Gönderen Konu: Vertekse ekilen 1998 Saç+1008 Sakal (Esma - Serkan TETİK) 15.11.2021 (3. Ekimim)  (Okunma sayısı 39677 defa)

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Surecin iyi ilerliyor acik alanina gore iyi sonuc alacaksin gibi biraz daha yoğunlaşır saçlarını boyarsan beyazlarda aynı renk görüneceği için daha hacimli görünebilir

Teşekkür ederim Okan Hocam. Boya olayı merak ettiğim bir konu. Saçlara zarar verir mi ya da döker mi diye bir endişem var açıkçası. Bir de şu çıkış döneminde kullanmak istemiyorum. Ama 1 yıllık süreci tamamlayınca açıkçası kullanabilirim. Önereceğiniz bir marka varsa bakmak isterim.
  • Ekim Tarihi: 15-16.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Esma-Serkan Tetik
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Okan29

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkür ederim Okan Hocam. Boya olayı merak ettiğim bir konu. Saçlara zarar verir mi ya da döker mi diye bir endişem var açıkçası. Bir de şu çıkış döneminde kullanmak istemiyorum. Ama 1 yıllık süreci tamamlayınca açıkçası kullanabilirim. Önereceğiniz bir marka varsa bakmak isterim.

Surecin bitiminde olabilir.ilk boyamada kontrollu kullanirsan iyi olur bir ihtimal yan etki yapabilir nasil kullanilacaginin prosedurleri boya kutusunun  icinden cikiyor kahve tonlar daha dogal durur.garnier olabilir.

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Surecin bitiminde olabilir.ilk boyamada kontrollu kullanirsan iyi olur bir ihtimal yan etki yapabilir nasil kullanilacaginin prosedurleri boya kutusunun  icinden cikiyor kahve tonlar daha dogal durur.garnier olabilir.
Teşekkür ederim, araştıracağım  |-onayisareti-|
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese mutlu güzel bayramlar diliyorum.
Ekim öncesi ve 165. Gün aynı açılardan fotoları paylaşıyorum. Ufak ufak baş vermiş yeni çıkışlar devam ediyor. Şok dökülme sürecim 90. günlere kadar devam ettiği için, nihai sonucu bir tık daha geç alabileceğimi düşünüyorum. (Normalde 7. Aydan sonra bir değişim olacağını düşünmeyen birisiyim)
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Bence mantıklı düşünüyorsun. Şuanki durum bile güzel.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Global

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese mutlu güzel bayramlar diliyorum.
Ekim öncesi ve 165. Gün aynı açılardan fotoları paylaşıyorum. Ufak ufak baş vermiş yeni çıkışlar devam ediyor. Şok dökülme sürecim 90. günlere kadar devam ettiği için, nihai sonucu bir tık daha geç alabileceğimi düşünüyorum. (Normalde 7. Aydan sonra bir değişim olacağını düşünmeyen birisiyim)

gayet basarili olmus.  takviye olarak kullandigin bir urun var mi?

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
gayet basarili olmus.  takviye olarak kullandigin bir urun var mi?

Teşekkür ediyorum,
İlk günden itibaren kan sulandırıcı+Biotin+Saw Palmetto dışında kullandığım bir ürün olmadı.
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
1 ay daha zamanı 1 ay sonunda ne olduysa oldu daha belirgin değişim olmaz. Bence şu haliyle bile çok başarılı. Nerelerden nerelere geldi kafa. Senin adına çok sevindim kardeşim.

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
1 ay daha zamanı 1 ay sonunda ne olduysa oldu daha belirgin değişim olmaz. Bence şu haliyle bile çok başarılı. Nerelerden nerelere geldi kafa. Senin adına çok sevindim kardeşim.

Sağolasın kardeşim,
İkinci ekim sürecimin en başından beri gelişime tamamen şahit olanlardan birisi olarak, bana desteğini eksik etmedin. Gerçekten 2 Ekim'de inanılmaz fark oluştu kafada. İkimizinde başarısız ilk ekimleri  olmasaydı şuan at yelesi gibi geziyorduk :) Her şerde bir hayır varmış diyoruz artık :)
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Global

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sağolasın kardeşim,
İkinci ekim sürecimin en başından beri gelişime tamamen şahit olanlardan birisi olarak, bana desteğini eksik etmedin. Gerçekten 2 Ekim'de inanılmaz fark oluştu kafada. İkimizinde başarısız ilk ekimleri  olmasaydı şuan at yelesi gibi geziyorduk :) Her şerde bir hayır varmış diyoruz artık :)

umutlari yitirmemek lazim. ben de 2 kere yurtdisinda basarisiz operasyon gecirdim. 3. operasyon kafamda bile yokken gecen hafta serkan hoca'da ektirdim.  ustune ustluk istersem bir kez daha ektirebilecegimi soylemeleri biraz moral oldu. 3. ekim yurtdisinda cektigim 2 iskenceye gore cok cok daha rahat gecti.  Zamana biraktim artik.  |-nazarboncugu-|

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sağolasın kardeşim,
Aynen öyle. Buna da şükür, kurtardık kafaları en azından. Psikolojim çok bozulmuştu baya toparladım son yıllarda. Kellik zaten yeteri kadar mutsuz ediyor bir de başarısız ekimler var ya evlerden ırak.

KOC2150

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bence başarılı sonuç hayırlı olsun.

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkür ederim, önümde 1-2 aylık bir süreç daha olduğunu düşünüyorum. Paylaşımlarına devam edeceğim inşallah :)
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Aynen öyle. Buna da şükür, kurtardık kafaları en azından. Psikolojim çok bozulmuştu baya toparladım son yıllarda. Kellik zaten yeteri kadar mutsuz ediyor bir de başarısız ekimler var ya evlerden ırak.

Sorma sonnyto, yaşamayan bilmez o psikolojiyi. Allah'tan doğru 2 ekim ile kurtulduk bu psikolojiden 🙏
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Facebook Twitter Instagram