Gönderen Konu: DR. ALP ASLAN (ESTE CERRAHİ ) SAÇ EKİMİ 3780 GREFT 08.10.2015  (Okunma sayısı 127855 defa)

fehmi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam 15 mg fazla zaten vücud 10 mg fazlasını atıyor idrar olarak kafaya masaja gelince bence sac serumu sıkıp masaj yapmak daha iyi olur biotinli sac serumları var alp aslan vermişti ekimden sonra ondan fıs yapıp masaj iyi geliyor
Dogru sadece recetede yazdigini soyluyordum. Yurt disinda kaldigim icin biotin hap olarak bayer inkini buldum. Haklisin hocam bende zaten tek hap aliyorum.
Sen ne zaman yaptirdin? Bana o tûr serumdan bahsetmedi. Sagolasin bilgiler icin

Ayhanisik

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ben yaptıralı 5 ay oldu yakında siteye resimlerimi yollayacam sürec tamamlanmak üzere alp aslan zaten ekim sonrası bioestee sampuan seti veriyor ama fiyat olarak 380 tl istiyor iki sampuan bi argan yagı birde kücük bi sac serumu yani burda bi kazık söz konusu ve verdigim set cok fazla kepek yaptı bende yurtdışındanım hollandada bir estetik cerrahla görüstüm bana gerovital plant sampuanını tavsiye etti bende visa kart ile internetten siparis ettim icinde biotin zinc cinko saca yarayan ne varsa var özel sac canlandırıcı losyonuda var onlaru kullanıyorum eger yurtdısındaysan sanada tavsiye ederim hem sampuan ve serum 5 euro ya geliyor yani cok ucuz birde onu dene belki süreci hızlandırır.

Ayhanisik

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ha birde alp hocadan memnunmusun kac paraya maloldu senin ekimin?? Cünkü alp hoca fiyatı yurtiçine bi ayrı yurtdışına bi ayrı veriyor

fehmi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Fiyat konusunda haklisin, bende duydum bu mevzuyu. 2300€ prp dahil 3500 kök neyse 4050 toplandi.

sac ekim konudunda fransadan gelen 6 arkadasa süper is yapti hatta arap arkadasim her sabah kalktiginda türkleri tessekür ediyor 😂.
Ekim konusunda iyi doktor, amelyat gününe kadar her aradiginda sorularina cevaplar ve ameliyat sonra durum farkli olur hocalzn konusmak zor oluyor. Sekreteri cevapliyor.

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
dostum sen Alp Hocaya mı ekim yaptırdın. ay olmuş ekimin alp hocaya yaptırdıysan ekimini görmek isterim. Benim toplam PRP dahil 5000TL ' ye mâl oldu. MEmnunmuyum şuan daha kendi saçlarım geri geldi zarar görmemiş pek vertekse yakın üst kısımlar çıkmadı sadece onlarda geç çıkıyorumuş. Benim memnunum demek için en azından 5-6. ayı görmem gerekir. Evet Fiyat konusunda yurtdışına farklı verdiğini duydum. Şuanda 3000-3500 greft civarına 6 - 6,5 bin söyluyormuş benim ekimden sonra fiyat alan oldu. Ben 2 sene öncede fotoğraflarımı göndermiştim ekim için o zaman minoxil kullanıyordum. Bana şuan sana ekim yapmam yaparsam sadece maddiyat için yapmış olurum dedi. Yapmadı ilaçları kullanmamı söyledi. ve samimi davranışları beni ona itti açıkcası. Bunun haricinde koray ile görüştüm 3500 greft falan dedi ama finas. kullanacaksın dedi. Bende kullanmayacağım için ona gitmedim.
3 seçenek vardı. Erkan Demirsoy (1,25 Avro), HLC (1,5 Avro), yalnız hlc 2500Greft vermişti o  yüzden biraz maddiyat birazda 2 sene boyunca destek aldım görüştüğüm için alp hocaya ekim yaptırdım. Sonuç olarak memnunmuyum cevabını 3 ay sonra inş. Memnunum diyerek cevaplarım. Şuanda mümküğn değil bişey demek için çok erken

Ayhanisik

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Valla ben ilk yurtdısından aradımda bana  3000 greft icin 2000€ fiyat cıkarttı sonra bi akrabam aracılıgıyla türkiyeden aramış gibi yaptım fiyat 3000 tl ye düştü yarı fiyatına zaten kendisi benim ekimimde bulunmadı herşeyi kadir bey yaptı zaten oranın en tecrübelisi kadir abi birde ilhan serdaroglunun eski elemanlarından can abi var hemen hemen herseyi o iki yaptı suan memnun sayılırım ama işte saclarımın biraz daha güclenmesi lazım zaten benim acıklık fazla degildi birde garanti belgesi verdiler sanada vermişler kesin bakalım inşallah iyi olur . Sence prp iyimi ile yarıyormu??

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Fehmi arkadaşın dediği doğru çok yabancı müşterisi var. ama fiyatlarının yükseldiğini biliyorum.  Yani ortalama şuanda Greft başı 2- 2,5 TL istiyor zannedersem. Birde ekim sonrası garanti belgesi veriyor imzalı kaşeli ekilen greftlerin çıkacağı ve doğal görüneceğine dair. Ben Hukuk Bürosunda çalışıyorum bu belge ile taahhüt niteliğindedir.

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Valla ben ilk yurtdısından aradımda bana  3000 greft icin 2000€ fiyat cıkarttı sonra bi akrabam aracılıgıyla türkiyeden aramış gibi yaptım fiyat 3000 tl ye düştü yarı fiyatına zaten kendisi benim ekimimde bulunmadı herşeyi kadir bey yaptı zaten oranın en tecrübelisi kadir abi birde ilhan serdaroglunun eski elemanlarından can abi var hemen hemen herseyi o iki yaptı suan memnun sayılırım ama işte saclarımın biraz daha güclenmesi lazım zaten benim acıklık fazla degildi birde garanti belgesi verdiler sanada vermişler kesin bakalım inşallah iyi olur . Sence prp iyimi ile yarıyormu??

PRP saç çıkışlarına ve dökülmesine pek yaradığını sanmıyorum ama ilk ekim sürecinde köklerin tutması ve ekim bölgesinin kızarıklığının yararlarının iyileşmesini hızlandırıyor. Çünkü dönor bölgem baya kızarık kaldı ekilen yer 10. gün kızarıklık falan kalmadı. Şuan yeni yeni kızarıyor ve sivilcelenme var.
Senin ekimden ne kadar sonra saçların çıkmaya başladı.

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Evet benimde ekimi kadir abi yaptı 12-13 yıllık bu işte onun saçlarıda ekimmiş fena durmuyordu hani. Birde hemşerim olunca özellikle istediğim çünkü etraftan kadir yapsın falan dediler. Greft alırken ve ekerken o yaptı son 200-300 greftte başka birine verdi aralara o attı sadece

Ayhanisik

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Halacboy kardesim valla bende yurtdısında bir iki arkadasım yaptırdım ondan alp hocaya gittim aslında zekeriya kul, erkan demirsoy yada sibel ulusan dı ilk 3 tercihim ama biraz maddi birazda zaman uyusmazlıgından alp aslana gittim kendisi benim ekimimde bulunmadı iste 3000 tl sac ekimine 380 tl de sampuan setine verdim suan 5 ay oldu istersen sana resimlerimi özelden atayım memnunum ama yani este cerrahiyi tavsiye edemem cünkü aynı anda 7 kişiye ekim yapıyorlar herkesin ekibi aynı degil

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yani ben yaptırken 3 ekip varmış. Bana kadir bey ekim yaptı. Erkan Demirsoy' u bende düşünüyordum ama randevu falan  veremiyordu yoğunluktan, Sibel Ulusan' ın ekimlerini hiç sevmedim. Zekeriya Kul'la görüşmedim özelden bekliyorum resimlerini. Birde Kim ekim yaptı sana hangi ekip ?

Ayhanisik

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Banada ekimi kadir abi yaptı greft alımını ve kanal acımını sacların yerlestirilmesinide can abi ve gıyas diye birisi var onlar yaptılar . Can abi ilhan serdaroglunun eski yardımcısı resimleri burdan özel msg olarak sana atabiliyormuyız??

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Profil resminin altına özel ileti gönder diye bi yer var oraya tıklarsan atabilirsin.

Ayhanisik

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Şuan 158 gündeyim

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
5. aydasın nerelere ekim yapıldı şakaklara mı sadece ? Ekim öncesini bilmiyorum ne desem olmaz. Birde saçların ıslak burda heralde ?

Facebook Twitter Instagram