec hızlı bazılarında yavaş ılerlıyor insan hemen cıksın ıstıyo ama her zaman olmuyo ısteklerımız:) Ben sabır gösterip 3 ay daha beklicem yorumlarınız ıcın cok erken bence dostlar;) Finans fılan kullanmadım cınsel hayata zarar verıyo yan etkısı var diye kullansaydım saçlar şimdiye uçmuştu saygılar..

Dostum vitamin kullandin mi peki

çorfi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #110 : 16 Şubat 2018, 17:05:29 »
Donör sanki biraz fazla alınmış gibi. Yolunma gibi değil de lokal olarak kapasitenin üzerine çıkılmış gibi duruyor. Üstten 6. aya göre çok iyi duruyor.

Aylak_Adam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #111 : 16 Şubat 2018, 18:56:53 »
Diplerde müthiş kaşınma var dıplerde cıkıslar goruyorum.Ayrıca kendi saçlarımın dokulmesı tamamen durdu.Ben Jale hocamın diğer ekimlerinide takip ediyorum süreç normal ilerliyo.8.-9. Aydan sonra bellı olcagı kaanatındeyım.Bazılarında surec hızlı bazılarında yavaş ılerlıyor insan hemen cıksın ıstıyo ama her zaman olmuyo ısteklerımız:) Ben sabır gösterip 3 ay daha beklicem yorumlarınız ıcın cok erken bence dostlar;) Finans fılan kullanmadım cınsel hayata zarar verıyo yan etkısı var diye kullansaydım saçlar şimdiye uçmuştu saygılar..

Dostum vitamin kullandin mi peki
İlk başlarda evet şu an sadece folbıol kullanıyorum donor bolge ıcın

Aylak_Adam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #112 : 16 Şubat 2018, 18:58:17 »
Donör sanki biraz fazla alınmış gibi. Yolunma gibi değil de lokal olarak kapasitenin üzerine çıkılmış gibi duruyor. Üstten 6. aya göre çok iyi duruyor.
Evet dostum bende aynı fıkırdeyım o hemşirenin hatası hızlı ve dıkkatsız aldı o bolgeden dıger yerlerde sıkıntı yok 6 aydır donorle ugrastım valla.teşekkürler yorumunuz ıcın

sasa4

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #113 : 17 Şubat 2018, 16:45:46 »
bahsettiğimiz 2. dalga ortalama kaçıncı aylarda gelir?
ikinci dalga dediğim çıkışlar 6 -7 -8-9 hatta 12. aya kadar   olup kalınlaşıyor ,ilk dalga ise 4.aydan sonra başlayıp 6 -7 aya kadar yoğun oluyor genelde..bu genel skala  istisna durumlar illaki var
bilgilendirme için teşekkürler

Aylak_Adam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
7. Ay foroğraflarım dostlar

Aylak_Adam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
7. Aya göre beklentimin çok çok altında arkadaşlar.İlk baştaki olumlu düşüncelerim yavaş yavaş olumsuza donuyor maalesef.:( Şu an ne memnunum ne değilim açıkcası..Umarım atak gelir zayıflar güçlenir çıkışlar olurda 9. Aydan itbaren guzel bir gorunum alır saçlar.Dikkat ettiyseniz tepeden beyaz ışık altında foto paylaşıyorum ne ise o arkadaşlar.Jale hocamla henüz görüşmedim ama 7.aya göre kötü bir ekim kotu bir sonuç maalesef..
Sizce bir değişim olurmu dostlar?

Glownshow

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Geniş alanlarda çıkışlar normale göre daha uzun sürüyor. Parmaklarınla kafa derini yokla diken gibi batan saçları hissetmeye çalış, çıkışların devam edip etmediğini anlarsın. 12. Ayı hatta 18. Ayı beklemeden ekim olmuş veya olmamış diyemeyiz.

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
7.ay itibariyle ekilen greft miktarını göz önünde bulunduracak olursak daha iyi bir görüntünün olması beklenirdi. özellikle sağ taraf baya cılız kalmış. ne yazikki kulak üstleri de iyi durumda değil. baya hırpalanmış. süreç devam ediyor. umarım bundan sonraki süreçte gözle görülür bir atak yapar.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
süreç bıraz yavas ılerlıyor gıbı ama ılerkı aylarda var olan saçlarının kalınlasıp daha tatmın edıcı bır sonuca ulaşıcagına unut edıyorum

saçların çok ince takvıye alabılırsın priorin vitamın güzel bir destek. alanında çok başarılı bır vıtamındır ve etkılıdır.
Global Moderator

Sarı kemal

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
7.aya Gore yavaş ilerliyor 8&9 aylarda patlama yaparsa ne ala yapmazsa durum vahim

Facebook Twitter Instagram