Gönderen Konu: Ahmet TOSUN The Hair Clinic-4000 Greft-Yaş 33-30.10.2021  (Okunma sayısı 6185 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Ahmet TOSUN The Hair Clinic-4000 Greft-Yaş 33-30.10.2021
« Yanıtla #16 : 08 Kasım 2021, 17:15:48 »
Şampuan için kullanıcı yorumlarını okuyarak karar ver forumda inceleyip
Kabuk dökümü sonrası görüntü güzel duruyor Alan geniş umarım alana göre makul bir sonuç olur
Yakında şok dökülmen başlayacak

Medikal olarak xpecia ya da finasterid araştır derim
Saç ekimine sürecinde çok destek olur bu ürünler
Tabi bazı yan etki durumlarıda nadir de olsa olabiliyor aratık araştırıp kararını verirsin
Global Moderator

Hasat

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #17 : 08 Kasım 2021, 17:58:04 »
Şampuan için kullanıcı yorumlarını okuyarak karar ver forumda inceleyip
Kabuk dökümü sonrası görüntü güzel duruyor Alan geniş umarım alana göre makul bir sonuç olur
Yakında şok dökülmen başlayacak

Medikal olarak xpecia ya da finasterid araştır derim
Saç ekimine sürecinde çok destek olur bu ürünler
Tabi bazı yan etki durumlarıda nadir de olsa olabiliyor aratık araştırıp kararını verirsin

Teşekkür ederim. Olsa tabi ki iyi olur , olmazsada öyle aman aman bir kapanma yok diye üzülmem. Fotoğrafta gözükmüyor ama ön tarafta var olan saçların yanlarına destek olsun yeter. İlâçlara pek yanaşmayım diyordum ama kararım kullanma yönüne doğru kaymaya başladı sanki. Bioxcin, minoxil aynı ürünler mi ? Birde şampuanın içine b, c vitaminleri gibi ilâçları koyup kullananlar var. Hiç duydunuz mu verim alabilmişler mi ? Yada bu konuda görüşünüz nedir ?

Muratdogan4671

• Full Member
« Yanıtla #18 : 10 Kasım 2021, 04:21:28 »
Dostum ben bephantol ampul, E vit ampul, B12 ampul. Ayrıca yılan yağı + çam terabentin yağı karışımı yapıp hem sade olarak sürdüm , hemde alopecia şampuanimin icine karıştırmıştim. Bir faydası oldu mu cok bilemem daha canli gözüktüğü kesin ama dökülmeye etkisi olmamisti. Ayrıca bu karışıp sampuanimin kivamini degistirmisti koyu sampuan su gibi olmuştu o yüzden uzun süre kullanmadım , sampuana katmaktan sa  hafta da bir karıştırıp saçına sürebilirin bence

Hasat

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #19 : 10 Kasım 2021, 13:44:13 »
Dostum ben bephantol ampul, E vit ampul, B12 ampul. Ayrıca yılan yağı + çam terabentin yağı karışımı yapıp hem sade olarak sürdüm , hemde alopecia şampuanimin icine karıştırmıştim. Bir faydası oldu mu cok bilemem daha canli gözüktüğü kesin ama dökülmeye etkisi olmamisti. Ayrıca bu karışıp sampuanimin kivamini degistirmisti koyu sampuan su gibi olmuştu o yüzden uzun süre kullanmadım , sampuana katmaktan sa  hafta da bir karıştırıp saçına sürebilirin bence

Sağolasın.Güvendiğim bir aktar var gidip bitkisel bir karışım var mı diye soracağım. Olmazsa ya xpecia ya minoxil. Çok şükür dökülmem yok çok uzun zamandır. Ekilenlerde böyle olursa saç konusunu kapattım diyebilirim.

Hasat

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #20 : 26 Ocak 2022, 14:08:52 »
S.a. Herkese , ekim yapılalı 3 ay oldu denebilir. Bu saç dökülmesi ne tuhaf bir şeymiş önceden de saç olmasına rağmen yeni saçlara dokundukça garip hissediyorum 😁. Kaşıntı haricinde bir sorunum yok. Artık havalardanmıdır nedir hafif kızarıklık var. Kliniğin verdikleri bitiyor. Mossi vitamin , saç losyonu harici birşey kullanmadım. Bakalım genellikle 3 aydan sonra yoluna oturuyor herşey diyorlar. Şimdilik çok şükür iyi gidiyor. Eski resim bulabilirsem öncesi sonrası yapıp atacağım inşaallah.

Hairtransplant

• Hero Member
« Yanıtla #21 : 26 Ocak 2022, 14:10:39 »
Selamlar resimlerinizi bekliyoruz

taco_9

• Sr. Member
« Yanıtla #22 : 26 Ocak 2022, 18:45:24 »
gayet iyi görünüyor dostum yalnız keşke mossi losyon yerine minoxil kullansaydın daha hızlı sonuç alırdın.

Hasat

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #23 : 26 Ocak 2022, 23:34:52 »
gayet iyi görünüyor dostum yalnız keşke mossi losyon yerine minoxil kullansaydın daha hızlı sonuç alırdın.

Kullandıklarım kliniğin verdikleri zaten. Ek olarak daha birşey başlamadım. Minoxil , xpecia vs. konuştuk , başka konulara da baktım yan etkisi yüzünden şuan karar veremedim. Süreç güzel gidiyor çok şükür. Kameradan fazla belli olmuyor sonradan farkettim, resimlerden biraz daha iyi duruyor saçlarım. Bakalım bir müddet daha bekleyim ek birşey başlayacaksam başlarım artık. Teşekkür ederim yorumun için .

Hasat

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #24 : 11 Şubat 2022, 14:58:01 »
Herkese merhaba. Ekim yaptıralı galiba 100 gün oldu. Berberden çıkınca fotoğraf atayım dedim. Sonuçlar beni mutlu ediyor, sıklık arttıkça da şaşırıyorum. İnşallah bozulmadan böyle devam eder. 

selim teloğlu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 02 Mart 2022, 15:34:37 »
Hayırlı olsun önçizgin yogunluğun gayet başarılı görünüyor çizginizi Ahmet beymi yaptı

Anıl günal

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 04 Mart 2022, 12:31:34 »
Öncelikle hayırlı olsun 4 aylık süreç olmasına rağmen çok başarılı duruyor 🧿
 Ahmet Bey ve ekibinin ellerine sağlık.Güncel halinizi sürekli paylaşmaya devam edebilirmisiniz konunuzu takipteyim.

Hasat

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #27 : 15 Mayıs 2022, 15:21:12 »
Hayırlı olsun önçizgin yogunluğun gayet başarılı görünüyor çizginizi Ahmet beymi yaptı

Evet çizgimi Ahmet Bey yaptı. Ekimden bu yana 7 aya yakın bir süre geçti. Sonuçtan gayet memnunum. Ben unuttum saç ektirdiğimi. Ekim sonrası yeni gören arkadaşlarım önce bir şaşırıp , ne yaptın saçların çıkmış diyorlar. Ektirdim diyorum , "Ekim böyle mi oluyormuş ? Belli değil diyorlar." . Birde bakışlardan da belli oluyor hemen lafa başlayıp maşallah de diyorum. :) Ara sıra oğlum bile şaşırıyor eski resimleri görünce. Etrafımda saç ekimine şüpheyle yaklaşanlar bile artık bende yaptıracağım demeye başladı.
   Saç ekimi süreciyle alakalı şöyle bir yorum okumuştum. 3 aya kadar etrafınızdakiler dahil siz de olmadı galiba , saçlar tutmadı dersiniz. 6. aydan sonra sizden aracı olup ekim için yardımcı olmanızı isterler. Hakikaten bu durumu yaşadım. Şimdi bir çok kişi kendini ayarlayıp saç ekimi için hazırlık yapıyor. Ahmet Bey'in  ve ekibinin tekrar tekrar eline sağlık. Ön çizgim olsun, saçların görünümü olsun düşündüğümden de iyi sonuç aldım.
   Son olarak kliniğin verdiği losyon ve vitaminden başka herhangi bir takviye , ilaç kullanmadım. Onların da hepsini bitiremedim zaten :) Artık ilaç vs. kullanmak gibi bir niyetimde kalmadı. Sadece şampuan olarak ne kullansam diye bakınıyorum o kadar. Vallahi sonuçtan çok memnun kaldım , aynada olsun , fotoğraflarda olsun :) verilen emeğin karşılığını gördükçe daha da mutlu oluyorum. Kliniğini de kesinlikle tavsiye ederim. Gönül rahatlığıyla kendinizi emanet edebilirsiniz.

« Son Düzenleme: 15 Mayıs 2022, 15:47:34 Gönderen: Hasat »

babacan

• Full Member
« Yanıtla #28 : 15 Mayıs 2022, 15:56:09 »
Maşallah açık alana göre harika olmuş sonucunuz 7 ay ve daha gelişecek saçlar

Trevor

• Hero Member
« Yanıtla #29 : 15 Mayıs 2022, 15:58:50 »
Açık alana ve 4000 grefte göre göre güzel sonuç .ayrıca öncesi sonrası fotolarınıza bakarak oldukça yakışmış diyebiliriz güle güle tarayınız.

Facebook Twitter Instagram