Gönderen Konu: Vertekse ekilen 1998 Saç+1008 Sakal (Esma - Serkan TETİK) 15.11.2021 (3. Ekimim)  (Okunma sayısı 39586 defa)

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar herkese merhabalar.
Öncelikle yaşadığımız bu büyük deprem nedeniyle çok üzgünüm. Allah ölenlerimize rahmet eylesin, kalanlarımıza sabır versin inşallah.
Umarım artık bazı şeylerden ders çıkarabilir, medeni ülkelerdeki gibi fenni ve ilmi kullanarak bazı şeyleri doğru yapabiliriz.

Maalesefki bu büyük acılara rağmen hayat devam ediyor ve bu sitedeki arkadaşlarımıza da hepimizin sorumlulukları  olduğunu düşünüyorum .

Her ne kadar keyfimiz olmasa da 15. Ayı doldurduğum için son durumu paylaşmak istedim.

Verteks bölümünde olan açığı kapatmak için saçlarımı uzatıyorum. Tam olarak modele karar vermesemde (sizlerin önerilerine fazlasıyla açığım) berberim saçlarımı 15 yıl üstüne vaksladı ve verteksin kapandığını test etmiş oldum. Berberimin çektiği fotoları paylaşıyorum.

Tekrardan millet olarak başımız sağolsun.
  • Ekim Tarihi: 15-16.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Esma-Serkan Tetik
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
15. Ay devam.
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Maşallah nereden nereye geldi saçlarınız. Bir konu açsanız ve 2. ekim öncesinde 0 numara saçlarınızın fotoğraflarını foruma ekleseniz muhtemelen bir çok kişi ekime uygun olmadığınızı yazardı. O nedenle forumda bazen insanlara ekim yaptırmayın derken, bu tarz sonuçları da gördükçe kafamda benim dahi acaba durumu oluşuyor. Bu nedenle bu tarz konuları takip eden arkadaşların forumdan fikir alırken bir yandan da akıllarında olan merkezlere gidip bir konsültasyon yapmaları çok daha sağlıklı olacağını düşünüyorum. Çünkü insanlar başarısız bir sonuç alabileceğiniz ve oluşturacağı kötü durumu düşünerek burada kimse üzülmesin diye baştan negatif yönde düşüncelerini belirtiyor. Ama böyle başarılı sonuçlar ortaya çıkınca hepimiz seviniyoruz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Onizuka hocam merhabalar. Çok teşekkür ediyorum bu dolu yorumunuz için. Sitede sizler gibi insanların bulunması her birimiz için bir şans. Aslında birde sizin yorumunuza ekleme yapmak isterim.

Fotoğrafımı yolladığım birçok ekim merkezi bana dönüş dahi yapmadı, kalanlar ise sırf dönüş yapmak için dönüş yapmış gibiydi. Ekim noktasında tam umudumu kaybetmiş ve protez saç uygulamasını araştırmaya başlamışken, Serkan Beyle detaylıca konuştum ve sonrasında beklentimi çok yüksek tutmayarak şansımı denemeye karar vermiştim.

Biraz eşimin kaybedecek birseyin yok deneyelim baskısı da bende kamçılayıcı oldu tabiki :)

• Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

emekli kel

• Hero Member
 hocam birde aynı ışığın makinenin karsıya bakarken yukardan resmi olsaydı daha aydınlatıcı olurdu.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
hocam birde aynı ışığın makinenin karsıya bakarken yukardan resmi olsaydı daha aydınlatıcı olurdu.

Abi aslında fotoğrafları foruma atmak için çektirmemiştim. Bana göstermek için çekti berberim.
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Onizuka hocam bu arada 5 sene önce foruma başlık açmışım aslında. Ama Allahtan kimse cevap vermemiş :) Şuan birisi bana o halimi gösterse bende ekim sakın yaptırma kardeşim derdim muhtemelen.

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=4818.msg111294#msg111294
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

emekli kel

• Hero Member
 bugun bu merkeze senin gibi bir kaç kez ektirmiş birinle beraberdim.ekim sınıfı gecmiş.oda ornek gordu gitti gorduğu ornekte ornek gorup gitmiş.goren gidiyor.hayal satmayan ilgili bastan savmayan dobra bir merkez anladığım kadarınla.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Harika görünüyor, güle güle tara dostum. Senin adına çok sevindim. Birde saçları öne tarayıp bir foto eklesen tepeden güzel olurdu.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Onizuka hocam bu arada 5 sene önce foruma başlık açmışım aslında. Ama Allahtan kimse cevap vermemiş :) Şuan birisi bana o halimi gösterse bende ekim sakın yaptırma kardeşim derdim muhtemelen.

Siz risk almışsınız ama her zaman risk almakda mutluluk getirmez. Fire oranı çok az olduğu için böyle güzel bir sonuç almışsınız. Sonnyto'nun da keza öyle benzer bir sonucu var. Bence benzer durumlarda olumlu ve olumsuz yönler iyice tartılıp öyle karar verilmeli. Böyle güzel sonuçlar alınacağının garantisi olsa herkese saç ektirin önerisi veririz. Benim üniversite arkadaşım var. Bir çok merkez önerisi yapmama rağmen adını duymadığım bir yerde ekim yaptırdı ve tek seferde nw6 kafası kapanmış. Birazda kişinin ekime bünyesi ilede alakalı. İlaç dahi kullanmadı süreçte. O yüzden yıllardır burada olmama rağmen bazı sonuçlar halen şaşırtıcı olabiliyor saç ekiminde :)
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Global

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
super olmus gercekten. takviye olarak ne kullaniyorsunuz?

« Son Düzenleme: 24 Şubat 2023, 09:33:34 Gönderen: Global »

HairlessKing

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sonuc cok iyi, 5 sene onceki halinize baktim da insan umutlaniyor. Benim de cok farkli degildi ekimden onceki halim. Ikinci ekim le ins kapanir diyorum. Darisi basimiza
  • Ekim Tarihi: 26/12/2022
  • Ekim Merkezi ismi The Hair Clinic - Ahmet Tosun
  • Greft Miktarı 5750
  • Yaşınız 31
  • Medikal Tedavi Sugar Bear Multivitamin, Revita Sampuan, Ketakozanol sampuan, Mossi multivitamin, Mossi ozonized oil

speara

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
harika mukemmel
Ekim 28.02.2022 Antalya
3970 greft
solgar biotin xpecia man

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=25950.0

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sonuc cok iyi, 5 sene onceki halinize baktim da insan umutlaniyor. Benim de cok farkli degildi ekimden onceki halim. Ikinci ekim le ins kapanir diyorum. Darisi basimiza

İnşallah dostum, Rabbim herkese istediği, hayalini kurduğu saçları nasip etsin inşallah 🙏
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Facebook Twitter Instagram