Gönderen Konu: TAYFUN OĞUZOĞLU 3800 GREFT  (Okunma sayısı 15310 defa)

seoul_vivor

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: TAYFUN OĞUZOĞLU 3800 GREFT
« Yanıtla #45 : 11 Eylül 2017, 14:50:23 »
Tayfun Oguzoglu bildigim kadariyla alinan greft mono double triple+ olarak ayiriyor.O tabloyu bizimle paylasirmisiniz?
malesef elimde mevcut değil...böyle bir tablo tutulmadı diye biliyorum...

Demek ki Turklere farkli yabancilara farkli muamele gosteriyormus bu adam burdan onu anlamis olduk.Bize tirt plansiz ekim elin gavuruna guzel planli ekim lanet olsun lan

http://bellicapelli.forumfree.it/?f=64228971 su foruma bir gozatin

bstrdpt

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #46 : 11 Eylül 2017, 16:23:18 »
Tayfun Oguzoglu bildigim kadariyla alinan greft mono double triple+ olarak ayiriyor.O tabloyu bizimle paylasirmisiniz?

Demek ki Turklere farkli yabancilara farkli muamele gosteriyormus bu adam burdan onu anlamis olduk.Bize tirt plansiz ekim elin gavuruna guzel planli ekim lanet olsun lan

haklısınız hocam

bstrdpt

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 11 Eylül 2017, 16:31:10 »

sizce ekimin durumu nasıl şimdi

seoul_vivor

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 24 Eylül 2017, 11:46:21 »

Moral bozmaktan nefret ediyorum genel ruh hali bok gibi olan bir insanim zaten.Acik konusacam hocam

Doktor ayni doktor oldugu icin diger ekimleriyle mecbur kiyaslayacam

1- bir defa herif greft hesaplamamis almis ekmis bu kadar
2 - gavurlarda gordugum tum greftleri esit olarak yayilma bicimi gosterilmemis
3- adam arkadan aldigini siradan tirt erkimciler gibi one ekebildigini ekmis kalani da arkaya rastgele, hakkinda hayirlisi neyse o olsun tarzinda serpistirmis

Tek avantajin bu herifin ektikleri gavurlarin cogunda basarili olmus.Sadece 1 adet ekimi bana gore basarisiz olmus ekimden onceki haliyle sonraki hali arasinda FARK denecek kadar fark yoktu hatta konunun linkini de koyayim. http://bellicapelli.forumfree.it/?t=71419260&st=75

Simdi bu basarisiz dedigim ekim kadar ilgilenmemis adam seninle greftlerini hesaplama geregi bile duymamis, onlere ektigim kadar ekeyim arkaya da hakkinda hayirlisi olsun tarzi bir ekim gerceklestirmis.

Eger ekilenler cikarsa ki yuzde doksan cikacaktir guzel bir on hattin olabilir ama tepeden simdiden soyleyeyim umudunu kes.Adam tepeye ekmemis ki ekiyormusum gibi cek panpa pozuna burunmus.

Ben ioh a ektirmek istiyordum parasi fazla basarisi yok, sonra manuel ci diye bu adama gideyim dedim bbc muhabiri gidip ektirmis adamin sonuc mukemmel e simdi gavurlarda da sonuclar guzel bizim Turk ler gidince ekim isini civimis hakkinda hayirlisi olsun tarzina donusmus bu skandaldir bana gore
Ektirecektim bu kasimda simdi senin ekim benim gozumu korkuttu diye ektirmekten vazgectim burda ekim korkuttu yanlis anlasilmasin sen sonunda memnun kalacaksin.Benim isyanim turke ayri gavura ayri kalite gostermesi greftin bile hesaplanmamis bu ne demektir ya

« Son Düzenleme: 24 Eylül 2017, 11:50:21 Gönderen: seoul_vivor »

kilian

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #49 : 17 Kasım 2017, 18:46:33 »
Hocam gelişme var mı? Nasıl oldu saçlar?

Ben de bu aralar Tayfun Oğuzoğlu'nu araştırıyorum ama yerli hastası yok denecek kadar az.

Umudumuz sensin bi görelim şu kafanı be :D

seoul_vivor

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 27 Şubat 2018, 02:06:21 »
hocam neden yazmıyorsunuz sizleri bekliyoruz

PagaroN

• Hero Member
« Yanıtla #51 : 06 Mart 2018, 00:42:11 »

Moral bozmaktan nefret ediyorum genel ruh hali bok gibi olan bir insanim zaten.Acik konusacam hocam

Doktor ayni doktor oldugu icin diger ekimleriyle mecbur kiyaslayacam

1- bir defa herif greft hesaplamamis almis ekmis bu kadar
2 - gavurlarda gordugum tum greftleri esit olarak yayilma bicimi gosterilmemis
3- adam arkadan aldigini siradan tirt erkimciler gibi one ekebildigini ekmis kalani da arkaya rastgele, hakkinda hayirlisi neyse o olsun tarzinda serpistirmis

Tek avantajin bu herifin ektikleri gavurlarin cogunda basarili olmus.Sadece 1 adet ekimi bana gore basarisiz olmus ekimden onceki haliyle sonraki hali arasinda FARK denecek kadar fark yoktu hatta konunun linkini de koyayim. http://bellicapelli.forumfree.it/?t=71419260&st=75

Simdi bu basarisiz dedigim ekim kadar ilgilenmemis adam seninle greftlerini hesaplama geregi bile duymamis, onlere ektigim kadar ekeyim arkaya da hakkinda hayirlisi olsun tarzi bir ekim gerceklestirmis.

Eger ekilenler cikarsa ki yuzde doksan cikacaktir guzel bir on hattin olabilir ama tepeden simdiden soyleyeyim umudunu kes.Adam tepeye ekmemis ki ekiyormusum gibi cek panpa pozuna burunmus.

Ben ioh a ektirmek istiyordum parasi fazla basarisi yok, sonra manuel ci diye bu adama gideyim dedim bbc muhabiri gidip ektirmis adamin sonuc mukemmel e simdi gavurlarda da sonuclar guzel bizim Turk ler gidince ekim isini civimis hakkinda hayirlisi olsun tarzina donusmus bu skandaldir bana gore
Ektirecektim bu kasimda simdi senin ekim benim gozumu korkuttu diye ektirmekten vazgectim burda ekim korkuttu yanlis anlasilmasin sen sonunda memnun kalacaksin.Benim isyanim turke ayri gavura ayri kalite gostermesi greftin bile hesaplanmamis bu ne demektir ya
Son durumunuz ile ilgilu paylaşımlarınızı bekliyoruz.

yvz

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #52 : 22 Mart 2018, 14:29:50 »
Son durum nedir?

fntstk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları