Gönderen Konu: Vertekse ekilen 1998 Saç+1008 Sakal (Esma - Serkan TETİK) 15.11.2021 (3. Ekimim)  (Okunma sayısı 39711 defa)

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba arkadaşlar,
40. Gün fotoğrafları.
  • Ekim Tarihi: 15-16.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Esma-Serkan Tetik
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
40. Gün, oda ışığı altında.
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Nevermore

• Yeni üye
  • *
Şok dökülmeyi yemis hali böyleyse bence 9. ay tepeyle ilgili bir sorununuz kalmayacak. Hayırlı olsun :)
  • Ekim Tarihi: 23/09/2021
  • Ekim Merkezi ismi Prof Dr Derya Özçelik
  • Greft Miktarı 3700
  • Yaşınız 27

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Şok dökülmeyi yemis hali böyleyse bence 9. ay tepeyle ilgili bir sorununuz kalmayacak. Hayırlı olsun :)

İnşallah şoku bu şekil tamamlarız dostum :)
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Leonidas

• Hero Member
Hala epey kalan saç var abi zaten eline batıyodur diken diken :) saçı nasıl kullanmayı düşünüyorsun abi uzun/kısa? Ve donor bölgeyi?

Rezzak

• Full Member
Hocam hayırlı olsun çok güzel bı sonuç almissiniz ve çok güzel bı sonuca doğruda gidiosunuz.

Ekim merkezinin güncel fiyatı nedir acaba ?

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hala epey kalan saç var abi zaten eline batıyodur diken diken :) saçı nasıl kullanmayı düşünüyorsun abi uzun/kısa? Ve donor bölgeyi?

Tahminim şuan %60-65 arası duruyor gibi Leo. Bakalım şok bittiğinde ne gösterecek durum :)

Saçı bugüne kadar hep kısa kullandım ama sonnyto gibi uzatıp açık kalan alanı kapatma düşüncem var ama tabi nihai sonucu görmeden tam kararda vermiş değilim. Donörü istesemde çok kısa kullanmayacağım gibi çünkü 8000 den fazla kök alındı donörden , kısa kullanımda sırıtır diye düşünüyorum :)
« Son Düzenleme: 27 Aralık 2021, 17:43:55 Gönderen: Abc »
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam hayırlı olsun çok güzel bı sonuç almissiniz ve çok güzel bı sonuca doğruda gidiosunuz.

Ekim merkezinin güncel fiyatı nedir acaba ?

Teşekkürler dostum, umarım bunda da tatmin edici bir sonuç alırız.

Hocam fiyat için Serkan Beyler greft sayısından bağımsız çalışıyorlar. Operasyonda yine 2 gün 4 seans olarak sürüyor. Sadece saçtan alım yapılacaksa 11.000 TL, ilave olarak sakaldan da alım yapılacaksa toplam  12.500 TL.
Bu tutarın içinde; kahvaltı dahil 2 gün otel konaklaması dahil. Ayrıca Antalya içinde yapılan bütün ulaşım ihtiyaçlarınızı Serkan Bey karşılıyor.

Tabi bu rakamlar 2021 rakamları. 1 Ocak itibariyle zam yapacağız demişti bana Serkan Bey ilk konuştuğumuzda ama rakam ne olacak bir bilgim yok.
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

mehmet koray

• Full Member
  • emphair saç ekimi
değişim müthiş olmuş
  • Ekim Merkezi ismi emphair saç ekimi merkezi
Saç Ekim Konum (Ekim Tarihi: 13 Kasım 2021)
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=24945.0

Ekildikten sonra şok aşamasında dahi dökülmeyen ve uzamayan saçlar ölü kökler midir? Bu süreci olumlu-olumsuz yaşayan varsa fotoğraflarla bilgilendirirse çok memnun olurum.

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
3. ekim olması sebebiyle dönor alan iyi durumda değilmiş, ama alımı çok güzel yapmışlar, dengeli bir seyreklik elde edilmiş.

Tepedeki gidişat şuan için çok iyi duruyor, tepe bölgesi en zor tutan ve fire kaybı en çok olan bölge. 40. gündeki görüntü bile çok iyi, örnek olacak bir tepe ekimi bekliyorum.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
değişim müthiş olmuş

İnşallah bu ekimden de başarılı bir sonuç elde ederiz :)
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
3. ekim olması sebebiyle dönor alan iyi durumda değilmiş, ama alımı çok güzel yapmışlar, dengeli bir seyreklik elde edilmiş.

Tepedeki gidişat şuan için çok iyi duruyor, tepe bölgesi en zor tutan ve fire kaybı en çok olan bölge. 40. gündeki görüntü bile çok iyi, örnek olacak bir tepe ekimi bekliyorum.

Teşekkürler hocam. Esma Hanım gerçekten özellikle donörden alım noktasında çok başarılı. İlk ekimimde donörüm resmen mahvolmuştu, Esma hanım 2. Ekim'de alımı dengeli yaparak o bozuk görüntüyü bile düzeltmişti. Saçı azaltarak düzeltti yani :)
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar bugün 47. Gün.
Şok dökülme hergün 15-20 adet kadar dökülerek devam ediyor. Yoğun bir dökülme yaşamadım. Tahminlerime göre ekilen greft  sayısının en az  %60 kadarı duruyor şimdilik. Umarım şoku böyle atlatabilirsek eğer, tatmin edici bir sonuç alma ihtimalim yüksek gibi.
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
% 10 daha şoka gitse, ki gitmeyeceği bariz. Gidenlerin de 25'i geri gelse% 75 gibi bir oran eder. Vertex için harika bir oran.

Facebook Twitter Instagram