Gönderen Konu: DR. ALP ASLAN (ESTE CERRAHİ ) SAÇ EKİMİ 3780 GREFT 08.10.2015  (Okunma sayısı 127820 defa)

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: DR. ALP ASLAN (ESTE CERRAHİ ) SAÇ EKİMİ (SIKLAŞTIMA) 3780 GREFT
« Yanıtla #181 : 22 Şubat 2016, 14:47:53 »
Önden foto çok flu net değil ama kapanmış gibi görünüyor daha net bi foto koyarsan daha iyi olur kardeş. Birde verteks ve vertekse yakın bölgeler benim daha hiç çıkmadı tepe kısmı bile yok daha mevcut saçlarımın bile daha yeni yeni çıkışlarını görebiliyorum.
Birde Alp hocanın stili mi yoksa başka bişeymi bilmiyorumda saçları soldan sağa biraz meyilli ekiyorlar nedeni nedir bilmiyorum. Erkekler genelde saçlarını soldan sağa doğru taradıkları için mi bilmiyorum. Ben sol tarafa taramayı daha çok seviyorum benimkide biraz sağa meyilli aynı sende olduğu gibi.

Ayhanisik

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #182 : 22 Şubat 2016, 14:52:56 »
Numaran varsa özelden yollada sana net resimlerimi atayım

kuthan_s

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #183 : 22 Şubat 2016, 17:32:19 »
Halacboy bir süredir takip edemiyordum bilgisayarla alakalı sorun yaşıyordum .Saç diplerin epey siyahlaşmış süreç biraz geriden geliyor olsa bile iyi netice alıcaksın yakında bir patlama yaşanıcak gibi duruyor.

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #184 : 22 Şubat 2016, 20:23:18 »
Halacboy bir süredir takip edemiyordum bilgisayarla alakalı sorun yaşıyordum .Saç diplerin epey siyahlaşmış süreç biraz geriden geliyor olsa bile iyi netice alıcaksın yakında bir patlama yaşanıcak gibi duruyor.

Eyvallah hocam sagolasin evet tipler karardı ama zannedersem görünmeyen uzayan sari tuyler bir anda kalınlaşın sac oluyor böyle farkediyorum normalde o dipten gelen saclar pek uzamıyor cok zor uzuyor Zaten asıl sarı görünmeyen tuyler hızlı değiştiriyor. Bakalım geç mi olacak erken mi geç olacaksa da olsun yeterki çıksın :)

beşiktaşk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #185 : 22 Şubat 2016, 22:35:46 »
Halacboy var mı gelişme hocam senle şafağımız aynı 😊 Resimleri bekliyorum

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #186 : 23 Şubat 2016, 13:12:43 »
Kardeşim şuan 138 falan gündeyim 150. Gün yani 5. Ayda fotolarımı atacam şimdilik gelişme var ama öyle pek yok en azından benim beklentilerimin cok cok altında 2 hafta daha geçsin fotoları koyacağım ins

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #187 : 27 Şubat 2016, 11:23:46 »
Arkadaşlar 140. günü tamamladım hayırlısıyla şuanki durumu her türlü ortamda çekilerek fotoları paylaşıyorum. Olumlu olumsuz tüm yorumlarınızı bekliyorum.

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #188 : 27 Şubat 2016, 11:25:04 »
devamı..

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #189 : 27 Şubat 2016, 12:28:44 »
Halac, saçların gelişmeye başlamış ve biraz hacim kazanmış..5 ayı devireceksin, şuan ki görünüm umut verici..Bu saçlar şuanki görünümün birkaç tık üstünde de kalabilir, efsane de olabilir..İnşallah, iyi bir sıklaştırma ekimi örneği olabilirsin :)

Senin özellikle 7.ayını bekliyorum..
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #190 : 27 Şubat 2016, 12:44:07 »
Daha yeni yeni saclar yön verilebilir sekil alınabilir kıvama geldi  iron, aralarda cok boşluk var halen saclar çoklu greft olunca kapatıyor sanki bir de kalın telli olduğundan 7. Ve 8. Ayda daha iyi olmasını bekliyorum aslında 120. Günden sonra hafif atak yaptı. Yanıltıcı olmasın diye en acık fotoları koyuyorum normalde görüntü bu resim gibi hafif ters ışık yapsam dipler görünmüyor bile bir önceki sayfada koyduğum resimler hep düz ışık olabildiğince acık olanları sectim
« Son Düzenleme: 27 Şubat 2016, 13:15:04 Gönderen: halacboy »

Aslan888

• Ziyaretçi
« Yanıtla #191 : 27 Şubat 2016, 13:56:37 »
Saclarin suanda cephede dinleniyo yakinda cok buyuk bi taarruza gecicek. Altlarda cm bosluk yok belli 2 aya tamamdir bence.

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #192 : 27 Şubat 2016, 16:16:03 »
halacboy senin saçlar tamam olmuş da süreç biraz uzayacak yoksa ekilenler çıkmış ve çıkacak saç diplerindeki karartıdan belli sıkılaştırma ekimlerinde süreç uzun oluyor benimde bu şekilde devam ediyor 8.ay da senin iş tamam olacak insallah normalde 6.ay görüntüsü sıkılaştırma ekiminde 8.ayda çıkıcak yani aşşa yukarı bu ekimlerde sanki 1.....1.5 ay gibi geriden geliyor.benim ilk ekimden tecrübem 6.ayda final görüntüsüne yaklaşmıştım ama bu sefer 8.ayı bulacak gibi

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #193 : 27 Şubat 2016, 19:40:13 »
Abi Zaten ben acele etmiyorum şuan zaten açıklık olmadığı icin sekil verebiliyorum. Uzun sürerse sürecek baya bi kasıntı var bu aralar zaten. Sacların araları halen boş kapatmasının sebebi çoklu greftler ve kalın seç teli olduğunu düşünüyorum. Bakalım daha 5 aya 10 gün var daha bu noktadan sonra tatmin edici bit sonuç bekliyorum

kuthan_s

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #194 : 28 Şubat 2016, 20:12:56 »
Guzel olucak belli olmaya baslamis

Facebook Twitter Instagram