Gönderen Konu: Vertekse ekilen 1998 Saç+1008 Sakal (Esma - Serkan TETİK) 15.11.2021 (3. Ekimim)  (Okunma sayısı 39574 defa)

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saçı çıkan forumdan kaçıyor. Nerde bu arkadaş? :))

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saçı çıkan forumdan kaçıyor. Nerde bu arkadaş? :))

Burdayım be burdayım :)))
  • Ekim Tarihi: 15-16.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Esma-Serkan Tetik
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Offf mukemmel olmus dostum. Ekenlerin eline saglik, hic sacin dokulmemis gibi. Allah nazalardan saklasin. Bir de profil at musait olunca.  |-nazarboncugu-|

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ense kısımlarını ve yan kısımların kulak seviyelerini makine aldırırsanız çok daha güzel olur saçlarınız. Bende sıkıldım uzun saçlardan bir fotoğraf daha ekleyip muhtemelen saçlarımı kısaltırım :)
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Offf mukemmel olmus dostum. Ekenlerin eline saglik, hic sacin dokulmemis gibi. Allah nazalardan saklasin. Bir de profil at musait olunca.  |-nazarboncugu-|

Eyvallah sonnytom , çok içten amin diyorum 😂
Müsait olunca atacağım 👍
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ense kısımlarını ve yan kısımların kulak seviyelerini makine aldırırsanız çok daha güzel olur saçlarınız. Bende sıkıldım uzun saçlardan bir fotoğraf daha ekleyip muhtemelen saçlarımı kısaltırım :)

Önerini dikkate alacağım üstat 🙏
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

explosen

• Hero Member
kısaltma salkım saçak arap saçı gibi dolaş yeterki kafanda dursun ne çektik be :)
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
kısaltma salkım saçak arap saçı gibi dolaş yeterki kafanda dursun ne çektik be :)

Ahahahah sorma gerçekten dostum 😀
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

newlife

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Harika bir sonuç. Bende üç seans saç ekimi yaptırmış biri olarak azminizden dolayı tebrik ediyorum. Güzel günlerde tarayın.

emekli kel

• Hero Member
fazla saç kafa ağrıtmaz. saç olsunda sokakta yasayanlar gibi salkım saçak olsun kim mana bulmazsa amk.gormemişin saçı olmuş salkım saçak yapsın desinler isterlerse...
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Onaltı Yıl Sonra

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
maaşallah.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Profil istedik, gelmemiş. Nazar etmeyiz ya gönder gelsin. :)

Thescript

• Hero Member
Konu sahibi hocam bir sorum olucak yan profiliniz okadar tanıdık geldi ki siz yozgattanmisiniz acaba

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Harika bir sonuç. Bende üç seans saç ekimi yaptırmış biri olarak azminizden dolayı tebrik ediyorum. Güzel günlerde tarayın.

Çok teşekkür ediyorum size de çok geçmiş olsun Allah 4. Yü nasip etmesin amin 😅
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Facebook Twitter Instagram