Gönderen Konu: Vertekse ekilen 1998 Saç+1008 Sakal (Esma - Serkan TETİK) 15.11.2021 (3. Ekimim)  (Okunma sayısı 39695 defa)

Leonidas

• Hero Member
Güzel bi sonuç alacaksın abi insallah süreç seyrinde ilerliyor :)

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Güzel bi sonuç alacaksın abi insallah süreç seyrinde ilerliyor :)

İnşallah Leo kardeşim :)
  • Ekim Tarihi: 15-16.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Esma-Serkan Tetik
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar bugün 82. Gün.
Görüntü olarak 67. günden çok bir farkı olmadığı için resim atmadım ancak 25. Günde başlayan şok dökülmem 82. Günde de devam etmekte. Günde 4-5 tel dökülüyor ancak, çok fazla bir dökülme değil, o da saçları yıkarken sadece. Yani 57 gündür şok devam ediyor,ilginç geldi paylaşmak istedim. Totalde ekilenin %40 ı bile dökülmemiştir ama. %60 dan fazlası kurtuldu diyebilirim.
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

emekli kel

• Hero Member
 ileriki yaslar ve sonraki ekimler gec çıkar ya şok dokulmende aynı mantıktan gec baslamış olabilir .takılma sonuc onemli.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
ileriki yaslar ve sonraki ekimler gec çıkar ya şok dokulmende aynı mantıktan gec baslamış olabilir .takılma sonuc onemli.

Zaten şoktan kurtulan çok sayıda greft olduğu için problem yapmadım ama bu durum istisnai bir durum olduğu için ve yarın birgün benzer durum yaşayanlar olursa diye not etmek istedim :) yorum için teşekkürler emeklikel hocam
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

emekli kel

• Hero Member
 rica hocam
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese merhabalar,
95. Gün şok dökülme bir iki gün önce sonlandı. Çok şükür kurtulan epey oldu. Yeni çıkışlarda da bir başarı yakalayabilirsek bu ekim mutlu eder. Dualarınızı ve iyi dileklerinizi bekliyorum.
Sabırla bekleyen tüm saç ektiren kardeşlerim ve abilerime iyi dileklerimi iletiyorum :)
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Leonidas

• Hero Member
Valla abi inanır mısın açıp 1. Sayfada ki ekim öncesi haline baktım , şoktan kurtulanlar bile vertexte kararmaya sebep olmuş, ilk hali kadar çıplak ve göze batmıyor inan bana.
Güzel olucak insallah asıl süreç simdi başlıyor :)

Grandealtay

• Full Member
Hayırlısı olsun, vertex ektiren biri olarak sizin süreciniz özellikle dikkatimi çekiyor. Süreciniz gerçekten iyi. Ekim merkezinin de kalitesi düşünülürse tatmin edici bir sonuç alacağınızı düşünüyorum.
  • Ekim Tarihi: 15.02.2022
  • Ekim Merkezi ismi Ahmet Tosun - The Hair Clinic
  • Greft Miktarı 6000
  • Yaşınız 29
  • Medikal Tedavi Proscar Finasteride günde 1/4, Nature's Bounty Biotin 5000

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Valla abi inanır mısın açıp 1. Sayfada ki ekim öncesi haline baktım , şoktan kurtulanlar bile vertexte kararmaya sebep olmuş, ilk hali kadar çıplak ve göze batmıyor inan bana.
Güzel olucak insallah asıl süreç simdi başlıyor :)

Evet Leo kardeşim, bundan sonraki süreci bende merakla bekliyorum bakalım nasıl olacak . Umarım dediğin gibi güzel olur :)
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlısı olsun, vertex ektiren biri olarak sizin süreciniz özellikle dikkatimi çekiyor. Süreciniz gerçekten iyi. Ekim merkezinin de kalitesi düşünülürse tatmin edici bir sonuç alacağınızı düşünüyorum.

Teşekkür ediyorum Grandealtay hocam. Vertex ekimi zor bir ekim ve hep başarı oranının çok düşük olduğu söylenirdi. O yüzden çok beklentim olmadan yaptırdım ancak süreç şimdilik iyi gidiyor. Esma Hanımın yeteneği ve Serkan beyin tecrübesi ise beni en rahatlatan şeydi bu süreçte. Operasyon yapılan yere duyulan güven, gerçekten çok  rahatlatıyor insanı. Bakalım inşallah yeni çıkışları da en kısa sürede görmeye başlarız.
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Olur bu saç 8. aya kalmaz bile 6. ay sonunda biter iş. :)

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Olur bu saç 8. aya kalmaz bile 6. ay sonunda biter iş. :)

Ağzından bal damlıyor sonnyto kardeşim :)
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Minnak saçlı

• Jr. Member
  • **
Allahın izniyle yüzünü güldürecek bir sonuç alacaksın kardeşim hayırlısı olsun...
  • Ekim Tarihi: 2 şubat 2022
  • Ekim Merkezi ismi Esma serkan tetik
  • Greft Miktarı 4700
  • Yaşınız 40
  • Medikal Tedavi Sabah solgar biotin akşam xpecia proscar 5/1

Facebook Twitter Instagram