Gönderen Konu: Vertekse ekilen 1998 Saç+1008 Sakal (Esma - Serkan TETİK) 15.11.2021 (3. Ekimim)  (Okunma sayısı 39708 defa)

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
% 10 daha şoka gitse, ki gitmeyeceği bariz. Gidenlerin de 25'i geri gelse% 75 gibi bir oran eder. Vertex için harika bir oran.

Sonnyto bende öyle düşünüyorum, %75 i yakalarsak çok iyi olacak inşallah. Serkan bey %85 leri yakalama ihtimalimizin yüksek olduğunu söyledi. %85 leri görebilirsek zaten harika bir sonuç olur. Bakalım bekleyip göreceğiz. Bu arada covidin umarım ekim sonucuna olumsuz bir etkisi yoktur. Gerçi bugün Serkan Bey ile görüştük, herhangi bir problem olmadığını söyledi, rahatladım :)
  • Ekim Tarihi: 15-16.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Esma-Serkan Tetik
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
çok ümitliyim bu saçtan.umarım dilediğiniz gibi olur :)

Ağzından bal damlıyor takobango :)
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sonnyto bende öyle düşünüyorum, %75 i yakalarsak çok iyi olacak inşallah. Serkan bey %85 leri yakalama ihtimalimizin yüksek olduğunu söyledi. %85 leri görebilirsek zaten harika bir sonuç olur. Bakalım bekleyip göreceğiz. Bu arada covidin umarım ekim sonucuna olumsuz bir etkisi yoktur. Gerçi bugün Serkan Bey ile görüştük, herhangi bir problem olmadığını söyledi, rahatladım :)
Ben az biraz karamsar baktım zaten, benim de tahminim 80-85 arası bir başarı oranı.

emekli kel

• Hero Member
 bu merkezin ozelliği bir giden yeniden gidiyor memnun kalıyor.18 ay beklersin ama yuzun guler
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ben az biraz karamsar baktım zaten, benim de tahminim 80-85 arası bir başarı oranı.

👍 Karamsar olmak şart zaten sonnyto, hem 3. Ekim , hemde verteks ekimi olunca beklentiyi çok yüksek tutmamak gerekiyor. Zaten ekime karar vermeden önce , kendime "ekilenlerin %50 si çıkacağını bilsen ekim yaptırır mısın" diye sordum , cevabına "Evet" dediğim an ekime karar verdim.
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
bu merkezin ozelliği bir giden yeniden gidiyor memnun kalıyor.18 ay beklersin ama yuzun guler

Kesinlikle. Serkan Bey de, Esma Hanım da, hem yaptıkları işle, hemde Ekim öncesi - ekim sonrası süreçte gösterdikleri iletişim ile,
aldıkları paranın karşılığını veriyor.
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

emekli kel

• Hero Member
 olması gerekende o.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar merhaba,

20. Günden itibaren, ekim bölgesine el ile yaptığım masajlara , bugün itibariyle (52.gün) yüz masaj aleti ile devam ediyorum.

Serkan beyin de bilgisiyle, bim lerde satılan 30 TL Lik bu cihazı,ekim bölgemdeki kanlandırmayı artırmak için kullanmaya başladım.

Çok aşırı bir etki yapacağını düşünmesemde, ufakta olsa bir canlılık getireceğini düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 07 Ocak 2022, 12:58:44 Gönderen: Abc »
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

mr.emre

• Sr. Member
Verteks açıklığım aşağı yukarı benzer sizinkiyle, inşallah güzel sonuçlanır. Takipteyim
Life Hair 4300 Greft: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12182.0

Şampuan:

Prozinc Plus

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Verteks açıklığım aşağı yukarı benzer sizinkiyle, inşallah güzel sonuçlanır. Takipteyim

Teşekkür ederim hocam, sizin ekimi de inceledim. Çok güzel sonuç almışsınız. Farklı 2 insan olmuş . Sizede bir verteks ekimi çok yakışır bence :)
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

mr.emre

• Sr. Member
Düşünüyorum zaten o yüzden verteks ekimlerini özellikle inceliyorum  :)
Life Hair 4300 Greft: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12182.0

Şampuan:

Prozinc Plus

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Düşünüyorum zaten o yüzden verteks ekimlerini özellikle inceliyorum  :)

Takipte kal dostum o zaman , düzenli paylaşım yapacağım inşallah :)
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese merhabalar,
Bugün 67. Gün , şok hala devam ediyor. Ancak şok fazla vurmadı diyebilirim, şok dökülme 25. Gün başladı ve maksimum dökülen gün 30-40 tel döküldü, genelde günde maksimum 10-15 tel arası dökülme oldu.1 hafta içinde şok tamamen biter diye düşünüyorum.
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çok iyi görünüyor. Görüntü çok sağlıklı 5. aylarda kendini belli eder dostum.

Facebook Twitter Instagram