Gönderen Konu: Dr.Jale Şenyurt 6400 Greft (10-11 Ağustos 2017)  (Okunma sayısı 33546 defa)

getlostsoul_

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr.Jale Şenyurt 6400 Greft (10-11 Ağustos 2017)
« Yanıtla #91 : 11 Aralık 2017, 14:55:23 »
Arkadaşların dediği gibi ilerleyen günlerde 7-8 aylara kadar saç çıkışı devam edecektir.
İlk sayfadan itibaren tekrar baktım sürecinize,
Öncelikle Ekim yapılan alan çok geniş.
Dönör bölgenizde saç yoğunluğu ortalama üzerindeymiş.
Ancak dikkatimi çeken hususları amatörce belirteyim.
6400 greft ekilmiş gibi gelmedi bana 5000 civarı gözüküyor.
Dönör olarak ense ve üstünden alınmış, kulak üstlerine girilmemiş bu nedenle dönör alan bayağı seyrelmiş eskiye göre, başka insanlarla kıyaslarsak normal sıklıkta.

Sayı olarak belirtmiştim tekrar belirteyim hocam saçları dizdikleri petri kaplarını ve o kaplardaki saç sayılarını gördüm 3 aşağı 5 yukarı birşeyler elbette değişebilir ama sayının 6400 yerine 5000 olması zor gibi görünüyor bana çünkü saç alınan bölgedeki seyrekliği kendim yaşıyorum
Valla hocam, ben 30 grefti göremezken, 5000 grefti sip diye görebilenlerin hayraniyim. Ekilen greftleri tek tek sayacak vaktim var da...sabrim daralir!! Hatirin icin enlemesine ekilen bir sirayi aldim ( 72 adet ), uzunlamasina ekilen bir sira aldim ( 80 adet ), bunlari carpinca 5760 greft ediyor... ee haliyle önler, sakaklar daha sik ekiliginden 5760´tan daha fazla olabilecegine inaniyorum. Not: Fotodan görebildigim kadariyla yapmis oldugum bir sayimdir, XXL büyütüp saydim! Yani bu 5760 rakami, yön belirtici kabataslak bir rakamdir. Ekimin hayirli olsun...ha 5000´le, ha 6400´le, sen yeter ki mutlu ol!

Yanlış anlamayın hocam amacım kimseye veya kendime toz kondurmamazlık değil. Aksine arkada kalan boşluk için Jale hocayla tartışan benim. Keşke 4000 greft almış olsalarda benimde saçlarım çıksa inanın bu daha büyük mutluluk olur benim için hem ileride operasyon şansım olur. 2 günde şuurumun açık olduğu kadarıyla görebildiğim petrilerden ve yazdığım gibi 3 aşağı 5 yukarı sayıdır bu. Ha birde ekimi yapan iki hemşireninde insana oldukça güven veren yapılarından dolayı sözlerine güvenerek belirttim sayıyı gerisi lafı güzaf. Şimdiden Koray hocaya gitsem acaba neder? sorusunu çok kez sordum kendime kabul eder etmez bilemem ama bir kere de olsa konsultasyonuna gideceğim.

Hatayli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #92 : 11 Aralık 2017, 15:13:32 »
Arkadaşların dediği gibi ilerleyen günlerde 7-8 aylara kadar saç çıkışı devam edecektir.
Dönör olarak ense ve üstünden alınmış, kulak üstlerine girilmemiş bu nedenle dönör alan bayağı seyrelmiş eskiye göre, başka insanlarla kıyaslarsak normal sıklıkta.

Sayı olarak belirtmiştim tekrar belirteyim hocam saçları dizdikleri petri kaplarını ve o kaplardaki saç sayılarını gördüm 3 aşağı 5 yukarı birşeyler elbette değişebilir ama sayının 6400 yerine 5000 olması zor gibi görünüyor bana çünkü saç alınan bölgedeki seyrekliği kendim yaşıyorum
Valla hocam, ben 30 grefti göremezken, 5000 grefti sip diye görebilenlerin hayraniyim. Ekilen greftleri tek tek sayacak vaktim var da...sabrim daralir!! Hatirin icin enlemesine ekilen bir sirayi aldim ( 72 adet ), uzunlamasina ekilen bir sira aldim ( 80 adet ), bunlari carpinca 5760 greft ediyor... ee haliyle önler, sakaklar daha sik ekiliginden 5760´tan daha fazla olabilecegine inaniyorum. Not: Fotodan görebildigim kadariyla yapmis oldugum bir sayimdir, XXL büyütüp saydim! Yani bu 5760 rakami, yön belirtici kabataslak bir rakamdir. Ekimin hayirli olsun...ha 5000´le, ha 6400´le, sen yeter ki mutlu ol!

Yanlış anlamayın hocam amacım kimseye veya kendime toz kondurmamazlık değil. Aksine arkada kalan boşluk için Jale hocayla tartışan benim. Keşke 4000 greft almış olsalarda benimde saçlarım çıksa inanın bu daha büyük mutluluk olur benim için hem ileride operasyon şansım olur. 2 günde şuurumun açık olduğu kadarıyla görebildiğim petrilerden ve yazdığım gibi 3 aşağı 5 yukarı sayıdır bu. Ha birde ekimi yapan iki hemşireninde insana oldukça güven veren yapılarından dolayı sözlerine güvenerek belirttim sayıyı gerisi lafı güzaf. Şimdiden Koray hocaya gitsem acaba neder? sorusunu çok kez sordum kendime kabul eder etmez bilemem ama bir kere de olsa konsultasyonuna gideceğim.
Koray hocaya gitmeyi isteme nedeni nedir? Koray hoca süper, kesin ve süphesiz... yalniz nedeni nedir?

getlostsoul_

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #93 : 11 Aralık 2017, 17:06:34 »

Koray hocaya gitmeyi isteme nedeni nedir? Koray hoca süper, kesin ve süphesiz... yalniz nedeni nedir?
sürecimin durumu hocam. Başka bir arkadaş var Jale hocaya ekim yaptıran bence onun süreç benden daha iyi gidiyor yanılıyor olabilirim ama

getlostsoul_

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #94 : 25 Aralık 2017, 08:47:12 »
23.12.2017 (130.gün) tarihli Jale hocanın kendisinin çektiği bir fotoğraf. Sürecimin daha yeni başlıyor oluşundan bahsetti kendisi inşallah daha iyi olacağını umut ediyorum bende herkese iyi forumlar

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #95 : 25 Aralık 2017, 09:03:37 »
MasaAllah çok iyi görünüyor 10 gün de bile ciddi değişiklik var

getlostsoul_

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #96 : 10 Ocak 2018, 12:19:11 »
Arkadaşlar merhaba 5. ay itibariyle genel durumumu ıslak kuru flaşlı ve flaşsız fotoğraflarımı paylaşıyorum. Süreç haliyle daha sakin ama gelişimi devam edecek şekilde sürüyor inşallah ön kısımdaki boşluk istediğim düzeye ulaşırsa ve halen elime batmakta olan saçlarda çıkarsa iyi bir yere ulaşacak. Yorumlarınızı eksik etmezseniz sevinirim

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #97 : 10 Ocak 2018, 16:06:00 »
Bence çok iyi gidiyor masaAllah

Mayday

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #98 : 10 Ocak 2018, 22:24:59 »
Bence güzel gidiyor ama daha tecrübeli arkadaşların yorumları mühim yorum yaparlarsa seviniriz

getlostsoul_

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #99 : 11 Ocak 2018, 13:41:24 »
Keşke deneyimli deneyimsiz herkes düşüncesinin paylaşşa hocam ancak ne yazıkki hiç ilgi görmüyor

Mayday

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #100 : 11 Ocak 2018, 17:41:59 »
Keşke deneyimli deneyimsiz herkes düşüncesinin paylaşşa hocam ancak ne yazıkki hiç ilgi görmüyor

Takip ediyoruz kardeşim paylaşımların bizim için değerli özellikle bu aylardan sonra ki paylaşımların daha da değerli

Onur bey

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #101 : 11 Ocak 2018, 21:02:27 »
Olmuş bu ki.hatta daha da sonuca ulaşmiş degilsin .bence 3 ay daha gelişmeler decam edecek

secret115

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #102 : 12 Ocak 2018, 01:39:43 »
Çok güzel gidiyorsun  hoşuma gitti saçlar. Ki Daha yolun yarısında bile değilsin
Her ay başka biri olacaksın
Suistimal edilmeye en musait yer insanın zaaflarıdır.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #103 : 13 Ocak 2018, 07:45:46 »
saçlar kalınlaşınac yuzun guler olmadı aksi bir sonuc çıktı kalınlaşmadılar bitoinle kalınlaştırıp sonuc alırsın
saçları ekmeydi dersin

ömercemal

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #104 : 14 Ocak 2018, 16:50:58 »
Hayırlı olsun .Bukadar geniş bi alana güzel bi ekim olmuş gidişat iyi görünüyo devamını merakediyorum.

Facebook Twitter Instagram