Gönderen Konu: Bunlar regrowth mu?  (Okunma sayısı 691 defa)

Snowly12

• Hero Member
Bunlar regrowth mu?
« : 01 Ekim 2021, 02:50:41 »
5-6 ay civari finasteride oldu. Tam hatirlamiyorum.
1.5 ay procapil.
3 ay 2 haftada 1 3 mm dermapen

Ufak ufak tuyler doldu heryer. Daha onceden yoktu bunlar. Sacim kotuyede gitmedi ki minyaturlesme diyeyim. sakaklari islattigimda bariz belli oluyorlar. Sakak kaplanmis ufak ufak tüylerle.  Alin kismindakilerden bahsetmiyorum sacli bolgenin icide ufak ufak doldu. Sakak alti tuyleri muhtemelen dermapenden tuylendi.

https://www.hizliresim.com/6fyo7e3
https://i.hizliresim.com/mwzw7cm.jpg

Buyutup yakinlastirip bakin

Edit: birde azelaik asit karisimli sac bakim kuru kullaniyor eczaneciye hazirlatmistim 1.5 ay oldu o da.
« Son Düzenleme: 01 Ekim 2021, 06:04:54 Gönderen: Snowly12 »
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

HEKTOR

• Hero Member
Ynt: Bunlar regrowth mu?
« Yanıtla #1 : 01 Ekim 2021, 15:27:33 »
Bir sürü ufak ufak tüylenme var inşallah saç formunu alır . Merak ettim ailende kellik hangi derecede ?

Başkan nervar ne yok hiç görüşemiyoruz nasılsın

Snowly12

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 01 Ekim 2021, 16:16:55 »
Bir sürü ufak ufak tüylenme var inşallah saç formunu alır . Merak ettim ailende kellik hangi derecede ?

Başkan nervar ne yok hiç görüşemiyoruz nasılsın

Tesekkur ederim hocam cok guzel gidiyor ya su siralar hayat :) senden ne haber?

Ailede babamin dokulmesi baya agresifmis benim. 25-30 yas norwood 6 falan. Onun disinda ailede oyle kellik yok agresif bir sekilde. Sakak acilmalari var sadece.

Babamin babasi kel degildi bu arada. 80 yasinda adam max norwood 3.5 falandi. Babamin dayisi kel. O da ordan almis sanirim. Anne tarafinda olgunluk acilmalari disinda kellik yok.  60 ustu olanlar kel sadece.

Yani sadece babamin dayisi ve babam sikintili. Kellik geni babanneden geliyor.
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

HEKTOR

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 01 Ekim 2021, 18:27:03 »
Tesekkur ederim hocam cok guzel gidiyor ya su siralar hayat :) senden ne haber?

Ailede babamin dokulmesi baya agresifmis benim. 25-30 yas norwood 6 falan. Onun disinda ailede oyle kellik yok agresif bir sekilde. Sakak acilmalari var sadece.

Babamin babasi kel degildi bu arada. 80 yasinda adam max norwood 3.5 falandi. Babamin dayisi kel. O da ordan almis sanirim. Anne tarafinda olgunluk acilmalari disinda kellik yok.  60 ustu olanlar kel sadece.

Yani sadece babamin dayisi ve babam sikintili. Kellik geni babanneden geliyor.

Çok şükür benimde hayat güzel . Bu saç sorunu olmasa daha da güzel olur .
İş güç falan filan uğraşıyorum bende 😃 benim baba tarafı hep kel malesef .  Anne tarafında da bir iki kişide var .
Bende bu aralar dermastanp a basladim . Xpeciayi bıraktım . Onun yerinde 500 luk saw Palmetto kullanıyorum . Dedim zaten etken maddesi Palmetto aynı hesaba gelecek . İçinde bal kabağı biotin vs vs de var. Dökülen saçlar hep minyaturize olmuş saçlar bakalım saçlarda gelişme olacak mı

mr_faruk

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 02 Ekim 2021, 00:01:17 »
Evet regrowth fakat bir anlamı şimdilik yok bence ancak saça dönüşürlerse anlamlı olur.
O bölgede tüylenme en baslt tedavilerde de rahatlıkla oluyor ama tüylerin düzgün bir saça dönüşmesi asıl en zor mesele o noktada oluyor.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 02 Ekim 2021, 15:53:27 »
 minoxidili dermoller veya retonik aazelik asitle dene içine kırmızı biber hapıda katabilirsin onler zor bolge.tüy oluyor saç olmuyor dene istersen bir sansını
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 02 Ekim 2021, 16:39:54 »
Çok şükür benimde hayat güzel . Bu saç sorunu olmasa daha da güzel olur .
İş güç falan filan uğraşıyorum bende 😃 benim baba tarafı hep kel malesef .  Anne tarafında da bir iki kişide var .
Bende bu aralar dermastanp a basladim . Xpeciayi bıraktım . Onun yerinde 500 luk saw Palmetto kullanıyorum . Dedim zaten etken maddesi Palmetto aynı hesaba gelecek . İçinde bal kabağı biotin vs vs de var. Dökülen saçlar hep minyaturize olmuş saçlar bakalım saçlarda gelişme olacak mı
Kanka xpecianin icinde soya da var. O da bayagi etkili. Dikkat et saçlarına dokulme artarsa xpeciayi biraktigin icin olabilir.
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

HEKTOR

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 02 Ekim 2021, 17:20:13 »
Kanka xpecianin icinde soya da var. O da bayagi etkili. Dikkat et saçlarına dokulme artarsa xpeciayi biraktigin icin olabilir.

Başkan çok şükür dökülme ciddi bir şekilde azaldı .
500 mg saw Palmetto
150 mg biotin çinko
Bal kabağı vs vs hepsi tek tablette bir tane takviye buldum bunu 10 gündür kullanıyorum. Hem daha karlı . Hemde xpecianin en etken maddesi saw palmett olduğu için bunu tercih ettim . Xpecia çok pahalı insanin cebini yakıyor. 😃😃

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 02 Ekim 2021, 22:42:26 »
500 mg saw Palmetto
150 mg biotin çinko
Bal kabağı vs vs hepsi tek tablette bir tane takviye buldum bunu 10 gündür kullanıyorum. Hem daha karlı . Hemde xpecianin en etken maddesi saw palmett olduğu için bunu tercih ettim . Xpecia çok pahalı insanin cebini yakıyor. 😃😃
Hangi hap o atsana bi bakiyim. Isin gercegi ben de xpeciayi birakmak istiyorum haftaya universiteye gidicem baska sehirde nasil gecincem bilmiyorum. 650tl kyk aliyorum zaten her ay xpecia+minoxile 180 tl veriyorum biraz sıkıntı olucak. 3ay kadar once gunde 1taneye indirdim xpeciayi cok buyuk dokulme oldu masaj yapınca lavabo simsiyah oluyodu. 2 taneye geri dondum duzeldi. Suan 0.5mg fin aliyorum 3 4 ay sonra yine 1 taneye dusucem belki o zaman dokulme olmaz
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 03 Ekim 2021, 10:42:41 »
Sadece merakımdan soruyorum .. “neden hızlıresim yüklüyorsunuz “

Snowly12

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 03 Ekim 2021, 18:05:51 »
Sadece merakımdan soruyorum .. “neden hızlıresim yüklüyorsunuz “

Boyuttan dolayi yuklemedi
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 04 Ekim 2021, 05:58:16 »
500 mg saw Palmetto
150 mg biotin çinko

Marka nedir?
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Facebook Twitter Instagram