Gönderen Konu: Vertekse ekilen 1998 Saç+1008 Sakal (Esma - Serkan TETİK) 15.11.2021 (3. Ekimim)  (Okunma sayısı 39583 defa)

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Siz risk almışsınız ama her zaman risk almakda mutluluk getirmez. Fire oranı çok az olduğu için böyle güzel bir sonuç almışsınız. Sonnyto'nun da keza öyle benzer bir sonucu var. Bence benzer durumlarda olumlu ve olumsuz yönler iyice tartılıp öyle karar verilmeli. Böyle güzel sonuçlar alınacağının garantisi olsa herkese saç ektirin önerisi veririz. Benim üniversite arkadaşım var. Bir çok merkez önerisi yapmama rağmen adını duymadığım bir yerde ekim yaptırdı ve tek seferde nw6 kafası kapanmış. Birazda kişinin ekime bünyesi ilede alakalı. İlaç dahi kullanmadı süreçte. O yüzden yıllardır burada olmama rağmen bazı sonuçlar halen şaşırtıcı olabiliyor saç ekiminde :).

İmza ✍️ :)
  • Ekim Tarihi: 15-16.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Esma-Serkan Tetik
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Harika görünüyor, güle güle tara dostum. Senin adına çok sevindim. Birde saçları öne tarayıp bir foto eklesen tepeden güzel olurdu.

Sağol kardeşim ilerleyen günlerde onu da atarım inşallah  :)
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Siz risk almışsınız ama her zaman risk almakda mutluluk getirmez. Fire oranı çok az olduğu için böyle güzel bir sonuç almışsınız. Sonnyto'nun da keza öyle benzer bir sonucu var. Bence benzer durumlarda olumlu ve olumsuz yönler iyice tartılıp öyle karar verilmeli. Böyle güzel sonuçlar alınacağının garantisi olsa herkese saç ektirin önerisi veririz. Benim üniversite arkadaşım var. Bir çok merkez önerisi yapmama rağmen adını duymadığım bir yerde ekim yaptırdı ve tek seferde nw6 kafası kapanmış. Birazda kişinin ekime bünyesi ilede alakalı. İlaç dahi kullanmadı süreçte. O yüzden yıllardır burada olmama rağmen bazı sonuçlar halen şaşırtıcı olabiliyor saç ekiminde :).
Katılmakla birlikte, saç yapısı da önemli. Kalın telli saçları olanlar daha iyi sonuç alıyolar. Benim saçlar ince telli sakaldan destekle biraz dengeyi tutturduk ama muhtemelen kalın telli saçlarım olsaydı komple kapanmıştı açıklık 20'lik halim gibi bile olabilirdim.

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sonnyto nun isteği üzerine önden fotoları ve bu vesileyle güncel durumu da paylaşmış olayım :) Herhalde 16.5 ay felan oldu diye düşünüyorum.
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bir başkası adına ne kadar mutlu olunabilirse o kadar mutlu oldum. Uzun haliyle bile seyrek görünmüyor. Mükemmel 2 saç ekimi yaşadın. Güle güle tara dostum. Ayrıca aradaki beyazlar bir George Clooney havası da vermemiş değil. :)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Benimde benzer açıklıklarda takip ettiğim en başarılı saç ekimleriden. O açıklıktan buralara getirmek kolay değil. Yine benzer açıklıkları olan insanlara güzel feyz olacak bir konu. Dışarıdan bakıldığında da asla ekim denilecek bir görüntü de yok.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bir başkası adına ne kadar mutlu olunabilirse o kadar mutlu oldum. Uzun haliyle bile seyrek görünmüyor. Mükemmel 2 saç ekimi yaşadın. Güle güle tara dostum. Ayrıca aradaki beyazlar bir George Clooney havası da vermemiş değil. :)

Sonnyto aynı temennileri bende şuan senin için paylaşıyorum kardeşim. Bu zor süreçler bittikten sonra sende inşallah harika saçlara sahip olacaksın 🙏 
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Benimde benzer açıklıklarda takip ettiğim en başarılı saç ekimleriden. O açıklıktan buralara getirmek kolay değil. Yine benzer açıklıkları olan insanlara güzel feyz olacak bir konu. Dışarıdan bakıldığında da asla ekim denilecek bir görüntü de yok.

Onizuka üstadım çok teşekkür ediyorum.
Psikolojik olarak zamanında bende çok sıkıntı yaşadığım için benim durumumda olan insanlara umarım bir faydası dokunur diye ümit ediyorum.

• Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

yaku34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Çok güzel olmuş Allah nazarlardan saklasın. Benimde yarın saç ekimim vardı iptal ettim. Yaşım 23 aktif dökülmem olduğu için vazgeçtim. Maşallah ama gerçekten efsane olmuş saçlarınız. Çok doğal duruyor. Dönor bölgenizi atar mısınız müsait olunca .

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çok güzel olmuş Allah nazarlardan saklasın. Benimde yarın saç ekimim vardı iptal ettim. Yaşım 23 aktif dökülmem olduğu için vazgeçtim. Maşallah ama gerçekten efsane olmuş saçlarınız. Çok doğal duruyor. Dönor bölgenizi atar mısınız müsait olunca .

Allah razı olsun kardeşim, çok teşekkür ediyorum.
Eğer dökülmen devam ediyorsa ekimi iptal ettirerek en doğru kararı vermişsin.
Donör bölge ile ilgili hiçbir sıkıntım yok şuan zaten uzun saçlar. Donörünün bozmadan greft alma konusunda Esma benim için çok büyük bir markadır zaten. O konuda Türkiye’nin en iyilerinden birisidir.
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

emekli kel

• Hero Member
 hocam 18 ay dolunca 12 ay ve 18 ay fotolarını yan yana atarmısın.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
hocam 18 ay dolunca 12 ay ve 18 ay fotolarını yan yana atarmısın.

Tabiki abi inşallah
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

speara

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
maasallah on numara besyıldız gule oynaya taryın 🧿
Ekim 28.02.2022 Antalya
3970 greft
solgar biotin xpecia man