Gönderen Konu: Vertekse ekilen 1998 Saç+1008 Sakal (Esma - Serkan TETİK) 15.11.2021 (3. Ekimim)  (Okunma sayısı 39599 defa)

cral03

• Hero Member
Haydaa kellik mevzusunu kapatınca forumu bıraktı adam. :) Bu devirde kimseye güvenmeyin.
hahahaha bi foto atmadan gitti sen bari at son durumu  ;D

emekli kel

• Hero Member
 şova devam.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Haydaa kellik mevzusunu kapatınca forumu bıraktı adam. :) Bu devirde kimseye güvenmeyin.

Kardeşim senden o kadar güncel istedik gelmeyince ayrıldık forumdan:)

Şaka bir yana 1 seneyi geçen hafta tamamladım, yeni foto atayım 1-2 güne. İnsan biraz uzaklaşıyor forumdan ister istemez orada haklısınız :)
  • Ekim Tarihi: 15-16.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Esma-Serkan Tetik
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

cral03

• Hero Member
sonyto atmış sıra sende bekliyoruz 😁

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar tekrardan herkese merhabalar. 13. Aya girdik artık bu saatten sonra zaten bir  gelişim olmaz. Saçı uzattığım için biraz dağınık ve biçimsiz duruyor kusura bakmayın :) İlk günden beri konuyu takip eden ve yorum yapan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Son fotoğrafları paylaşalım :)
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Devam  |-onayisareti-|
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kıskanmadım ki :d Şaka bir yana süper olmuş. % 80 oranında bir kapanma sağlanmış ki bölgenin zorluğunu da göz önüne aldığımızda epey yüksek bir oran. Ben çok beğendim.

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Eyvallah sonnytom  8) Bende sonuçtan çok memnunum. Ekimden önce beklentim bunun yanına bile yanaşmazdı valla :) Senden de son bir şarkı bekliyoruz 😎
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

emekli kel

• Hero Member
 biraz daha gelişir 18 ay resminle şimdiki arasında fark olabilir.insallahta olur.tepelere biraz parmak uclarınla masaj yap.donor maşallah.bir daha ektirsen tamamen kapatsan ekim youtubelik olur.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

cral03

• Hero Member
Forumun enlerinden

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Nerden nereye geldi kafa çok iyi. :)

ComingSoon

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
İlk ekimdeki haliniz ile ikinci ekimin sonundaki halinizi karşılaştırınca, sonucun müthiş olduğunu net şekilde söyleyebiliriz bence :) Forumda birçok kişiye ilham olacaktır

EczacıAL

• Full Member
Bence mükemmel bir sonuç olmuş  |-nazarboncugu-|
Esma&Serkan TETİK (Antalya) l 2-3 Aralık 2022lYaş30 l Saç+ Sakal DHİ 4137 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=29652.0

Facebook Twitter Instagram