Anket

Düşünclerini paylaş

Gönderen Konu: MEDEKS sakaldan destek tek seans  (Okunma sayısı 9483 defa)

Onur Avc?

• Yeni üye
  • *
  • medeks saç ekimi
Ynt: MEDEKS sakaldan destek tek seans
« Yanıtla #45 : 17 Aralık 2021, 14:03:36 »
Ekimin 36. Günündeyiz çok şiddetli olmasa da şok dökülme devam ediyor. Kullandigim ilaçlara devam ediyorum prp yaptirma konusun da kararsizim verdiğim ücret kadar karşılığını alırmıyım bilemiyorum.Kıymetli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #46 : 17 Aralık 2021, 16:30:01 »
Hocam hayırlı olsun. İnşallah güzel bir sonuç alırsınız :)
Madende çalıştığınızı söylemişsiniz, şuanda baret takıyor musunuz ?
  • Ekim Tarihi: 15-16.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Esma-Serkan Tetik
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Onur Avc?

• Yeni üye
  • *
  • medeks saç ekimi
« Yanıtla #47 : 17 Aralık 2021, 16:41:12 »
Hocam hayırlı olsun. İnşallah güzel bir sonuç alırsınız :)
Madende çalıştığınızı söylemişsiniz, şuanda baret takıyor musunuz ?
İnsallh hocam. Kamyon kullaniyorum maden de revir ve isg ile görüşüp araç içinde kullanmiycagimi bildirdim pek baret kullandigim söylenemez doğrusu

Onur Avc?

• Yeni üye
  • *
  • medeks saç ekimi
« Yanıtla #48 : 03 Ocak 2022, 15:48:13 »
Merhaba bugün ekimin üzerinden 63 gün geçti şok dökülme pek olmadı artık dökülmemeye başladı inşallah bu iyi biseydir. Biotin 1/4 finasterid kullanmaya devam ediyorum ayrıca kan tahlili yaptirdim D ve E vitamini kullanıyorum. Haftaya spora başlamayı düşünuyorum umarim erken değildir. Yıkamalardan sonra kullandigim biotin sprey var fotosunu paylaşmıstım o bittikten sonra da minoxil spey kullanmaya başlıycam. Önerileriniz icin şimdiden teşekkürler. Fotoğraflar aydınlik ortamda flaşlı çekildi

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #49 : 05 Ocak 2022, 07:58:24 »
Hocam spor işini merkezinizle mutlaka görüşün derim ben. Çünkü 6 ay spor yasak deniliyor (koşu , yüzme felan değilse)
  • Ekim Tarihi: 15-16.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Esma-Serkan Tetik
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Onur Avc?

• Yeni üye
  • *
  • medeks saç ekimi
« Yanıtla #50 : 05 Ocak 2022, 10:37:45 »
Hocam spor işini merkezinizle mutlaka görüşün derim ben. Çünkü 6 ay spor yasak deniliyor (koşu , yüzme felan değilse)
Bir kaç ay sonra spor sorun olmaz saniyordum öyle diyosan bi sormak gerek

« Yanıtla #51 : 08 Ocak 2022, 10:23:44 »
Merhabalar, aynı yerde yaptırmışız ve açık alan büyüklüğü ekim şekli benzer  |-onayisareti-|
Umarım her ikimiz ve Medekste diğer ektiren arkadaşlarda istediği sonucu alır.
Gayet normal gidiyor görünüyor süreciniz. Ben de Xpecia günde iki kez kullanıyorum. Proscar  (finasterid) aldım ama şimdilik kullanmıyorum yan etkilerinden çekindiğim için.  Kullandığım takviyelere bir hafta ara vermiştim, devam edeyim, garantiye alalım, 6 ay kadar en az dikkat etmek lazım sanırım. En azından içimizde kalmasın şu yüzden kötü oldu vs.
  • Ekim Tarihi: 07.12.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medeks - Istanbul
  • Greft Miktarı 5500
  • Yaşınız 40
  • Medikal Tedavi Donusumlu secret age sawpalmetto/xpecia, pure gold collagen/dynavit collagen

Trevor

• Hero Member
« Yanıtla #52 : 08 Ocak 2022, 15:43:40 »
şok dökülme olmayan saçlar bile şu aşamada uzasa epey güzel bir görüntü olacak gibi duruyor bence minoxile hemen başla tüy formundaki saçlara destek olsun ve çıkışları hızlandırsın.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 08 Ocak 2022, 15:57:32 »
Saç ekimi sürecin normal seyrinde sağlıklı ama daha önce dediğim gibi bu kafa 1 ekimle tatmin etmez çok geniş bir ekim daha gerekir
Global Moderator

Onur Avc?

• Yeni üye
  • *
  • medeks saç ekimi
« Yanıtla #54 : 09 Ocak 2022, 23:04:22 »
Merhabalar, aynı yerde yaptırmışız ve açık alan büyüklüğü ekim şekli benzer  |-onayisareti-|
Umarım her ikimiz ve Medekste diğer ektiren arkadaşlarda istediği sonucu alır.
Gayet normal gidiyor görünüyor süreciniz. Ben de Xpecia günde iki kez kullanıyorum. Proscar  (finasterid) aldım ama şimdilik kullanmıyorum yan etkilerinden çekindiğim için.  Kullandığım takviyelere bir hafta ara vermiştim, devam edeyim, garantiye alalım, 6 ay kadar en az dikkat etmek lazım sanırım. En azından içimizde kalmasın şu yüzden kötü oldu vs.
Hocam merhaba bende şuana kadar medeksten yaptirdigim icin pişman olmadim iyi bir tercih yaptigimizi düşünüyorum. Proscar konusunda bence karamsar olmamak lazim yan etkisini muhakak görenler olmustur ama ben suana kadar bisey hissetmedim açıkçası en kötü bi zaman sonra detox yapmak gerekir bence denemeye değer dedigin gibi en azindan içimizde kalmasın

Onur Avc?

• Yeni üye
  • *
  • medeks saç ekimi
« Yanıtla #55 : 09 Ocak 2022, 23:08:46 »
şok dökülme olmayan saçlar bile şu aşamada uzasa epey güzel bir görüntü olacak gibi duruyor bence minoxile hemen başla tüy formundaki saçlara destek olsun ve çıkışları hızlandırsın.
İyi dileklerin icin teşekkürler bana motivasyon verdi. Sprey olarak biotin&collagen kullaniyorum bitince monoxil alicam ama monoxilin yerini tutmuyor sanirim bitmesini beklemiycem

Onur Avc?

• Yeni üye
  • *
  • medeks saç ekimi
« Yanıtla #56 : 09 Ocak 2022, 23:16:31 »
Saç ekimi sürecin normal seyrinde sağlıklı ama daha önce dediğim gibi bu kafa 1 ekimle tatmin etmez çok geniş bir ekim daha gerekir
Öncelikle yorumun icin teşekkurler hintel benim icin degerli. Dedigin gibi 2. Ekimi büyük ihtimalle istiycek bu planlarin arasında fakat icimde de küçük bir umut yok değil çünkü daha once tepe bölgesini dermoroller le bayağı kapatmıstım sonra ekim yaptırmaya karar verince zayıf olan gitsin kalan sağları görelim mantigiyla bakim yapmayı biraktim komple açıldı saçlarım. Tepe bölgenin 2. Ekimi için zaman kazanırim belki umudu var içimde ;D

Onur Avc?

• Yeni üye
  • *
  • medeks saç ekimi
« Yanıtla #57 : 16 Ocak 2022, 14:39:16 »
Ekimin üzerinden 76 gün geçti biotin tablet bitti. Solgar 1000lik biotinle devam etmeyi düşünüyorum 2 gündür minoxil kullanmaya başladım 1/4 proscar devam dermorolleri 1 mm biraz daha sert kullaniyorum

colak

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 16 Ocak 2022, 15:10:29 »
Bir çok yer bu enseden 2000 gerft alırım derken medeks 4000 alırım diyor bazen gözü karartayım  diyorum.Sonra akıllı ol diyorum.Sizce kaç gref çaıkar

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #59 : 16 Ocak 2022, 15:27:22 »
Miktar söylemem doğru olmaz,
Ama şu kesin her dr, merkezin farklı alımı var, buna göre de rakam değişir....

500 de olsa aynaya bakinca fark yaratacaksa, ozaman ensemde duracağına.....!!??

Facebook Twitter Instagram