Gönderen Konu: Vertekse ekilen 1998 Saç+1008 Sakal (Esma - Serkan TETİK) 15.11.2021 (3. Ekimim)  (Okunma sayısı 39640 defa)

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Vay arkadaş 2 ekimle şu kafa nerden nereye geldi. Vallahi eline koluna sağlık Tetiklerin. Güle güle tara Abc dostum, hiç çıkış olmasa bile vertex bu haliyle çok başarılı.

Sonnyto kardeşim çok teşekkürler. Sonuç beklediğimden çok çok daha iyi durumda. Hatta eşim hala yeni çıkışlar gördüğünü söylüyor. Gerçekten şükürler olsun ki, çok tatminkar bir sonuç oldu 🙏

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
  • Ekim Tarihi: 15-16.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Esma-Serkan Tetik
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Maşallah. Mükemmel olmuş
Hayrisini görün

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Maşallah. Mükemmel olmuş
Hayrisini görün

Teşekkür ederim dostum , bu arada senin ekim sonucunu gördüm gözlerim fal taşı gibi açıldı |-nazarboncugu-|
« Son Düzenleme: 19 Haziran 2022, 12:58:32 Gönderen: Abc »
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkür ederim dostum , bu arada senin ekim sonucunu gördüm gözlerim fal taşı gibi açıldı |-nazarboncugu-|

Estefirullah. Benim saçlarım fazla dökülmemişti. Ben biraz emin gibiydim o sonucu alacağıma. Sadece çekingem var olanların dökülme riski olmasiydi ekim esnasında. O yüzden iyi bir yer tercih etmeliydim. Çok şükür herşey yolunda gitti

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Estefirullah. Benim saçlarım fazla dökülmemişti. Ben biraz emin gibiydim o sonucu alacağıma. Sadece çekingem var olanların dökülme riski olmasiydi ekim esnasında. O yüzden iyi bir yer tercih etmeliydim. Çok şükür herşey yolunda gitti

Maşallah hocam, maksimum verimi almışsınız 🙏
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

titanic5

• Hero Member
Çok iyi bir ekim

Abc hocam ekim süreci tamamlanınca takviyeler konusunda ne yapmayı düşünüyorsun? Saç dökülmemesi için takviye kullanmaya devam edecek misin?

Bir de bu merkez sana şu şu takviyeleri kullan diye öneride bulundu mu? Yoksa sen kendin mi aldın takviyeleri?

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çok iyi bir ekim

Abc hocam ekim süreci tamamlanınca takviyeler konusunda ne yapmayı düşünüyorsun? Saç dökülmemesi için takviye kullanmaya devam edecek misin?

Bir de bu merkez sana şu şu takviyeleri kullan diye öneride bulundu mu? Yoksa sen kendin mi aldın takviyeleri?

Teşekkür ederim :)

Pier hocam, finans kullanmayı şahsen doğru bulmuyorum , o yüzden kullanmak istemediğimi belirtmiştim,bir önceki ekimde de bu Ekim'de de Serkan Bey hiç üstelemedi. Kan sulandırıcıyı bu ay bırakacağım, biotini de saw palmettoyu da azaltarak bırakacağım önümüzdeki süreçlerde. Serkan beyin sadece tavsiyeleri ve alternatif çözümleri oluyor takviye konusunda, onun dışında illa şunu kullanacaksın yaklaşımı yok. Olması gereken de bu bence, bazı ekim merkezleri ekim öncesi ve sonrası takviye olmazsa olmaz diyor. Ben bu tarz yerlerden şahsen hoşlanmıyorum.
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Minnak saçlı

• Jr. Member
  • **
Kardeşim oldu bu saçlar birde boyatıp beyazlardan kurtuldunmu? 20 yaşına dönersin artık  :) :)
  • Ekim Tarihi: 2 şubat 2022
  • Ekim Merkezi ismi Esma serkan tetik
  • Greft Miktarı 4700
  • Yaşınız 40
  • Medikal Tedavi Sabah solgar biotin akşam xpecia proscar 5/1

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeşim oldu bu saçlar birde boyatıp beyazlardan kurtuldunmu? 20 yaşına dönersin artık  :) :)

Aynen hocam çok şükür  ;D
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

ComingSoon

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sonuç çok güzel gerçekten, ikinci ekiminize de baktım, nereden nereye denilebilecek bir görüntü çıkmış ortaya

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sonuç çok güzel gerçekten, ikinci ekiminize de baktım, nereden nereye denilebilecek bir görüntü çıkmış ortaya

Hocam teşekkürler.
O dönemler; Gerçekten saç sorunu nedeniyle insan içine çıkmak istemediğimiz, psikolojik olarak çok sıkıntı yaşadığımız dönemlerdi. Çok şükür atlattık. Allah herkese şifa versin inşallah.
« Son Düzenleme: 23 Haziran 2022, 01:22:11 Gönderen: Abc »
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

emekli kel

• Hero Member
 tetikler ateş etmiş kafaya atelemişler.saç nereden nereye gelmiş.tbr etmek gerek.tabi surec devam ben 100de yuz kapanma olmasını bekliyorum hani bir iğne ucu kadar topiklicek yer kalmasın.o zaman senide kellikten tamamen emekliye ayırmış olcaz.dısarda ornekte veririm ben bu ekimi iyice kapanınca bazen ektiren eş dost denk geliyor bakın siteye şunun bunun ekimini diyorum oninin ekimi solemiştim on ekimi olarak bir cafede arkadasa basarılı ekim insanlarıda cekiyor .merkezler umarım herkese aynı itinayı gosterirler ve zamanla şımarmazlar
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
tetikler ateş etmiş kafaya atelemişler.saç nereden nereye gelmiş.tbr etmek gerek.tabi surec devam ben 100de yuz kapanma olmasını bekliyorum hani bir iğne ucu kadar topiklicek yer kalmasın.o zaman senide kellikten tamamen emekliye ayırmış olcaz.dısarda ornekte veririm ben bu ekimi iyice kapanınca bazen ektiren eş dost denk geliyor bakın siteye şunun bunun ekimini diyorum oninin ekimi solemiştim on ekimi olarak bir cafede arkadasa basarılı ekim insanlarıda cekiyor .merkezler umarım herkese aynı itinayı gosterirler ve zamanla şımarmazlar

Eyvallah emeklikel hocam, inşallah komple kapanır dediğin gibi. Bu arada topik demişken ben itirafta bulunayım :)

Daha önce topik kullandığımı söylemiştim. Yaklaşık 12 yıldır düzenli olarak topik kullanıyordum ve çevremde kimse bilmiyordu. Bundan dolayı saç ekimimden sonra kullanmaya devam etmek zorundaydım. Serkan Beye ekim sonrasında topik kullanımını sorduğumda, ilk 6 ay kullanmamı tavsiye etmeyeceğini ama illa kullanmak istiyorsam da hergün yıkamak koşuluyla kullanabileceğimi söylemişti. Bütün riskleri göze alarak Ekimin 40. Gününden sonra, saçımda günde 9-10 saatten fazla tutmayacak şekilde düzenli olarak topik kullandım. Ama eve gelir gelmez muhakkak iyice yıkadım saçlarımı. Böyle bir risk aldım ve sonuca olumsuz bir etki ettiğini düşünmüyorum. Ettiyse de gözle görülmeyecek minör bir etkidir belki. Daha önce ekim sonrası topik kullanımı ile ilgili forumda net bir bilgi görememiştim, paylaşmak istedim.
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Abim selamlar, maşallah süreçlerini ilgiyle takip ediyorum. Saç defterini kapatıyorsun Allahın izniyle (: Darısı başımıza diyelim. İlk bir ayı kazasız belasız atlattık çok şükür. Bende şimdi çıkışları bekliyorum. Tabi bu süreçte tecrübeli olan tüm arkadaşların yorumlarını ve kendi ekimlerini takip ediyorum. Güzel günlerde tarayın saçlarınızı. Sevgiler.
  • Ekim Tarihi: 01.06.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair Transplant
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32
  • Medikal Tedavi Xpecia, Propecia, Revita, Prozinc Plus, Konazol, Redoxon vs

Facebook Twitter Instagram