Gönderen Konu: Vertekse ekilen 1998 Saç+1008 Sakal (Esma - Serkan TETİK) 15.11.2021 (3. Ekimim)  (Okunma sayısı 39648 defa)

suzy_q

• Sr. Member
böyle sonuçları görünce mutlu oluyorum, hayırlı olsun ekiminiz :)

Lauri

• Hero Member
Çoook iyi olmuş beee. Güle güle kullanın.

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Abim selamlar, maşallah süreçlerini ilgiyle takip ediyorum. Saç defterini kapatıyorsun Allahın izniyle (: Darısı başımıza diyelim. İlk bir ayı kazasız belasız atlattık çok şükür. Bende şimdi çıkışları bekliyorum. Tabi bu süreçte tecrübeli olan tüm arkadaşların yorumlarını ve kendi ekimlerini takip ediyorum. Güzel günlerde tarayın saçlarınızı. Sevgiler.

Onurcum çok teşekkür ediyorum kardeşim, inşallah sende en kısa sürede arzu ettiğin saçlara kavuşacaksın 🙏
  • Ekim Tarihi: 15-16.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Esma-Serkan Tetik
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Maşallah hocam çok güzel görünüyor.
Güle güle 12.aya doğru :)

Sevgili dostum darısı başına inşallah, geç olsun güç olmasın  |-onayisareti-|
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
böyle sonuçları görünce mutlu oluyorum, hayırlı olsun ekiminiz :)

Teşekkür ediyorum sizin ekiminiz de inşallah güzel sonuçlanır. Verteks ekimi tutmaz,başarı oranı düşük olur derlerdi ama sanırım artık o ekimler geride kaldı. Son gördüğüm verteks ekimlerinde  ciddi başarı oranı görüyorum.
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
16 gün olmuş yeni resim gelsin.

En kısa sürede atıyorum sevgili kardeşim  :)
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çoook iyi olmuş beee. Güle güle kullanın.

Teşekkürler Lauri dostum  :)
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

papito

• Sr. Member
Çok beğendim gerçekten. Sürecinizi daha yeni yarılamışsınız. 3.cü ekimimi bende Esma hanım ve Serkan beyde yaptırmak istiyorum. Dökülmemiz hemen hemen aynı. Güncel fiyatlardan haberiniz varmı?

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çok beğendim gerçekten. Sürecinizi daha yeni yarılamışsınız. 3.cü ekimimi bende Esma hanım ve Serkan beyde yaptırmak istiyorum. Dökülmemiz hemen hemen aynı. Güncel fiyatlardan haberiniz varmı?

Çok teşekkür ediyorum, darısı hatta daha çok saçlısı başınıza inşallah :) inanın ki güncel fiyatlarla alakalı hiçbir bilgim yok :(
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

pablo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
hocam ilk ekiminizden sonra şu an donör daha homojen görünüyor mu ? nedir sizin yorumunuz bu konuda

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşın bir resim atacaktı en son? :)

Sonnytom bu aralar çok koşturmam var eve çok geç giriyorum, yarın atıyorum inşallah ama foto kardeşim 🙏
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
hocam ilk ekiminizden sonra şu an donör daha homojen görünüyor mu ? nedir sizin yorumunuz bu konuda

Hocam ilk ekimimde yani söylemek istemiyorum ama resmen kasaplara emanet etmişim kendimi. Donörün çok kötü bir görüntüsü vardı ve saçlar uzunken bile rahatsız edici duruyordu. Özellikle 2. Ekimden sonra çok daha iyi oldu görüntü. Bu konuda hakkını vermeden geçmek istemem, donörden alım konusunda Esma Hanım gerçekten çok iyi işçilik çıkarıyor ve çok hassas.

Son Ekim'de çok korkuyordum, 3 ekim sonunda enseden alınan 8000 kök ve bundan dolayı donör alan çok kötü gözükür mü diye ama Esma Hanım yine sanatını konuşturdu. Şimdi gitsem, donörü bozmadan 1000 kök daha çıkarır diye bile düşünmekteyim :)
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Facebook Twitter Instagram