Gönderen Konu: DR. ALP ASLAN (ESTE CERRAHİ ) SAÇ EKİMİ 3780 GREFT 08.10.2015  (Okunma sayısı 127862 defa)

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sivilceleri patlatmaya Zaman kalmıyor tam olmadan kayboluyor hemen içinden sac teli çıkısından kaynaklı heralde 2 günde falan kayboluyor belirginleşse zaten patlatacağım dostum

kuthan_s

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Halacboy saçlar geliyor kardeşim . O kızarıklıklar o sivilceler onun göstergesi .
Seni özellikle takip ediyorum çünkü bu sıkılaştırma ekimini yaz sonunda bende yaptırıcam dolaysıyla senin saçlarının çıkması benim içinde çok önemli.
Sadece sana tavsiyem yanları makinayla üstleri maksala kestirmen kendi saçlarında uzamış ekilenlerin durumu önemli fotolarından bunu anlamak zor.

Aslan888

• Ziyaretçi
Sivilceleri patlatmaya Zaman kalmıyor tam olmadan kayboluyor hemen içinden sac teli çıkısından kaynaklı heralde 2 günde falan kayboluyor belirginleşse zaten patlatacağım dostum
İz kalir hocam patlatma :) dogal haline birak bence.

fluhayat

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
sadece ucunu sık bırak hocam..o yeterli gelir ve iz kalmaz..ama iyice asılırsan kanatana kadar ozaman iz kalır.

fehmi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
kuthan_s bende siklastirma yaptim ve ayni doktarda. Mademki takip ediyon bu konuyu benlen iki örnek olur

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Halacboy saçlar geliyor kardeşim . O kızarıklıklar o sivilceler onun göstergesi .
Seni özellikle takip ediyorum çünkü bu sıkılaştırma ekimini yaz sonunda bende yaptırıcam dolaysıyla senin saçlarının çıkması benim içinde çok önemli.
Sadece sana tavsiyem yanları makinayla üstleri maksala kestirmen kendi saçlarında uzamış ekilenlerin durumu önemli fotolarından bunu anlamak zor.

Yanları kestirecem ama berber baya samimi arkadaşım noldu kel gel traş edeyim falan diyor :) o yüzden biraz toplasın üst taraf diye bekliyorum ama bugun yarın olacam artık aslında kardeş bende sıklaştırma ekiminde yaptırdıktan sonra farkına vardım riskli olduğunu ama şükür şuanda geri taraftaki saçlar hariç yerine geldi. saçlarım kalın telli sürekli uzun tutunca baya kapatıyordu kısa olunca belli oldu açıklık hele ki ekim merkezine önce 3 e vurdular perişanmış saçlar dedim :)

Birde benim saçlarım sağdan sola doğru yatkın yani hep sola tarardım ilk ekilenlere baktım sanki sağa meyilli gibiydi ama şuanda 2-3 greftler ekim olduğu için sola doğru yatırıyorum yatıyor. ilk başta ekim yönü neyse o olmuyormu ?

fluhayat

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
tekrar baktım saçının durumuna..çıkış olmuş baya ama ince..şimdi 120.güne kadar bu çıkanlar kalınlaşacak ve bunla alakası olmayan bir görüntü oluşacak..120.güne gelmeden diğer yerlerde çıkışlar olacak.ve bu kalınlaşan saçlarla o yeni çıkan saçlar baya bir kapatacak kafayı..

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
İnşaAllah şuan zaten seyrek olunca ve mevcut saçlarım biotinle çok kalınlaştı şekle girmiyor saç çıkışı olur şekle girerse biraz daha rahatlarım.

fehmi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Selam halacboy, kac mg biotin aliyorsun günlük?

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekimin 3. Gününden sonra solgar biotin 5000mg alıyorum

exalans

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam saclarinda masallah muazzam bir artis fark ettim.2/3aya insallah daha iyi olacaktir  ;) Iron arkadasimdan aldigim tavsiyeyi seninlede paylasmak istiyorum firsat buldukca ekim bölgesine masaj yap kan akimini canlandirip kilcal darmarlarda hareketliligi sagliyor...

fehmi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ben Bayer Biotin kullaniyorum ve recetede günlük 3 hap alinmasini yaziyor. Her hap 5mg yani günlük 15mg biraz cok gibi geldi...

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam saclarinda masallah muazzam bir artis fark ettim.2/3aya insallah daha iyi olacaktir  ;) Iron arkadasimdan aldigim tavsiyeyi seninlede paylasmak istiyorum firsat buldukca ekim bölgesine masaj yap kan akimini canlandirip kilcal darmarlarda hareketliligi sagliyor...

İnsallah artık virajı donduk diye düşünüyorum 2-3 ay içinde dediğin gibi olur ins. Yapıyorum bazen amuda kalksam mı diye düşünmüyor değilim :) insana sac neler yaptırıyor. 10 saat ameliyat masasında geçir ins para değilde çektiğimiz çileye değer hepimizin.

Ben Bayer Biotin kullaniyorum ve recetede günlük 3 hap alinmasini yaziyor. Her hap 5mg yani günlük 15mg biraz cok gibi geldi...

Hocam 15 mg cok fazla bosuna vücudunu yorarsın normalde insana 0.9 mg gibi bir miktar lazım 5000mg tok karna ayni saatte atmanı tavsiye ederim

Ayhanisik

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam 15 mg fazla zaten vücud 10 mg fazlasını atıyor idrar olarak kafaya masaja gelince bence sac serumu sıkıp masaj yapmak daha iyi olur biotinli sac serumları var alp aslan vermişti ekimden sonra ondan fıs yapıp masaj iyi geliyor

Facebook Twitter Instagram