Gönderen Konu: DR. ALP ASLAN (ESTE CERRAHİ ) SAÇ EKİMİ 3780 GREFT 08.10.2015  (Okunma sayısı 127867 defa)

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: DR. ALP ASLAN (ESTE CERRAHİ ) SAÇ EKİMİ (SIKLAŞTIMA) 3780 GREFT
« Yanıtla #45 : 22 Aralık 2015, 00:33:10 »
Valla ilk ekimden biliyorum 8.ay daki saçlarım benim daha iyiydi 10.ayda biraz daha azaldı saniyorum sac döngüsü ile alakali olabilir birde ekim olan sac hemen hemen aynı zaman diliminde çıktığından sac döngüsü de aynı zaman dilimi ne denk geliyor olabilir özellikle benim gibi zaten tepede sinirli sayıda saçı olanlar bir miktar eksil mede hemen göze carpabiliyor

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: DR. ALP ASLAN (ESTE CERRAHİ ) SAÇ EKİMİ (SIKLAŞTIMA) 3780 GREFT
« Yanıtla #46 : 22 Aralık 2015, 09:32:38 »
Saglam78, İron; Dedikleirnize çok hak veriyorum. Saçların olmadığı şakak bölgelerinde hareketlenme var bunu gözlemliyorum. Ekim yapılan üst taraf vertexe yakın olan yerlerde benim hiç ekim yaptırmadığım ve ekim yaptırdığım bölgelerde bile mevcut saçlarım çok cansız ve halen her hangi bir gelişme yok. Yani üst arka tarafta mevcut saçlarımın yarısı anca cıktı.
Lakin şöyle bir durum var bu forumda ve başkaca yabancı forumlarda saçsız alanlara yapılan 1. ekimden sonra sıklaştırma için aralara 2. ekim yapılıyor bu durum aynı bizim durum gibi değilmi iron ? Hatta ve hatta 3. kez sıklaştırma yaptıranlar var baktığımda 6. ayda gözle görülür bir değişiklik meydana geliyor. Ben anlamadım bu işi.

Bazen diyorum keşke hiç ekime bulaşmasaydım mevcut saçlarımı ilaçlarla koruyabiliyordum en azından şekil verecek düzeydeydi. Birazda toppikle hoş bi görüntü oluyordu. 70. günlerde bunları söylemek ne kadar doğru bilemiyordumda böyle düşünüyorum.

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Halacboy, 3 ayın doluyor, nedir son durum?
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dostum cok bi değişiklik yok 75. Günle arasında yani hala bekliyoruz bişeyler değişsin diye ama yok :) senin Nasıl oldu varmi bi değişiklik kıpırdama? Benim son günlerde biraz kasıntı ve sivilce oluyor sonra sivilce kayboluyor anlamadım

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bende 75 ile 90. gün arasında çok iyi bir atak olmuştu sonra yavaşladı..O dönemde sivilceler ve kaşıntılar oluyor, onlar zaten çıkacak saçların habercisi :) Çıktıkça mutlu ol yani, canını sıkma..Zaten sivilceler çabuk gidiyor..

Yarın fotoğraf ekleyeceğim bir aksilik olmazsa, çok bir değişiklik yok ama tüylenmeler baya görüyorum..Daha yolum uzun anlayacağın.
  • Greft Miktarı 3100

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Geç olsun da güç olmasın kardeş :) yakmıyorum artık incelemiyorum bakalım Nasıl olacak ama kendi saclarım yerine geldi vertekse yakın yerler hariç uzasın sonra eski Halimle devam cok kasmıyorum gerçi kassamda değişen bisey yok Hergun bakınca sanki çıkmıyor gibi geliyor insana 90-150 gün arası patlama oluyor diyorlar bakalım bende Nasıl olacak

fehmi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hayirli olsun kardesim, daha henüz 3.aydasin artik yakinda cikar merak etme. Bugün ki foton varmi?

Yani eskiye bakis kiyaslamak icin

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bugün 3. Ay oldu. Değişik açılarla ve ışıklarda fotoğraflarımı paylaşıyorum. Ayrıca ekim olmadan önceki flashlı çekilde saçları ve Şok dökülme sonrasını da paylaştım. Solgar biotin kullanıyorum sadece şampuan olarak Sebamed Hair loss ve Everday aralıklarla. Yorumlarınızı bekliyorum..

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Fotoların devamı.

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Buda son.

Aslan888

• Ziyaretçi
Hocam senin ekimde cikmama riski kalmamis 2 ay sonra cikar kafan rahat edebilirsin artik bundan sonra.

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yoğun ışık altında olan foto seni ele vermiş halacboy,

Aslan'ın dediğine katılıyorum, senin saç diplerinde ciddi bir atak olmuş..Ve saçların çıkma yoluna girmiş..Bu tür görüntüler genelde 5-6 ay da iyi bir sonuçla tamamlanıyor..İnşallah senin de öyle olur..1 ay sonra falan saçlarını aynı uzunlukta makasla tıraş ettirerek iyi bir görüntü elde etmeye başlarsın diye düşünüyorum.
  • Greft Miktarı 3100

fehmi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Katiliyorum bir ay sonra bencede iyi görünüm olur. Hala biraz kizariklik var ama oda gecer insallah

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
halboy senin sureçde güzel ilerliyor 90.gun için gayet iç açıcı bir görüntü var 100.den sonra iyi atağa geçiyor saçlar bundan sonra 3.ay içinde saçlar hem eşitlenir hemde ekilen saçlar kalınlık olarak birbirlerine yaklaşır ve doğal güzel bir görüntü çıkar inşallah

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yoğun ışık altında olan foto seni ele vermiş halacboy,

Aslan'ın dediğine katılıyorum, senin saç diplerinde ciddi bir atak olmuş..Ve saçların çıkma yoluna girmiş..Bu tür görüntüler genelde 5-6 ay da iyi bir sonuçla tamamlanıyor..İnşallah senin de öyle olur..1 ay sonra falan saçlarını aynı uzunlukta makasla tıraş ettirerek iyi bir görüntü elde etmeye başlarsın diye düşünüyorum.

Bu atak son 10 gündür oldu dostum ve saçlar ıslakken sanki daha yoğun bir kıvam alıyor.

Katiliyorum bir ay sonra bencede iyi görünüm olur. Hala biraz kizariklik var ama oda gecer insallah

Dostum kızarlıklı ilk 2 ayda pek yoktu sonradan sonradan kızarmaya başladı bende anlamadım sivilcelenmede de meydana geldi. İnş geçer.

halboy senin sureçde güzel ilerliyor 90.gun için gayet iç açıcı bir görüntü var 100.den sonra iyi atağa geçiyor saçlar bundan sonra 3.ay içinde saçlar hem eşitlenir hemde ekilen saçlar kalınlık olarak birbirlerine yaklaşır ve doğal güzel bir görüntü çıkar inşallah

Sağol abi senin gibi tecrubeli bir ağızdan bunları duymak sevindirdi. Ben biraz umutsuzum açıkcası nedense :) abi birde yeni ekilenler nedense biraz dalgalı gibi normlade saçlarım düz ama zamanla mı düzeliyor. ?

Facebook Twitter Instagram