Gönderen Konu: DR. ALP ASLAN (ESTE CERRAHİ ) SAÇ EKİMİ 3780 GREFT 08.10.2015  (Okunma sayısı 127853 defa)

Ayhanisik

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Islak degil ama kafamda sac canlandırıcı losyon var

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
İyi ama ön hatta da ekim yapmışlar ön hat senin gerideymiş sanki ? saçlarının ön kısmı güzel olmuş şakaklarda gelişirse fena olmayacak. Dostum sen bi başlık aç ekim öncesi ekim ve fotolarını koy hepsini iyi mi kötü mü bakalım 5. ayda daha değerlendirmek pek olmaz8. ayda falan, çünkü 5. 6. ayda %60-65 ' i çıkar demişti hoca bana

Ayhanisik

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Gecenlerde acmıstım yanlışlıkla silmisim bu hafta yine acacam bi merakın olursa sorabilirsin

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Losyon ıslatmış saçları senin ön hattada ekim yapmışlar orada daha önce saç varmıydı ? Benim saçlara oranla saçarın nasıldı. ?

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bak DH den bi arkadaş ekim ypatırmış 3000Greft heralde 8. ayda ki fotoları aynı ekim merkezinde yapılmış.

Ayhanisik

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Önlerde vardı sadece sakaklarda yoktu su sekildeydi birde tepe acıktı orasınadq ekim yapıldı

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
3000 Greft verteks bölgeyede ekim yapıldı ise ön hattada 1-2 cm falan öne çekmişler çünkü ön bölgeye ekim var gibi fotoda. Daha 5. ay yeni olmuş şakaklara artacaktır bence ön orta gibi olur umarım. Ön orta gibi olursa da bilmiyorum senin beklentin nasıl bence gayet güzel olur. Benim vertekse ekim yapılmadıveteksten 3-4 santim önden başladı ekim yapılmaya 3800 falan ekildi. ama senin vertekse ne kadar ekildi bilmiyorum 3000 greft ekilmediğini nasıl anladın. ?

Ayhanisik

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ya daha önce resimlerimi zekeriya kul ve ilhan, erkan demirsoya falan yolladım onlar ortalama 2000 ile 2500 yada 2800 grefte ihtiyacın var dediler alp bey 3000 dedi sonra fazladan cıktı 3279 greft yazmıslar sanki hepsini saymıslar gibi :)) ha birde serkan aydın var herseye 5000 greft diyen suan ki durumdan ben memnumum ama saclarin kalinlasmasuni bekliyorum

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Serkan Aydın hangi akla hizmet 5000 Greft demiş anlamadım. Koray dese anlarım. Saydıklarına gelince tabaklara koyarken belirli bir sayıda koyuyorlar ben greft alıken saymıştım ortalama tutuyor ama bi noktadan sonra sayamadım :) Bence sonucun hiç fena değil saçların ıslak hali ile şakaklarda hiç saç yokmuş 5. aya göre güzel dahada toplayacaktır. Emin ol.

Ayhanisik

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Birde sualim var hayirlisi artik kardes insallah seninkide iyu olur

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeş burda saçlarn baya baya var. Bu şekildeyken mi ekildi. Yoksa bu resim eski mi ? tepeden çekilmediği içinde böyle görünüyor olablir ?

Ayhanisik

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Tepeden cekilmedigi icin boyle gorunuyor islattimmi hic yok gibiydi ama saclarim seninkinden fazlaydi yani siklastirma ekimiydi benimkiside ilk gunler kendi saclarim bile cikmadi ama suan hersey yolunda

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Evet ilk 20 gün hiç mevcut saclarımın çıkacağını sanmiyordum ama cikti sorunsuz.tepe bölge kaldı. Dostum ins daha güzel olur 2 aya kadar

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar 3. ay fotolarından sonra saçların yan ve arka kısımlarını 3mm makina ile traş ettirdim. Yalnız canımı sıkan nokta sol yan tarafından alınan greft yerleri bariz belli. Saçlarımın arka ve yan kısımları normal bir saça göe baya bir yoğun olmasına rağmen belli oluyor. Aslında ameliyat sırasında alım yaparken ve greftleri alıken konuşmalarda bu bölgede deri çok yumuşadı çamur gibi oldu felan diyorlardı. Greftleri alırken acaba zarar mı verdiler yada etrafında ki saçlar şoktan kurulur biraz daha düzelir mi ? 3. aydan sonra donör bölgede gelişim olurmu? 45. günde her tarafta bariz belliydi aslında ama 90. günde sadece sol taraf bariz belli. Tecrubeli kişilerin yorumlarını bekliyorum.

Facebook Twitter Instagram