Gönderen Konu: Vertekse ekilen 1998 Saç+1008 Sakal (Esma - Serkan TETİK) 15.11.2021 (3. Ekimim)  (Okunma sayısı 39685 defa)

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
umutlari yitirmemek lazim. ben de 2 kere yurtdisinda basarisiz operasyon gecirdim. 3. operasyon kafamda bile yokken gecen hafta serkan hoca'da ektirdim.  ustune ustluk istersem bir kez daha ektirebilecegimi soylemeleri biraz moral oldu. 3. ekim yurtdisinda cektigim 2 iskenceye gore cok cok daha rahat gecti.  Zamana biraktim artik.  |-nazarboncugu-|

Hocam sizlere de çok geçmiş olsun, konunuzu takibe alacağım. Umarım çok memnun olacağınız bir sonuç elde edersiniz. Birçok konuda ülke olarak geride olsakta, tıpta ve ekim olayında ülkemizin çok iyi seviyelerde olduğunu düşünüyorum.

Global

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam sizlere de çok geçmiş olsun, konunuzu takibe alacağım. Umarım çok memnun olacağınız bir sonuç elde edersiniz. Birçok konuda ülke olarak geride olsakta, tıpta ve ekim olayında ülkemizin çok iyi seviyelerde olduğunu düşünüyorum.

cok tesekkurler.  Ben yaklasik 20 sene Abd'de yasadim o yuzden maalesef orada yaptirmistim 2 operasyonu da.  neyse telafisi olan seyler olsun. 

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
cok tesekkurler.  Ben yaklasik 20 sene Abd'de yasadim o yuzden maalesef orada yaptirmistim 2 operasyonu da.  neyse telafisi olan seyler olsun.

Kesinlikle hocam, can sağlığı olsun 🙏 Bu arada konunuza bakacaktım ama konu açmamışsınız :)
  • Ekim Tarihi: 15-16.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Esma-Serkan Tetik
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Global

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kesinlikle hocam, can sağlığı olsun 🙏 Bu arada konunuza bakacaktım ama konu açmamışsınız :)

ben yeni uye oldum. en yakin zamanda acarim :)

tesekkurler

emekli kel

• Hero Member
 hayırlı bayramlar rahat ol 12_18 ay bile gorunum değişikliği olur
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlı bayramlar rahat ol 12_18 ay bile gorunum değişikliği olur

Hayırlı bayramlar reis 🙏
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

titanic5

• Hero Member
Abc hocam sen Antalya'da mı oturuyorsun? Yoksa şehir dışından gelip mi ekim yaptırdın?

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Abc hocam sen Antalya'da mı oturuyorsun? Yoksa şehir dışından gelip mi ekim yaptırdın?

Şehir dışından hocam.
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

titanic5

• Hero Member
Şehir dışından hocam.

Bazı bilgiler öğrenmek istiyorum da. Otobüs ile mi oldu yolculuk? Otobüs ile olduysa kafanızı nasıl korudunuz mikrop kapmaması için?
Bir de bu merkezin götürdüğü otel nasıl? Otelde yemek için falan ayrıca para ödeniyor mu?
« Son Düzenleme: 04 Mayıs 2022, 18:02:40 Gönderen: Pier »

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bazı bilgiler öğrenmek istiyorum da. Otobüs ile mi oldu yolculuk? Otobüs ile olduysa kafanızı falan nasıl korudunuz mikrop kapmaması için?
Bir de bu merkezin götürdüğü otel nasıl? Otelde yemek için falan ayrıca para ödeniyor mu?

Burada 2 ekim yaptırdım ben, ilk ekim sonrası uçakla, ikinci ekim sonrası kendi aracımla döndüm. Uçak yolculuğu zaten kısa süreli olduğu için çok problem değil, ancak araç için özellikle yola çıkmadan temizletmemi istemişti Serkan Bey. Otobüsle felan dönenlerde oluyor, çok sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Serkan Bey benim kaldığım oteli değiştirdi artık galiba ama eski otelde oda+kahvaltı vardı sadece. Yemeği dışardan söylüyordum.
« Son Düzenleme: 05 Mayıs 2022, 09:19:29 Gönderen: Abc »
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

blackmamba

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Mükemmel sonuç, hayırlı olsun. Sabrınızı ve azminizi de tebrik ederim her şeye değmiş. Güzel günlerde tarayın

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Çok güzel olmuş saçlarınız güle güle tarayın. Tam form aldığında daha güzel olur.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Mükemmel sonuç, hayırlı olsun. Sabrınızı ve azminizi de tebrik ederim her şeye değmiş. Güzel günlerde tarayın

Çok teşekkür ederim, gerçekten azmetmek ve sabır bu işin olmazsa olmazı. Herkes bu saçsızlık illetinden biran önce kurtulur inşallah.
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çok güzel olmuş saçlarınız güle güle tarayın. Tam form aldığında daha güzel olur.

Çok teşekkürler üstadım. Şuan yeni çıkışlar devam ediyor,  mevcut çıkmış olanlarında kalınlaşması ile beraber 2 ay sonra daha güzel gözükeceğini düşünüyorum bende 🙏
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar merhaba. 180. Güne geldik, yeni çıkışlar devam ediyor. Güncel halini ekliyorum, normalde tüm fotoları arka kamera ile çekiyordum ama bunu mecburen ön kamera ile çekmek durumunda kaldım.
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Facebook Twitter Instagram