Gönderen Konu: DR. ALP ASLAN (ESTE CERRAHİ ) SAÇ EKİMİ 3780 GREFT 08.10.2015  (Okunma sayısı 127827 defa)

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: DR. ALP ASLAN (ESTE CERRAHİ ) SAÇ EKİMİ (SIKLAŞTIMA) 3780 GREFT
« Yanıtla #195 : 28 Şubat 2016, 21:00:38 »
Güncel ilk foto kuru şekilde 2. Foto Islak dışarda.
Ekimle mevcut sacların ton renk farkı yok sadece ekimden önce sola meyilli tarardım şuan sağa meyilli tarayabiliyorum. Sola tarayınca biraz dikiliyor. Ekim olduğu belli olmuyor bunu sebebide on hattaki biraz olsun saclarım sanki. Ekilen saclarin kıvırcık olacağından korkuyordum. Allah'a şükür normal saclarim gibi cikti.

Phoenix

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #196 : 29 Şubat 2016, 00:52:14 »
Halac toparlamaya başlamış, bir önceki fotolarla bile fark var.

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #197 : 29 Şubat 2016, 12:15:01 »
Halac bence guzel gidiyor ekim iyi bir sonuc  olucak  belli gidisattan

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #198 : 29 Şubat 2016, 16:57:08 »
Son eklediğin resimler halacboy cidden güzel sonuç çıkacak görüntüler tepeden çekilen bu resim sonucun baya bi iyi olacağı görüntüsü veriyor form da güzel sonuç alan kişilerden olacan inşallah dediğim gibi senin is tamam olmuş artık zamana bırakacan

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #199 : 29 Şubat 2016, 17:44:49 »
İnsaAllah abi zaten artık bu kıvama gelince dert etmiyorum zamana bıraktım son 2 gündür feci kasıntı ve tepe bölgemde hassasiyet oluştu. Fotolarda iyice yakından çekince ara ara cok acık alan var bu görüntünün sebebi 3-4 lu greftler bide kalın telli olunca sık gorunuyor o aralarda dolarsa cok memnun olacam

Onurd

• Ziyaretçi
Halac hocam Alp hoca lateral silit lemi kanal aciyor koray hoca gibi ?

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları

Dostum Alp hocada kanal açarken lateral slit kesi uyguluyor. Donör mikro motor ile alım yapıyor

Onurd

• Ziyaretçi

Dostum Alp hocada kanal açarken lateral slit kesi uyguluyor. Donör mikro motor ile alım yapıyor
  mikro motor harici koray hocayla ne farki var ozaman ikisinide lateral kesi uyguluyorsa

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları

mikro motor harici koray hocayla ne farki var ozaman ikisinide lateral kesi uyguluyorsa

O kadarını bilemiyorum ne farkı olduğunu 3-4 ay sonra benim sonuç belli aşağı yukarı belli olduğunda göreceğiz. :)

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar 145. Gündeyim son 1 haftadır aşırı kasıntı ve sac derisini tarakla tarayınca acı ve Ağrı oluyor. Elimi attığımda sac derim acıyor biraz basınca. Birde sol sakak fotosunu atıyorum. Fotoda 4 lu 5 li hatta 6 li greftler var sanki anlamadım sol on hatta ve sağ sakak biraz geriden geliyor sol tarafa göre oralarda sanki 4-5 li greft olacak gibi

kemalbora

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam o nasıl saç öyle ne kullanıyorsun acaba saçtaki kalınlık çok fena :)

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Halac saç tellerin ve greftlerin çok kaliteli ve çoklu, bu malzemeden güzel bir sonuç çıkması gerekiyor..

Fotoğrafta görünmüyor ama sen aynadan baktığında daha iyi farkedersin, tüylenmeler ve ince saçlar ne durumda?
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam o nasıl saç öyle ne kullanıyorsun acaba saçtaki kalınlık çok fena :)

Kardeş sadece biotin birde bol su içiyorum 4 litre falan üst ve yan saclarda fark yok kalınlığı ayni yani ekim yapılırken 3 lu greft falan dedilerse ara ara 5-6 li greft var ya yan yana ekilmiş ondan yada gerçekten 5 li varmi bilmiyorum. Ve sac sac derim cok acıyor ve kasiniyor tarak sürerken bile hissediyorum surekli böyle olurda hic hoş degil

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Halac saç tellerin ve greftlerin çok kaliteli ve çoklu, bu malzemeden güzel bir sonuç çıkması gerekiyor..

Fotoğrafta görünmüyor ama sen aynadan baktığında daha iyi farkedersin, tüylenmeler ve ince saçlar ne durumda?

Sol sakakta tarafta pek çıkış yok gibi orta ve sağ tarafta zaten alttan siyah gelen saclar uzamiyor be iron var 8-10 tane dikkat ediyorum hic uzamadı. Orta ve sol kısımda çıkışlar var gözlemliyorum bazen aynada uygun ışıkta gorunuyor birde flaşlı karanlık ortamda çekince cikiyor bu fotoda cekebildigim bu kadar gorunuyor

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
İron, birde dikkatimi çeken şu göğüs bölgesinin kıllarını makina ile kestim baya oldu yaklaşık 2 ay göğüs bölgenin resmi aşağıda dikkatini çekerse bazıları uzamış bazıları halen kesildiği gibi kalmışlar yeni dikkatimi cekti ama ilerleyen Zaman'larda hepsi uzuyor ve hacim kazanıyor saçta da böyle bi durum var mı bilemem. Benim önceki fotolarda 140 gün olanlarda kafa derim kapanmış gorunuyor ama aralarda cok boşluk var bunun sebebi çoklu ve kalın greftler aralarda ki saclar çıkarsa kafa derim gözükmemesi lazım. Ama şuan bile ekimden önceki sacımdan iyi

Facebook Twitter Instagram