Gönderen Konu: DR. ALP ASLAN (ESTE CERRAHİ ) SAÇ EKİMİ 3780 GREFT 08.10.2015  (Okunma sayısı 127809 defa)

FatherofSouth

• Ziyaretçi
Ynt: DR. ALP ASLAN (ESTE CERRAHİ ) SAÇ EKİMİ 3780 GREFT 08.10.2015
« Yanıtla #255 : 20 Nisan 2016, 13:24:19 »
Teşekkürler Norveçli, tek problem yoğunluk olsun..

Müsait olduğunda atar artık, umarım güzel gelişmeler olmuştur..

Iron-Maiden, Halacboy ve herkese selamlar.

Arkadaşlar bir sorum olacaktı. Ekimden sonra ne zamana kadar saçımızı tıraş ettirmemeliyiz? Belli bir süresi var mı? Mesela donör alanı kaç günden sonra kestirebiliriz makine veya makas ile.

Ekim yaptıralı neredeyse 10 gün olacak. Açıkcası 20. günden itibaren donör alanı sürekli 3 veya 4 numaraya vurdurmak istiyorum ki üstte ekim bölgesi aşırı sırıtmasın. Çünkü yanlar ve arka uzuyor ama ekim yeri şok dökülme vs. nedenlerden dolayı kalıyor ve kötü bir görüntü oluşturuyor, resimlerden incelediğim kadarıyla. Cevap verebilirseniz, çok sevinirim.

kardeş henüz 10 gün olmuş bence şu anda hiç dokunma ekim bölgesine 20. günden sonrada dokunmasan daha iyi olur sora sora makasla al derim ben makinayı vurma ekim bölgesine 2 3 ay bence hatta belki daha fazla... makasla kısalt aynı şey değil mi : )

Maranel selam :)

Yok ekim bölgesi değil, donör bölgeyi diyorum yukarıda.

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #256 : 20 Nisan 2016, 17:40:41 »
Teşekkürler Norveçli, tek problem yoğunluk olsun..

Müsait olduğunda atar artık, umarım güzel gelişmeler olmuştur..

Iron-Maiden, Halacboy ve herkese selamlar.

Arkadaşlar bir sorum olacaktı. Ekimden sonra ne zamana kadar saçımızı tıraş ettirmemeliyiz? Belli bir süresi var mı? Mesela donör alanı kaç günden sonra kestirebiliriz makine veya makas ile.

Ekim yaptıralı neredeyse 10 gün olacak. Açıkcası 20. günden itibaren donör alanı sürekli 3 veya 4 numaraya vurdurmak istiyorum ki üstte ekim bölgesi aşırı sırıtmasın. Çünkü yanlar ve arka uzuyor ama ekim yeri şok dökülme vs. nedenlerden dolayı kalıyor ve kötü bir görüntü oluşturuyor, resimlerden incelediğim kadarıyla. Cevap verebilirseniz, çok sevinirim.

kardeş henüz 10 gün olmuş bence şu anda hiç dokunma ekim bölgesine 20. günden sonrada dokunmasan daha iyi olur sora sora makasla al derim ben makinayı vurma ekim bölgesine 2 3 ay bence hatta belki daha fazla... makasla kısalt aynı şey değil mi : )

Maranel selam :)

Yok ekim bölgesi değil, donör bölgeyi diyorum yukarıda.
  haha pardon benim kafa gitmiş kusura bakma : )) donörü sanırım 20 25 gün sonra makineyle kısatlabilirsin ama biraz enteresan durmaz mı ? 25 günde de tam toparlayamıyor donör kendini...

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #257 : 24 Nisan 2016, 17:17:08 »
Selam arkadaşlar 1 aydır falan giremiyorum. Saclarımı soran arkadaşlar olmuş 5. Ayda nasılsa şimdide oyle değişiklik olmadı. Arlarda elime batan bir suru sac var ama uzamiyor oyle kaldı. 6. Ayda ki fotoları atıyorum başkada foto çekmedim. Değişiklik olur mu bilmem 9. Ayı bekliyorum değişik ortamlarda son foto güneş ışığı vururken

Staple

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #258 : 24 Nisan 2016, 17:20:32 »
Bence bu 1 ayda az da olsa gelişim olmuş

Chrispaul

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #259 : 24 Nisan 2016, 17:56:56 »
Selam arkadaşlar 1 aydır falan giremiyorum. Saclarımı soran arkadaşlar olmuş 5. Ayda nasılsa şimdide oyle değişiklik olmadı. Arlarda elime batan bir suru sac var ama uzamiyor oyle kaldı. 6. Ayda ki fotoları atıyorum başkada foto çekmedim. Değişiklik olur mu bilmem 9. Ayı bekliyorum değişik ortamlarda son foto güneş ışığı vururken

hocam hoşgeldin özlettin valla saçlarda bariz gelişme var ön çizgi muhteşem maşallah burdan bile uzamayan saçların oldugu belli ön kısımlarda orta alanlarda ki açıklık için orda uzamayan saçlar var demekki alp hocayla görüştünmü o saçlar hakkında

fehmi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #260 : 28 Mayıs 2016, 23:45:14 »
Hocam son durum ne?

nizz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #261 : 03 Ağustos 2016, 19:30:57 »
Halacboy nerdesin?

jinjazama

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #262 : 18 Ekim 2016, 15:47:14 »
Merhaba, este cerrahiye bir  arkadaşım aracılığı ile gittim bana kanalı kadir bey ekimini de gülhan hanıma yaptır dedi, ikisinin de çok iyi eleman olduğunu ve yıllardan beridir bu işi yaptığını söyledi, gittiğimde kadir bey ve gülhan hanımın işi bırakmış olduğunu öğrendim,diğer elemanlarda açıkçası bana acemi geldi,bende artık biliyorum doktorun değil ekibinin çok önemli olduğunu sanırım kadir bey yer açmış içinizden bilen birileri varsa kadir beyin yerini buraya gitmek isterim,gülhan hanım sanırım evlenmiş ve artık çalışmıyormuş.

yunus_emre

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #263 : 18 Ekim 2016, 16:45:41 »
BEN GİTTİM AMA KADİR BEYİN AYRILDIGINI SOYLEDİLER BENDE AZMETTİM VE BULDUM İNTERNET ÜZERİNDEN. GÖRÜŞMEYE GİTTİM KENDİ YERİNİ AÇMIŞ. BENİM SAÇIMI O YAPTIGII ICIN COK MEMNUN KALDIM. TESEKKÜR AMAÇLI GİTTİM. KADİR BEYİ ARAYANLAR ESSİLA HAİRE MURACAAT EDEBİLİR. YERİ ŞİŞLİ CAMİNİN 100 METRE İLERİSİNDE.

gulhan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #264 : 18 Ekim 2016, 16:58:40 »
Selam,adım serdar gülhan hanımın eşiyim , eşimin ve kadir beyin este cerrahiden çıktığı doğrudur, diğer elemanlar konusuna girmeyeceğim orası sizin görüşünüz , kadir beyin yer açtığını biliyorum sanırım yeri şişli ' de halaskargazi cad. ing bankasının yanında tam emin olmamakla beraber , burayı zaten sürekli takip ediyorum,eşimin evlenip çalışmadığı yazılmış evleneli 8 ay oldu işten çıkalı 2 ay ama kendisi çalışıyor sana bu bilgiyi kim verdiyse demek ki bir şeylerden korkmuş   ki vermiş  , dediğim gibi eşim işini bırakmadı çalışıyor , buradan çalıştığı yeri yazamayacağım çünkü kadir beyin çalıştığı yeri sormuşsunuz kadir de bizim arkadaşımızdır yerini oraya yazdım,este cerrahi durumuna gelince içerisinde ki olanları bilmiyorum , ama dediğin kısmında ekibin uzman olması oldukça önemli bu her yerde böyledir.Saygılar

jinjazama

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #265 : 18 Ekim 2016, 17:15:52 »
Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Bu arada hayırlı olsun evliliğiniz.Kadir Bey'in yer açtığını kısa boylu biri Gülhan Hanım'ın çıktığını ve artık çalışmadığını uzun boylu biri söyledi. İsimlerini bilmiyorum.Çevremde o kadar doktora  saç ektirip pişman olan insanları gördükçe ekibin önemini anladım. Burada şu doktor kötü bu doktor iyi demeyeceğim kendi kanaatim'dir. Sonuçta benim arkadaşım orada ektirdi  eken ekibin ismini verdi, ve yerini bu sayede öğrendim. Bu sebeple ben de foruma yazmayı uygun gördüm. Teşekkür ediyorum este cerrahi kötüleme gibi bir durumun yok , ben sadece bu ekibi arıyorum kendi kanaatim , kendimi de 2 3 yıllık saç ekimi yapan ekibe emanet etmem.

gulhan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #266 : 18 Ekim 2016, 17:24:31 »
Biz teşekkür ederiz,umarım iyi sonuç alırsınız hayırlısı olsun inşallah .

jinjazama

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #267 : 18 Ekim 2016, 17:37:11 »
Teşekkür ediyorum verdiğiniz bilgiler için .Benim ufak bir önerim var sadece iki soru sormak için üye oldum, sorular kısmı olsa da üye olunmadan soru sorulsa daha iyi olur bence

bonedriven

• Ziyaretçi
« Yanıtla #268 : 18 Ekim 2016, 17:42:16 »
reklamlar bittiyse dagilabiliriz her halde.

Staticx

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #269 : 18 Ekim 2016, 17:56:23 »
Adam kaçtı :)

Facebook Twitter Instagram