Gönderen Konu: DR. ALP ASLAN (ESTE CERRAHİ ) SAÇ EKİMİ 3780 GREFT 08.10.2015  (Okunma sayısı 127832 defa)

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: DR. ALP ASLAN (ESTE CERRAHİ ) SAÇ EKİMİ (SIKLAŞTIMA) 3780 GREFT
« Yanıtla #166 : 09 Şubat 2016, 16:17:51 »
4.ay halen cok erken. canini hic sikma. 4.aydan sonra basliyor zaten yogunluk. 2-3ay sonra bambaska olacak hemso 👦

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #167 : 09 Şubat 2016, 16:39:08 »
Saçlar canlı bomba gibi halac, hızlı bir atak yapmaya kalksa 2 hafta bile bambaşka biri haline gelirsin..Diplerdeki o kararmalar bile oldukça olumlu, er veya geç uzayacak ve kalınlaşacak..5-6 aya takılma,seninde doktorunun dediği gibi 8 ay sonra gayet iyi olacağını düşünüyorum.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #168 : 09 Şubat 2016, 18:48:24 »
Halacboy masallah iyi görülmeye basliyor devami gelir yavas yavas.
 Minoxidil ilk haftalar mevcut saclari hafif döküntü yapabilirmis. Tabii zararsiz hoca bundan bahsettimi?

Fehmi hocam Alp hoca ekim bölgesine şimdi kullanma dedi ekim sonuçlarını görelim ondan sonra kullanacaksan kullan dedi. Donör bölgesinde cok kısa kestirince izler oluyor donör bölgesine kullan donoru hareketlendir daha hızlı kapanacaktır dedi. Minox ilk basta ince sacları döker zaten kullanıyordum sonra yeni çıkışlar olur zaten toplanıncaya kadar kullanacam.

4.ay halen cok erken. canini hic sikma. 4.aydan sonra basliyor zaten yogunluk. 2-3ay sonra bambaska olacak hemso 👦

Hemso doktorda acele etme 4. Aydan sonra çıkmaya baslar 8. Ayı bir görelim dedi ama iste çıkmayacak mı diye düşünüyor insan :)

Saçlar canlı bomba gibi halac, hızlı bir atak yapmaya kalksa 2 hafta bile bambaşka biri haline gelirsin..Diplerdeki o kararmalar bile oldukça olumlu, er veya geç uzayacak ve kalınlaşacak..5-6 aya takılma,seninde doktorunun dediği gibi 8 ay sonra gayet iyi olacağını düşünüyorum.

İron, dediğin gibi aslında kok falan göremediğim yerlerde daha sonra ki fotolarda sac görüyorum heralde ince ince tuyler kalınlaşıyor. 5-6 aya takılmamak elde degil hoca ısrarla 8. Ay dedi. Aslında 110 ve 120. Günler fotoları arasında bile fark var ama insan bir an önce çıksın diyor :) birde hoca her ay foto istiyorum analiz edelim beraber farkı göreceksin falan dedi ins dediği gibi olur

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #169 : 10 Şubat 2016, 09:50:33 »
Saçlar toparlamaya başlamış halacboy ekim sıklığı göz dolduracak seviyede idi dipler siyah görünüyor birçok halen çıkmayan sac görünüyor yakinda çıkaçak gibi görüntü var senin ekimin güzel olacak inşallah yalnız sende bu aralar ya acayip bir atak başlı cak yada Dr. Dediği gibi 8.ayi bulacak ama sıkıntı yok öyle yada böyle çıkacak......beklemeye devam

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #170 : 10 Şubat 2016, 15:59:33 »
Evet abi dipler baya kararmaya başladı. doktor bu konuda cok rahat konuşuyor. % 5 fire verirse verir diyor. mevcut saclarininda 6. Ayın sonuna kadar çıkışları olacaktır. Ekim hep mevcut sacların yanına yapıldığı icin soka giriyormuş 6. Ve 8. Ay konuşması bakalım ne kadar doğru çıkar dedikleri

sees

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #171 : 12 Şubat 2016, 12:58:36 »
Merhabalar, forumda gözlemlediğim Alp hocanın ekimleri biraz daha geç gelişme göstermeye başlıyor gibi(belkide normal olanı bu) çünkü takviye ilaçları kullanan arkadaşlarla kıyaslamamak lazım gelişimi diye düşünüyorum.Bende yakın zamanda ekimi Alp hocaya yaptırıcam, takip ederek, araştırarak biçok şeyi öğrendik ama  tavsiye edeceğiniz, etmeyeceğiniz şeyler varsa paylaşın arkadaşlar. belki aklınızda kalan püf noktalar vardır;)

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #172 : 12 Şubat 2016, 13:47:11 »
Merhaba, Alp hoca hic bir ilaç tavsiye etmiyor. Önce sonuca bakalım sonra değerlendiririz diyor. Ben finas. Ve minox kullansam zannedersem şuan cok farklıda olabilirdi. Veya olmazdi. Bekleyip göreceğiz en azından Alp hocanın dediği 8. Ayda bakmak gerekir dediği icin. Şuan gidişattan memnunum ama 4 ay sonra ki görüntü memnun eder mi bilemem suanda tavsiye yada sakin gitme diyemem. Yalnız Alp hoca cok iyi biri anlayışlı telefonla sac ektirmesen önce defalarca görüştüm halen ararım surekli ilgilenir. Merkeze gelince yapmacık kurumsallaşma yok doğal çalışanlar ilgili. Gerçekten özen gösteriyorlar. Birazda ekimden ne beklediğin önemli tabi Koray ve Hlc şuan cok revansta Alp hocanın cok iyi ekimlerini gördüm Hlc ve Koray'ın ekimleri gibi. Koray'ı hoca 3500 greft dedi proscari şart koştu Hlc 2500-3000 dedi cok girmeyiz dediler birde Zaman uyuşmuyordu. Bunda karar kıldım. Ha ileride ihtiyaç olursa o Zaman daha farklı değerlendirebilirim.

sees

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #173 : 12 Şubat 2016, 23:01:54 »
Evet Alp hocayla bende görüştüm ve aynen dediğin gibi ilgi alaka iyiydi, samimiydi bir tek fiyatları konusunda tutarsızlığı var. Koray Erdoğan ve hlc gerçekten iyi işler çıkarıyor ama parası olana:)

sees

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #174 : 17 Şubat 2016, 13:12:03 »
halacboy kardeş alp hoca ilk görüştüğünde sana kaç greft ekeceğini söylemişti??

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #175 : 17 Şubat 2016, 13:33:39 »
Telefondan gönderdiğim fotolardan 3000+ dedi. Operasyonda 3500 olarak plan yapıldı. DAha sonra 3780 greft çıktı onu ektiler. Yalnız 60-70 tane fazla oldu dediler kanal açtılar tekrar ekim yaptılar. Sonuç olarak 3500 dü plan.

fehmi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #176 : 18 Şubat 2016, 11:59:23 »
Bir sorum olacakti Halacboy, sacini nasil yikiyorsun? Yani ovuyormusun

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #177 : 18 Şubat 2016, 13:14:42 »
Bir sorum olacakti Halacboy, sacini nasil yikiyorsun? Yani ovuyormusun

Ekimin 10. gününden sonra ovarak hafif hafif yıkadım. Daha sonra şiddetini arttırdım. 1. ay doldurduktan sonra normal yıkadım ekimden önce nasıl yıkıyorsam ovarak vs. Doktorlar ilk yıkamadan 10 gün sonra normal yıkamaya geçebilirsin demişlerdi. Kök için yeterli zaman geçmiş oluyormuş.

fehmi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #178 : 18 Şubat 2016, 22:52:46 »
Tamam tsk ederim :)

Ayhanisik

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları