Gönderen Konu: Sac ekimi olmuyor bende :( ...Dogal maske ile saci cikartma maceram  (Okunma sayısı 9519 defa)

SERKANS

• Jr. Member
  • **
Ynt: Sac ekimi olmuyor bende :( ...Dogal maske ile saci cikartma maceram
« Yanıtla #30 : 15 Aralık 2021, 09:35:26 »
Teşekkür ederim. Anladığım kadarıyla memnunsun bu şampuandan deneyebilirim. Rica etsem arka yüzündeki bileşenler aqua ile başlayan kısmın fotoğrafını çekip atar mısın?
memnun gıbıyım 2 aydır uzamayan saclarımı 2 hafta önce kısalttım  ve uzatıyor canlı ve parlak duruyor ,uzaması sampuandan oldugunu düsünüyorum , ayrıca canlı ve parlak durmasını  maskeye  baglıyorum

SERKANS

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #31 : 30 Aralık 2021, 13:38:20 »
15 haftadayim alttaki resimlerde ilk halleri son hallerini. Paylastim

15 hafta  sac derimde dokulmeler  basladi sac derim pul pul yenileniyor , fotografi buyuttugunuzde. Taze saclar geldigini goreceksiniz , maskeyi hafta bire dondum sacimi tarayabiliyorum , kafeini samuana baslafiktan sonra sacim sagiki uzamaya basladi 2.5 aydir uzamayan. Saclar  aralik basinda tras oldum yanlar 1 numara idi. Simdi kulagimi gecmeye basladi , sac derisi dokuntusu neden oluyor anlamadim ama sac derim. Dokulen yerlerden sac geliyor verteks bolgemdeki tuyler kalinlasti
Baslangicta basvurdugum ekim merkezine instegram uzerinden. Foto attim ve randevu verdiler 😂😂😂😂 hatirlarsaniz benim sacima ekim olmuyordu . Ama ektirmeyecem maskeye devam

SERKANS

• Jr. Member
  • **
Merhaba 19 haftadayim saclar hala gelmeye devam ediyor , maskeeyi yaptığım donemler de sac uzama olayi oldukca uzun surmustu  ,simdi saclarim kolay uzuyor iki 17ve 18 haftada sac maskesi yapmadim sacimim. Cansizlastigini farkettim ve 19 haftada yeniden yaptim sacim daha canli duruyor. Aldigim ilikler bitene kadar devam edecem , 6 adet kutudan 4.5 kutu kaldi . Cep telefonu ile cektigimden dolayi daha. Bos gibi duruyor ama o kadar bos degil ,19 hafta resimlerini buyuttugunuzde sac olarak gelen kucuk saclari gorebilirsiniz. , Zayif donor bolgelerim eskisi. Kadar sik oldu bu arada. Ben memnunum

Cem34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #33 : 01 Şubat 2022, 09:48:37 »
Tebrikler basarili bir sonuc almissin peki daha onleri sacli derinizde kepeklenme asiri yaglanma.varmiydi?yani.asiri yagli bir sac deriniz varmiydi?cunku yagli sac derisine boyle bir yag karisimi surmek durumu daha kotu yapabilirdi.

SERKANS

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #34 : 01 Şubat 2022, 10:33:30 »
Tebrikler basarili bir sonuc almissin peki daha onleri sacli derinizde kepeklenme asiri yaglanma.varmiydi?yani.asiri yagli bir sac deriniz varmiydi?cunku yagli sac derisine boyle bir yag karisimi surmek durumu daha kotu yapabilirdi.
Oyle bir sorun hayatımda cok kucuk bir donem yasadim. Yaglanma sorunu ise.bir alti ay yasadim. O da kendi kendine gitti ama bu maske yaglanma sorunu ve kepek yapmadi

Alpii

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Abi gerçekten gözle görülür bir gelişme yaşamıssın. İnşallah memnun edici olur sizin için.

dertligenç

• Yeni üye
  • *
abi merhabalar,öncelikle süreç çok güzel ilerlemiş inşallah çok daha iyi olur,ilk başta 40gr'lık ilik yağına damlalık sayesinde diğer yağlardan koyuyoruz dedin ya,kaç damla koyuyorsun onu öğrenebilir miyiz ?

SERKANS

• Jr. Member
  • **
40 gramın ıcersıne 1 tatlı kasıgı hındıstan ceızı yagı dıger yaglardan ıse bır damlalıgın aldı mıktarın tamamı

BurakE

• Jr. Member
  • **
Hocam sonuç gerçek olduğuna inanmayı zorlaştıracak kadar güzel :D biz boşuna saç ektirmişiz o zaman.
  • Ekim Tarihi: 25/11/2021
  • Ekim Merkezi ismi Arenamed / Serkan Aydın
  • Greft Miktarı 5200
  • Yaşınız 30
  • Medikal Tedavi GB Graft Booster Multi Plus, GB Graft Booster Hair Serum, Solgar Biotin 5000, Voonka Multi Collagen Powder, Amway Nutriway Daily

explosen

• Hero Member
hocam kusura bakma ama ilk fotoğrafında saçın çok kısa kesilmiş 2 3 numara ile burda ise var olan saçlar uzamış seni yanıltıyor gibime geldi
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Ankaralı

• Sr. Member
15 haftadayim alttaki resimlerde ilk halleri son hallerini. Paylastim

15 hafta  sac derimde dokulmeler  basladi sac derim pul pul yenileniyor , fotografi buyuttugunuzde. Taze saclar geldigini goreceksiniz , maskeyi hafta bire dondum sacimi tarayabiliyorum , kafeini samuana baslafiktan sonra sacim sagiki uzamaya basladi 2.5 aydir uzamayan. Saclar  aralik basinda tras oldum yanlar 1 numara idi. Simdi kulagimi gecmeye basladi , sac derisi dokuntusu neden oluyor anlamadim ama sac derim. Dokulen yerlerden sac geliyor verteks bolgemdeki tuyler kalinlasti
Baslangicta basvurdugum ekim merkezine instegram uzerinden. Foto attim ve randevu verdiler 😂😂😂😂 hatirlarsaniz benim sacima ekim olmuyordu . Ama ektirmeyecem maskeye devam
Abi Zaten saç derisi saglıklı olmayınca saçlar durmuyor. Ancak genetik olayı hariç sanırım

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #41 : 19 Mayıs 2022, 12:44:20 »
Abi Zaten saç derisi saglıklı olmayınca saçlar durmuyor. Ancak genetik olayı hariç sanırım

Saç derisi sağlığı için ekstra ne yapılabilir?

SERKANS

• Jr. Member
  • **
hocam kusura bakma ama ilk fotoğrafında saçın çok kısa kesilmiş 2 3 numara ile burda ise var olan saçlar uzamış seni yanıltıyor gibime geldi
Pek öyle değil gaz doneminde maskeyi kullanmadım çünkü çok ağır geldi maske dayanamadım ,saçın pişmesi  sıcaktan dolayı bayağı bıktırdı  yeni maske tarifimi ilk mesajımda guncelleyecem

SERKANS

• Jr. Member
  • **
Merhabalar konunun başlangıcına ekleyecektim ama bir yıl  geçtiği için düzeltme yapılmıyor. Ben maskeyi 2022 Nisan ayında yapmayı bıraktım. Çünkü maske inanılmaz bir şekilde çekilmez geldi sıcaklardan dolayı
Yeni maske tarifim şu şekilde
Çilek yağı
Lavanta yağı
Zencefil yağı
İncir çekirdeği yağı
Buğday yağı
Tatlı badem yağı
Dabur amla yagi yeşil olan ( bunu maskenin icersinede koyuyorum fakat maskeyi sürmeden önce ilk başta bu yağ ile yarım saat bekletiyorum)
Kayısı çekirdeği yağı
Kahve yağı
Ceviz yağı
Susam yağı
Hint yağı
Jajoba yagi
Isırgan yağı
Ve oda sıcaklığında 1 YUMURTA AKİ  CİG (her yağ sürmekten 2 saat sonra bir yumurta akını tümden şurup kurumasını ve emmesini bekliyorsunuz )
Şampuan olarak sadece  prozinc plus  kullaniyorum

Yukarda verdiğim tarifle Saçlarınız kalinlasiyor (özellikle bebeksaclar ) saç renginiz koyulasiyor beyazların grilestigini fark ediyorsunuz  her ne kadar resimlerde anlasilmasada çünkü bazı saçlar çok uzunve diplerde gelen saçlar 1ve 0.5 cm uzunluğunda ben yeni tarifle çok mutluyum eski tarifi 15 günde 1 uyguluyorum bu bahsettiğim tarifle birlikte
Nasıl kullanmaz heryagdan  10 CC lik bir. Sprey şişesine boşaltıyoruz ve iyice calkaliyorum . Kullanmadan önce lütfen çalkalayın
Saça önce  derma roller uyguluyorum benim saçlar uzun olduğu için biraz zorluyor
Dermatoller sonrası önce dabur amla yagi ni uyguluyorum ve saçı sarmadan yağın emmesini bekliyorum. Yağ emrikten sonra hazırlamış olduğumuz maskeyi  diplere gelecek şekilde  masajla yedittiriyorum
Saç yaklaşık iki saat sonra yağları emmiş oluyor. Ve oda sıcaklığında beklettigimiz yumurta akını fırça yardımı ile heryerine yedittiriyorum.
Bu maskeyi ilk bir ay 2 günde bir gözünüzle gördüğünüz yeni saçlar sonrası ucgunde bir kullanıyorum

Yapmamanız gerekli. İşlemler
Saç sorunlu bölgesi berberde asla saç makinesi ile kesim uygulanmamali sadece  makas
Kurutma makinesi  kullanmak yasak
Sadece havlu ile kurutursunuz
Saçları çok sıcak bir suyla değil ılık suyla yıkayın gerek duruladiktan sonra mutlaka soğuk su ile şok yapmaniz lazım
İnanın çok memnun kalacaksınız , bu arada B12  takviyesi d  vitamini takviyesi  almanız gerek
Uygulayanlar paylaşırsa sevinirim

explosen

• Hero Member
ee şuan ki durum bir faydasını görmedin diye düşünüyorum finastiride kullan yaş 34 ve üzeri ise istersen  ayrıca bu kadar yağı bitkiseli karıştırmak mevcut yağların etkisini verimini de azaltır
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Facebook Twitter Instagram