Gönderen Konu: DR. ALP ASLAN (ESTE CERRAHİ ) SAÇ EKİMİ 3780 GREFT 08.10.2015  (Okunma sayısı 127814 defa)

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
halac zamani var daha sabir et biraz. bu arada senin doktorun yaninda yapan bi abi var. whatssaptan yardim istedi. bende dusuncelerimi ona søyledim. oda uygulamaya basladi. bakalim sonuc ne olacak. 1ay oldu onunda. finas biotin nizoral kullaniyor.

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Halac senle benim isteğimiz saç derisi görünmesin ama bu biraz zor..Dermatch falan gerek yok..2-3 ay sonra illaki saç derim görünmesin yoğun görünsün diyorsan az bir şey Fixplant sallarsın belgrad ormanı gibi olur..

2. ekim işini de şimdiden araştırmaya gerek yok, hem greftler ilerleyen seneler için yedekte dursun..İkinci sıklaştırma başarısız olsa ne yapacaz? En iyi ekim merkezlerinin yaptığı sıklaştırmalarda bile şuan hüsran hakim görüyorsun.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
halac zamani var daha sabir et biraz. bu arada senin doktorun yaninda yapan bi abi var. whatssaptan yardim istedi. bende dusuncelerimi ona søyledim. oda uygulamaya basladi. bakalim sonuc ne olacak. 1ay oldu onunda. finas biotin nizoral kullaniyor.

Hemso benim ekim merkezine mi ektirdi yoksa orda mi çalışıyor anlamadım ? Benim ektirdigim yerin benim sac şeklinde ektirip 1 sene falan olan görmedim hic ondan çekincem Nasıl oluyor diye forumlarda falan yok kliniğin kendi çektiği resimler var ona pek güvenmiyorum açıkcası

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Halac senle benim isteğimiz saç derisi görünmesin ama bu biraz zor..Dermatch falan gerek yok..2-3 ay sonra illaki saç derim görünmesin yoğun görünsün diyorsan az bir şey Fixplant sallarsın belgrad ormanı gibi olur..

2. ekim işini de şimdiden araştırmaya gerek yok, hem greftler ilerleyen seneler için yedekte dursun..İkinci sıklaştırma başarısız olsa ne yapacaz? En iyi ekim merkezlerinin yaptığı sıklaştırmalarda bile şuan hüsran hakim görüyorsun.

İron, bekleyeceğiz zaten başka çare yok ama senin sonuclar baya iyi oldu bakma benim 5. Ay sonucuna sacla alakalı aralar halen cok boş sac telim kalın olunca ondan kapatıyor.sende oyle degil baya baya iyi oldu.

Toppik tarzı ilaçları cok kullandım forumda kız arkadasım kafamdan öptü yüzü kapkara oldu demişti :) cok trajik valla :) o gun ektirmeye karar verdim demişti birde benim arkadaş protez yaptırmıştı malum kız arkadaşıyla bişeyler yaşarken kızın elinde kalmış protez :) yani hic biri sac ekiminin yada kendi sacının tadını vermez.

Birde senin saclar dökülüyor mu ? Benim ekimden sonra hic saclarim dökülmüyor mevcut saclarımın azda olsa dökülmesi lazım acaba mevcut saclarin zarar mı gördü diye düşünmeden edemiyorum biliyorsun 75. Günde bile mevcut saclarin yoktu hala

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
yok abi orda ektirmis. yasi 37. doktor onada bisey kullanma demis. benim gørusumu aldi, sen bosver doktoru dedim  :D
suan zaten finas,nizoral,biotin kullaniyor kendisi.

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: DR. ALP ASLAN (ESTE CERRAHİ ) SAÇ EKİMİ 3780 GREFT 08.10.2015
« Yanıtla #230 : 12 Mart 2016, 11:06:46 »
5. Ay doldu hatta bir kaç günde geçti. Mevcut anlık resimler.En son 15 gün önce foto atmıştım. Bundan sonra aylık atacam gözle görülür değişiklik var mı diye.
1-Resim Flashlı
2- Resim Yoğun Spot ışık
3-Normal gün ışığı
« Son Düzenleme: 12 Mart 2016, 11:23:41 Gönderen: halacboy »

nizz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #231 : 12 Mart 2016, 13:31:27 »
gayet güzel gelisiyo ama ön tarafa sanki baya cok ciftli graft ekilmis gibi. cok belli oluyo. ama insallah ön tarafta siklasinca o görüntü kaybolur.

biraz daha sabir :D

Onur

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #232 : 12 Mart 2016, 15:47:12 »
Halac kardeşim bence gayet iyi gidiyor, 3 ay sonra ateş eder bu saçlar :D

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #233 : 12 Mart 2016, 17:58:37 »
yavas yavas kiskaniyoz ama bak :)

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #234 : 13 Mart 2016, 14:24:27 »
gayet güzel gelisiyo ama ön tarafa sanki baya cok ciftli graft ekilmis gibi. cok belli oluyo. ama insallah ön tarafta siklasinca o görüntü kaybolur.

biraz daha sabir :D

Hocam benim saclar zaten hep çoklu greft 3-4 lu önlere arıyorlardı tekli var mı diye olanı ektiler buda benim şansızlığım mı bilemedim. Bakalım benim sok ve gelişim yavaştı ins sabırla 8-9 ayı bekliyorum.

Halac kardeşim bence gayet iyi gidiyor, 3 ay sonra ateş eder bu saçlar :D

Eyw. Süreç biraz uzayacak zannedersem ins iyi olur kardeşim.

yavas yavas kiskaniyoz ama bak :)

hemso dalganı da geç :) senin kıskanacağın düzeye gelmez heralde dostum :)

sees

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #235 : 14 Mart 2016, 14:23:00 »
Dostum belli bir estetik görüntü oluştu saçlarında, sürecinde yarısına bile gelmedin, daha ne olsun;)

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #236 : 15 Mart 2016, 01:01:44 »
Halac  bence güzel olacak iyiye gdiyor durum  4 5 ay sonra çok iyi bi duruma gelir bu saçlar kalbini ferah tut

kuthan_s

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #237 : 15 Mart 2016, 10:24:04 »
Halacboy saçlar artık oturmaya başlamış . Ancak bizim düşüncemizden öte senin nasıl hissettiğin ? Yeterli dolgunluğa ulaşıcağını hissediyormusun ?

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #238 : 15 Mart 2016, 13:11:56 »
Halac  bence güzel olacak iyiye gdiyor durum  4 5 ay sonra çok iyi bi duruma gelir bu saçlar kalbini ferah tut
Sağol abi inşallah dediğin gibi olur bakalım bekliyoruz

Halacboy saçlar artık oturmaya başlamış . Ancak bizim düşüncemizden öte senin nasıl hissettiğin ? Yeterli dolgunluğa ulaşıcağını hissediyormusun ?

Saçlar oturmaya ve kalınlaşmaya başladı. Benim hissettiğim tabi umduğum daha iyi bir sonuç güneş ışığında bile sırıtmayacak bir yoğunluktu ama şuan için öyle bir görüntü yok. Benim süreç zaten çok yavaş ilerliyordu mevcut saçlarım bile çok geç çıktı. Yeterli dolgunluğa ulaşırmı benim açıkcası pek ümidim yok kuruntu da olabilir :) bakalım 8. ay civarında belli eder kendini.

kuthan_s

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #239 : 21 Mart 2016, 22:24:51 »
Kardeşim nasılsın ? Nedir saçlarının durumu ? Senin ekimin önem arz ediyor ve sonuç almaya başladın maşşalah.
Ben bu gün saç ekimi yaptırdığım yere gittim 5.ayı doldurdum bu ayın 17 sinde.
İstersen 6.ayda yani gelecek ay tekrar ekim yapabiliriz diyorlar .
Büyüten gözlükle baktıklarında çıkan yada çıkmayan kökleri gördükleri için ekiceklerini üst üste denk getirmeden son ektirdiğimle aynı şekilde iğneli teknikle aralara,donör alan müsaade ettiği kadar 2000 greftle 3000 greft arası yapılabileceğini söylediler.
Ben tekrar ekim yaptırmayı planlıyorum sen ne dersin varmı bir fikrin ?

Facebook Twitter Instagram