Gönderen Konu: Sac ekimi olmuyor bende :( ...Dogal maske ile saci cikartma maceram  (Okunma sayısı 9529 defa)

SERKANS

• Jr. Member
  • **
4 hafta bitimi 5 hafta girisi fotograflari buyulturseniz yeni saclarin geldigini gorursunuz mevcut sac telleri kalinlasti  6 ay yapmayi planliyorum saclarimi onumuzdeki hafta tekrardan kesecem

SERKANS

• Jr. Member
  • **
Maskeyi haftada bire pazartesi 5 inci hafta  bitiyor  6 haftaya basliyorum 5 inci haftada bir ilis maskesi ayrica 3 gun sonra  dax grow maske uyguladim resimi buyulttugunuzde  saclar kendini daha cok gosteriyor  yeni gelen saclar cok. Belirgin

SERKANS

• Jr. Member
  • **
6 inci hafta bitti saclar ayni oranda degil eski saclar uzuyor ama yeni gelen saclar onlarin yarisi gibi , normalde dalgali sacliyim yeni gelenler dumduz ve yari boydan biraz daha asagida.  Dort haftadan sonra ilik maskesini haftada 1 yaptim  yedinci haftada ise 4 gunde 1 ilik maskesini. Uygulayacam

descript

• Sr. Member
    • Kilo Aldırıcı
Ynt: Sac ekimi olmuyor bende :( ...Dogal maske ile saci cikartma maceram
« Yanıtla #18 : 17 Kasım 2021, 01:44:53 »
durum nedir

SERKANS

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #19 : 17 Kasım 2021, 22:45:03 »
10 haftalık durumum sacım  cok dengesız uzuyor sacımın bazı yerlerı  ck uzun bazıyerler oldukca kısa  ınsanlar benım sac ektırdınmı dıye sormaya basladılar. durumdan oldukca memnunum resımlerı  ısık geldıgı  ıcın bıraz oldugundan az gozukuyor ama  yakından cekımlerım var  orda anlarsınız durumu saclarrımı bu hafta tekrardan  kestırmem gerekecek , bu arada sacım uzaması konusunda ıse oldukca yavas  uzuyor ama saglıklı

SERKANS

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #20 : 12 Aralık 2021, 17:01:08 »
13 haftalik durum maskeyi haftada 1 dusurdum ek olarak gratisin kendi urunu olan kafeinli sampuana bagisladim saclar bayagi canli gozukuyor sac telleri kalinlasti  ben durumdan memnunum

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #21 : 13 Aralık 2021, 00:39:07 »
Hocam çabanız takdire şayan, inşallah istediğiniz sonuca ulaşırsınız, amaa unutmayın saç dışarıdan beslenir içeriden desteklenir. Dışarıdan güzel bir şekilde destekliyorsunuz. Sabah Akşam Xpecia tablet kullansanız istediğiniz sonuca ulaşırsınız.

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #22 : 13 Aralık 2021, 08:04:03 »
Gratisin kafeinli şampuanı hangisi?
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

SERKANS

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #23 : 13 Aralık 2021, 10:31:26 »
Hocam çabanız takdire şayan, inşallah istediğiniz sonuca ulaşırsınız, amaa unutmayın saç dışarıdan beslenir içeriden desteklenir. Dışarıdan güzel bir şekilde destekliyorsunuz. Sabah Akşam Xpecia tablet kullansanız istediğiniz sonuca ulaşırsınız.

kronik rahatsızlıgım oldugu için maalesef her vitamini kullanamıyorum  ama şu şekilde  söyleyim demir,oranım ve diğer oranlar normal  resimlerden  cok anlasılmasa da ben gerçekten memnunum  boş olan yerlerin dolması  dönör bölgelerin gürleşmesi ilk resme bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız, insanlar sac ektirdiğimi düşünüyorlar ve en önemlisi aynaya güzel bakıyorum

SERKANS

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #24 : 13 Aralık 2021, 10:33:34 »
Gratisin kafeinli şampuanı hangisi?

ismi aklımda değil ama kendi markasının kafeinli şampuanı , o kadar ahım şahım bir ücrette ödemedim 22 tl hemde bayağı büyük ,satan kız bende kullanıyorum  çok memnunum  dedi, oyüzden aldım

Ygz

• Full Member
« Yanıtla #25 : 13 Aralık 2021, 12:05:40 »
ışıktan mı böyle duruyor yoksa uzadı da ondan mı çözemedim ama ilk attığınız fotoğraflara oranla baya bir yer kapanmış gibi geldi bana. Ayrıca konuyu düzenli bildirimde tuttuğunuz için teşekkürler.
  • Yaşınız 33

SERKANS

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #26 : 13 Aralık 2021, 12:46:06 »
ışıktan mı böyle duruyor yoksa uzadı da ondan mı çözemedim ama ilk attığınız fotoğraflara oranla baya bir yer kapanmış gibi geldi bana. Ayrıca konuyu düzenli bildirimde tuttuğunuz için teşekkürler.
Bayagi yer kaplandi aslinda daha onceden donor bolgem zayifdi ve oralar cogaldi ust on taraf sakaklarda bildiginiz sac geliyor...verteks bolgemde bulunan tuyler kalinlasti  saclar cok uzamadi hatta kestirdim  daha onceki resimlerde faha uzun saclar gidisattan ben memnunum kis doneminde yapmaya devam edecem

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #27 : 14 Aralık 2021, 05:38:47 »
ismi aklımda değil ama kendi markasının kafeinli şampuanı , o kadar ahım şahım bir ücrette ödemedim 22 tl hemde bayağı büyük ,satan kız bende kullanıyorum  çok memnunum  dedi, oyüzden aldım

Zahmet olmazsa fotoğrafını çekip atar mısınız? Veya en azından şampuana bakıp adını yazar mısın?

SERKANS

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #28 : 14 Aralık 2021, 12:21:27 »
Zahmet olmazsa fotoğrafını çekip atar mısınız? Veya en azından şampuana bakıp adını yazar mısın?
Markasi himalaya imis  resmide ekliyorum

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #29 : 15 Aralık 2021, 07:17:34 »
Markasi himalaya imis  resmide ekliyorum

Teşekkür ederim. Anladığım kadarıyla memnunsun bu şampuandan deneyebilirim. Rica etsem arka yüzündeki bileşenler aqua ile başlayan kısmın fotoğrafını çekip atar mısın?

Facebook Twitter Instagram