Gönderen Konu: Dr. İlhan Serdaroğlu Traşsız 1750 Greft  (Okunma sayısı 4631 defa)

aragorn

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Dr. İlhan Serdaroğlu Traşsız 1750 Greft
« : 10 Ağustos 2017, 13:10:49 »
Merhaba bende burada ki bir çok insan gibi saç dökülmesi sorunu ile karşı karşıya kaldım ve sonunda karar vererek Dr. İlhan Serdaroğluna kendimi emanet ettim fakat kesinlikle traşlı saç ekimi istemiyordum dönor bölgede hemde ekim yapılan bölgede İlhan bey sağolsun bunu yapabileceğini söyledi ve 3 ağustosta operasyonu gerçekleştirdik size operasyon öncesi operasyon günü malesef ekilen yeri değilde alınan bölgeyi çektim ve 6. günde ki fotoyu sırası ile paylaşıyorum

Ekim Öncesi

Ekim Günü Donor Bölge

6. gün donor bölge sadece burada küçük biryer kaldı belli olan

6. gün üstten ön taraf saçlarımın öndekiler hariç diğer kısımlarını arkaya doğru taradım öndekilere çok ellemedim zarar vermemek için.

Buda yine tam kamufle yapmadan çektiğim bir foto 6. gün zaten kendi saçlarımla istediğim anda tamamen kapatabiliyorum hiçbirşey gözükmüyor sadece arkada ki ufak donor bölge belli oluyor bunun dışında gayet güzel bir operasyon geçirdim sizlerle paylaşacağım gelişmeleri gün gün

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Traşsız Saç Ekimi Yaptırdım Sonuçları buradan paylaşacağım
« Yanıtla #1 : 10 Ağustos 2017, 13:44:04 »
Hayırlı olsun ılhan serdaroğlu kendi instagram sayfasidan da ekiminizi paylaşmış umarım güzel sonuçlanır

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 10 Ağustos 2017, 13:45:48 »
Bu simdi nasıl bir ekım Ekilen saçlar uzun tellimi ? Donörü kısaltmamıs ama o delikler neyin nesi anlam veremedim nasıl bır teknık olduğuna ? Bu arada başlık kısmına doktor ismi ve greft sayınızı yazınız.
« Son Düzenleme: 18 Ağustos 2017, 15:14:36 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 10 Ağustos 2017, 13:54:07 »
ekiminiz hayirli olsun,
trassz derken alim yapilan yermi tras edilmedi, yoksa sadece ekim bolgesimi trassiz?detay veririmisiniz

aragorn

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 10 Ağustos 2017, 16:14:27 »
Bu simdi nasıl bir ekım Ekilen saçlar uzun tellimi ? Doneri kısalmamıs ama o delikler neyin nesi anlam veremedim nasıl bır teknık olduğuna ? Bu arada başlık kısmına doktor ismi ve greft sayınızı yazınız.

Merhaba zaten kendi saçlarım mevcut ve uzundu yani uzun telli bir saç ekilmedi :)  ön taraflarda açılma vardı fakat önde ve üstte bulunan hiç bir saçım traşlanmadan o açılan bölgelere ekim yapıldı toplamda 1750 greft belli donor bolgelerde hoca elinden geldiğince traşlama yapmadı 1 tanesi hariç oda şimdi belli olmuyor zaten

aragorn

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 10 Ağustos 2017, 16:17:11 »
ekiminiz hayirli olsun,
trassz derken alim yapilan yermi tras edilmedi, yoksa sadece ekim bolgesimi trassiz?detay veririmisiniz

Ekim bölgesi hiç traş edilmedi olan saçlarımın aralarına açılan yerlere ekim yapıldı alım yapılan bölge de hoca operesyondan önce hiçbir traşlama yapmadı operasyonda makasla kısalttı biraz sanırım o ara uyuşuk olduğu için birşey anlayamıyorsun ama şuan o bölgelerde de pek birşey belli olmuyor

BEŞİKTAŞ'LI

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. İlhan Serdaroğlu Traşsız 1750 Greft
« Yanıtla #6 : 18 Ağustos 2017, 14:25:02 »
böyle bir ekim şeklide ilk defa gördüm delik delik :)) hayırlı olsun inşallah güzel bir sonuc çıkar

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 18 Ağustos 2017, 14:58:04 »
Ben çok saglıklı olduğunu dusunmuyorum malesef böyle bir sistem yok zaten çakma long fue olmuş insallah sorun yaşamassın.
Global Moderator

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 18 Ağustos 2017, 15:47:56 »
sanki araları makineyle şerit şeklinde kısaltıp almış gibi saçları ama emin değilim. dönor bölgesinin şerit şeklinde kısaltılıp diğer uzun saçlarla kamufle edilerek 2k grefte kadar alabiliyolar tabi dönor uzun olucak ama emindeğilim sizde neolduğuna

Facebook Twitter Instagram