Gönderen Konu: Vertekse ekilen 1998 Saç+1008 Sakal (Esma - Serkan TETİK) 15.11.2021 (3. Ekimim)  (Okunma sayısı 39645 defa)

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
235 devam.
  • Ekim Tarihi: 15-16.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Esma-Serkan Tetik
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

papito

• Sr. Member
Bende 3.cu ekimimi burda ektirecegim gercekten cok guzel duruyor ve onunde daha 5/6/7 ayın var. Dokulme tipimiz ayni ben ondeki saclarimi yana atip ustteki saclarimi arkaya tariyorum topikle kurtariyorum.

Cok basarili bir ekim gecirmissiniz 3000 greft ile bu yogunlugu yakalamak bence cok iyi

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bende 3.cu ekimimi burda ektirecegim gercekten cok guzel duruyor ve onunde daha 5/6/7 ayın var. Dokulme tipimiz ayni ben ondeki saclarimi yana atip ustteki saclarimi arkaya tariyorum topikle kurtariyorum.

Cok basarili bir ekim gecirmissiniz 3000 greft ile bu yogunlugu yakalamak bence cok iyi

Çok teşekkür ediyorum papito dostum . Umarım senin ekimin çok daha başarılı olur 🙏12 yıldır topik kullanan ve topik kullanmaktan artık gına gelen birisi olarak, bende saçları uzatıp arkaya atarak topik illerinden kurtulmayı ümit ediyorum :) Sonnyto saçları uzatarak verteksi çok güzel kamufle etmişti, onun gibi yapmayı planlıyorum bende.
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

explosen

• Hero Member
takviye kullanıyormusunuz
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
takviye kullanıyormusunuz

Ekimin başından beri kan sulandırıcı, biotin ve saw Palmetto kullanıyorum.
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Valla bu kadarını beklemiyordum. Bu kadar büyük bir alan, ki bu alan vertex nerdeyse % 80 kapanmış, daha süreç de bitmemiş üstelik. Neyse nazar değdirmeyelim.

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Valla bu kadarını beklemiyordum. Bu kadar büyük bir alan, ki bu alan vertex nerdeyse % 80 kapanmış, daha süreç de bitmemiş üstelik. Neyse nazar değdirmeyelim.

Sonnyto benimde beklentilerimden çok daha iyi bir sonuç elde ettim çok şükür dostum. Eşim hatta fotolarda gerçekten daha açık gözüktüğünü , gözle bakıldığında açık ve seyrek alanın daha az olduğunu söylüyor.
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

erssen

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Doğrudur fotoğraflarda açıklık daha büyük gösterir, bendede ayni fotoğraflara bakınca moralim bozuluyor açıklık sanki büyük hiç kapanmayack gbi , ama normalde1 lira büyüklüğünde .. ekimin güzel olmuş

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sonnyto benimde beklentilerimden çok daha iyi bir sonuç elde ettim çok şükür dostum. Eşim hatta fotolarda gerçekten daha açık gözüktüğünü , gözle bakıldığında açık ve seyrek alanın daha az olduğunu söylüyor.
Evet müdür, şimdi telefonlarda çok net çekiyor bütün açıklığı komple gösteriyor. Eminim çıplak gözle bu kadar seyreklik yoktur bile.

KOC2150

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Tekrar yazıyorum . Harika sonuc:) Ekimi yapanlar da bence cidden iyi. Hayırlı olsun.

suzy_q

• Sr. Member

evet kesinlikle bu durum söz konusu telefonların ışığından dolayı çok daha seyrek gözüküyor saçlar

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Tekrar yazıyorum . Harika sonuc:) Ekimi yapanlar da bence cidden iyi. Hayırlı olsun.

Allah bu dertle muzdarip olan herkese çok güzel sonuçlar nasip etsin inşallah 🙏
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
evet kesinlikle bu durum söz konusu telefonların ışığından dolayı çok daha seyrek gözüküyor saçlar

Aynen öyle. Hatta artı olarak bence küçük ve zayıf greftler fotolarda hiç gözükmüyor. Bir sebebi de bu olabilir.
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

titanic5

• Hero Member
Aynen öyle. Hatta artı olarak bence küçük ve zayıf greftler fotolarda hiç gözükmüyor. Bir sebebi de bu olabilir.

Abc hocam bu merkez ekimden önce damar yolu açma işlemi mi yapıyor? İyi bir şeymiş galiba bu durum

Facebook Twitter Instagram