Gönderen Konu: Vertekse ekilen 1998 Saç+1008 Sakal (Esma - Serkan TETİK) 15.11.2021 (3. Ekimim)  (Okunma sayısı 39714 defa)

Ekimi bekleyen kumrular gibi

• Sr. Member
Vay be 3 saç ekimi.. 3 ayri çile ben birtanesinin ilk 10 gunune zor dayandim :) .
Sizin resmen toplam 2 ekimde doner bolgeyle ust bolge yer degistirmiş. Ama ne yapip ne edip kel kalmamissiniz bir şekilde. İnsallah istediginiz gibi olur .4. ekim sanmiyorum artik son olur herhalde verteks sorunu bu ekimle çözüldü mü bitiyor inşallah yolculuğunuz

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Vay be 3 saç ekimi.. 3 ayri çile ben birtanesinin ilk 10 gunune zor dayandim :) .
Sizin resmen toplam 2 ekimde doner bolgeyle ust bolge yer degistirmiş. Ama ne yapip ne edip kel kalmamissiniz bir şekilde. İnsallah istediginiz gibi olur .4. ekim sanmiyorum artik son olur herhalde verteks sorunu bu ekimle çözüldü mü bitiyor inşallah yolculuğunuz

Sorma dostum sorma, dışardan kolay gözüküyor ama 3 Ekim süreci gerçekten zor. Ama ne demişler " Zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır " 😅 Güzel temennilerin için de çok teşekkür ediyor, temennilerine kocaman bir Amin diyorum 🙂
  • Ekim Tarihi: 15-16.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Esma-Serkan Tetik
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

emekli kel

• Hero Member
 inşallah hatrick ekimi istediğini verir kellikten emekli olursun sende bizim gibi ekilmedik bir kulağının arkası kalanlardansın
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
inşallah hatrick ekimi istediğini verir kellikten emekli olursun sende bizim gibi ekilmedik bir kulağının arkası kalanlardansın

" Ekilmedik bir kulağının arkası kalmak " hocam çok güldüm yaa haklısın valla :)
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Hayırlı olsun :). Umarım bu ekim ile saç sorununu maziye kaldırırsınız.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

emekli kel

• Hero Member
" Ekilmedik bir kulağının arkası kalmak " hocam çok güldüm yaa haklısın valla :)
bir abimiz vardı 4 kere ektirmişti adını unutmuştu ektirdiği yerlerden birinin:)
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun :). Umarım bu ekim ile saç sorununu maziye kaldırırsınız.

Çok teşekkür ederim, Onizuka dostum 🤗
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Ch0pSu3yy

• Jr. Member
  • **
Ekimin hayırlı olsun hocam, 3.ekim artık son ekimin olması dileğiyle.. :)  Umarım başarılı olur ve vertexi de %80 kapatırsın ve saç ekim defterini kapatırsın..
  • Ekim Tarihi: 14-15.07.2021
  • Greft Miktarı 4050
  • Yaşınız 26
  • Medikal Tedavi Her gün -Solgar Biotin 5000, Finasterid 1/5 (1 mg)

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Niye hiç foto atmıyon koca 10 gün geçmiş. :)

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
:) normalde 40. Günde paylaşacaktım ama sen istiyorsan atayım sonnyto. Bugün 36. Gün, atacağım foto 33. Güne ait. Bu fotoyu çekilene kadar çok az dökülme vardı. Dökülme 34-35-36 da yoğunlaştı. Hem yıkamalarda dökülüyor, hemde sabah uyandığımda yastıkta 5-10 tane greft oluyor. Dökülenler genelde, kısa ve uzamamış saçlar ama. 40 da yeni fotoğraf atacağım inşallah :)
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekimin hayırlı olsun hocam, 3.ekim artık son ekimin olması dileğiyle.. :)  Umarım başarılı olur ve vertexi de %80 kapatırsın ve saç ekim defterini kapatırsın..

İnşallah dostum, çok sağol :)
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

tafifi

• Ekim öncesi durumum
  • Jr. Member
  • **
Donör kısa kullanımda hiç sırıtmayacak gibi görünüyor.Şimdiden saç kesim modelleri araştırmaya başlayın en iyi siz😃

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Donör kısa kullanımda hiç sırıtmayacak gibi görünüyor.Şimdiden saç kesim modelleri araştırmaya başlayın en iyi siz😃

Bugün itibariyle donörden çok memnunum  👍
Yeterki saç çıksın da model işi kolay iş tafifi :)
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yok artık. Şok bir şey götürmemiş ki. Daha 10 gün daha döükülür sonra kalanlar senindir. :) Diğerleri de 6 aya geri gelir.

Leonidas

• Hero Member
Maşallah diyelim insallah dökülmez artık görüntü gayet iyi :)

Facebook Twitter Instagram