Gönderen Konu: sac ekim  (Okunma sayısı 3264 defa)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Arena med sac ekimi 5500 greft 13/06/2017 donor bolge
« Yanıtla #1 : 11 Ağustos 2017, 23:31:51 »
Geçmiş olsun kardeşim
Dinindeki boşlukların tamamı sac kaybı degil, bir kısmı o bölgedeki yoğun travmadan sebep sok dökülmeye uğradığı için suan ense delik deşik gözükmekte.
DüZelme konusuna gelince tabiki düzelecektir, tamamen kendine gelecegini sanmıyorum, ama senin donörünün eski hali cok cok sağlıklı , emin ol 4 ay sonra saçlarını uzun tuttuğun sürece kimse farketmez bu boşlukları.
Bu yazdıklarımı alımın guEl olmuş, yada gayet doğal ve normal bir durum bu gibi algılama lütfen. Bu olmaması gereken fakat baharı geçen merkezden sebep görmeye alışık olduğumuz bir görüntü.
Kimi düzeldiğini kimi ise hiç düzenlediğini iddia ediyor, en iyisi forumdaki eski ettirenlere (bu merkeze) bu konuyu danışıyor olman.
Konu açıp paylaşımlarını yap ki, senden sonraki Arkadaşlara faydan olsun

Gurbet

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 15 Ağustos 2017, 14:14:04 »
Vah vah kardesim su guzelim donore ARENAMED napti?!?

Harbiden donor alaniniz ekimden once cok kaliteli gozukuyordu. InsAllah duzelir.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 16 Ağustos 2017, 07:29:09 »
nasıl bir alım bu en cok 2 kulak arasına girmeleri gerekirdi ordan az almışlar ama sahsi gorusum belli sure sonra toparlar bu donor arkadaslar arenamed 6 ay diyor dimi donurun toplanmasına bunların 6 ay sonra harbdein donorleri toplanıyormu 4.5. aylarda dert yanan arkadasların 6.ayda toplandımı donorleri
saçları ekmeydi dersin

Onder_1009

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 16 Ağustos 2017, 08:37:05 »
Acikcasi benm 4.5 ay oldu flashli uzun resim atarsam dersnzki oo iyi toparlamis ama uzunken gunes altinda atarsam seyreklk tamamen meydana ckior. 10. Aylarda olan arkadaslarmdada ayni durum gecerli. Kisa kestrrsen zaten facia. Bunu sadece kendmden degl 4-5 arenade ektiren kisilere gorede yziorm. Senn dostun kucuk seyreklkler belki olcaktir ama daha iyi toparlayacagini dusunuorm uzun tutunca belli olmaz cogu.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 16 Ağustos 2017, 21:03:57 »
tam bir duzelme olmasada uzun tutunca belli olmaz
saçları ekmeydi dersin

PagaroN

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 16 Ağustos 2017, 21:48:43 »
Arkadaslar istediginiz gibi yeni bir konu actim ve burda donor bolgemin resimlerini paylasmak istedim.
Ekim yaptiralri nerdeyse 2ay oldu ve donor bolgemde hala seyreklikler var.
Bi cok arena med e ekim yaptirip donor bolgesinde sikinti yasayanlar gibi benim de korkum var.
Sizce duzelecek gibi gorunuyor mu donor bolgesi?
Ekim yapilan yerin resimlerini daha sonradan eklicegim.
Foruma hoşgeldiniz.
Konu başlığı atmasanız dahi donör bölgesini gören saç ekim merkezini tahmin eder.
Birçok ekim yaptıran kişide donör bölgesi duzelecek mi kaygısı vardır. Sonuçta ense kısmı bir nevi insanın plakası konumunda. Yoğun şekilde donör bölgesinden alınan greftlerin malesef bıraktığı izlerin düzelmesi biraz zaman alıyor.
Sizi bu süreçte sabır ve saç bakımında dikkatli olmak gibi özen göstermeniz gereken konular bekliyor.
Donör bölgesi 4 ay gibi iyice kendini toparlayacaktır. Bu zaman zarfinda kısa donör bölgesini kısa tutmayın.
Umarım istediginiz saçlara kavuşursunuz.

zlate1982

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 16 Ağustos 2017, 21:59:46 »
Dostum ben de donör kurbanıyım ama benm donor azken biçtiler. senin saglam donore saldirmislar. toparlar ama seyrek kalir

zlate1982

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 16 Ağustos 2017, 22:21:41 »
Dostum ben de donör kurbanıyım ama benm donor azken biçtiler. senin saglam donore saldirmislar. toparlar ama seyrek kalir

Gecmis olsun kardesim.insallah senin donor toparlar ve bu zor bi sirecten kurtulursun.
Senin ekimin nezamandi?ve nekadar greft ekildi?ve ekilen bolgeden memnunmusun peki?
Yorumun icin tesselur ederim

benim ekim tam 40 gün önceydi. 4500 greft ekildi. ekilen bölgede şu an şok dökulme oldugundan bilmiyorum. ama iyi duruyordu ilk zamanında.

Ekim öncesi ve sonrasi donörüm bu şekilde. Toparlar diyor herkes ama yine de içim rahat değil

PagaroN

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 16 Ağustos 2017, 22:59:59 »
Arkadaslar istediginiz gibi yeni bir konu actim ve burda donor bolgemin resimlerini paylasmak istedim.
Ekim yaptiralri nerdeyse 2ay oldu ve donor bolgemde hala seyreklikler var.
Bi cok arena med e ekim yaptirip donor bolgesinde sikinti yasayanlar gibi benim de korkum var.
Sizce duzelecek gibi gorunuyor mu donor bolgesi?
Ekim yapilan yerin resimlerini daha sonradan eklicegim.
Foruma hoşgeldiniz.
Konu başlığı atmasanız dahi donör bölgesini gören saç ekim merkezini tahmin eder.
Birçok ekim yaptıran kişide donör bölgesi duzelecek mi kaygısı vardır. Sonuçta ense kısmı bir nevi insanın plakası konumunda. Yoğun şekilde donör bölgesinden alınan greftlerin malesef bıraktığı izlerin düzelmesi biraz zaman alıyor.
Sizi bu süreçte sabır ve saç bakımında dikkatli olmak gibi özen göstermeniz gereken konular bekliyor.
Donör bölgesi 4 ay gibi iyice kendini toparlayacaktır. Bu zaman zarfinda kısa donör bölgesini kısa tutmayın.
Umarım istediginiz saçlara kavuşursunuz.

Hosbulduk kardesim,bakimina cok ozen gosteriyorum.yikama olsun ek olarak aldigim biotin 10 bin mcg olsun ve minoxidil olsun.
Beklemekten baska cagremiz yok.en azindan kizarikliklar fazla iz birakmadi buna da sukur ediyom.
Kisa turmayi artik dedigimi gibi dusunmuyorum,yani kisa kestirmekten bile korkuyorum basa donup acikliklar kalacak diye.yorumun icin tessekur ederim

Kardeşim allah kolaylık ve sabır versin zor bir süreçtesin. Şunu unutma bizler her zaman buralardayız. Paylaşımlarını yapmayı unutmazsan seviniriz. Dediğim gibi süreç boyunca kendini yanlız hissetme.

ASLANTEPE486

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 20 Ağustos 2017, 14:07:01 »
geçmiş olsun kardeşim bende 1 ay önce ekim yaptırdım ve malesef bu siteyi ekim yapıldıktan sonra buldum bir çok arkadaşın başına geldiği gibi... Benim de 15 16. gün gibi iki kulak üstünde ki donör bölgemde şok dökülmeler oldu... bana da aynı şekilde 2 aya toparlayacağını söylediler ama hiç umudum yok gibi...

minoxil kullanıyorum demişsin o dikkatimi çekti 2 yıl o spreyi kullanmış biri olarak söylüyorum benim başımı yakan bu saç ekim operasyonu yaptırmama sebep olan spreydir o... o yüzden kesinlikle hemen o spreyi çöpe atmanı tavsiye edebilirm sakın yaklaşma ona çünkü seni aşırı derecede yanıltır.saç çıkartıyor zannedersin en fazla 6. aydan sonra eski olan saçlarını da kaybedersin. Arena med bu minoxili kendi hatalarını kapatmak ve bi süre bizi kandırmak için öneriyorlar bana göre... bana da kullanın dediler geçmiş tecrübelerimi anlattım haklısınız yan etkileri var diyorlar bir de.. minoxil i düşmanınıza dahi önermeyin kullandırmayın dostlar...

Facebook Twitter Instagram