Gönderen Konu: 23.07.2021 - Medeks Hair Center - 5200 Greft - Yaş 29  (Okunma sayısı 23304 defa)

h9a2

• Full Member
Ynt: 23.07.2021 - Medeks Hair Center - 5200 Greft - Yaş 29
« Yanıtla #180 : 14 Haziran 2022, 00:32:25 »
ver gazı sitede paylaşcam de özenip bözenip eksinler
İnan benim derdim ilk ekimde boşa giden saçlar. Eğer saçlar tutmuş olsaydı amacım ileride olabilecek dökülmelerde yeniden ektirmekti. Ama bu hayal oldu. artı bir de korkum var bu sefer de tutmazsa tamamen ayvayı yedik.

Erdenay

• Full Member
« Yanıtla #181 : 14 Haziran 2022, 15:20:42 »
Söyleyeceğin şey şu hocam;

Benim önlerim hayvan gibi yoğunken neden üzerine ekim yapıp kökleri heba ettiniz? Hadi yaptınız bu ekimde önlere istemiyorum tepeye ekim yapılsın diye söyle ve bunları söylerken sitemini belli et.

Resmen sizin ekimi acemilerin eline verip önceki haline bakmadan-plan yapmadan yapmışlar

h9a2

• Full Member
« Yanıtla #182 : 14 Haziran 2022, 17:10:34 »
Söyleyeceğin şey şu hocam;

Benim önlerim hayvan gibi yoğunken neden üzerine ekim yapıp kökleri heba ettiniz? Hadi yaptınız bu ekimde önlere istemiyorum tepeye ekim yapılsın diye söyle ve bunları söylerken sitemini belli et.

Resmen sizin ekimi acemilerin eline verip önceki haline bakmadan-plan yapmadan yapmışlar
bunları söyledim ama İnan bugün yaşadıklarımı iyisiyle kötüsüyle anlatınca da iyi anlayacaksın. Zaten bir kaç güne fotolarla birlikte bugün yapılan revize hakkında bilgilendireceğim
  • Ekim Tarihi: 13.07.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medeks Hair Center
  • Greft Miktarı 5200
  • Yaşınız 29
  • Medikal Tedavi Vithair kapsül, Solgar biotin 5000

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #183 : 14 Haziran 2022, 21:15:40 »
İnan benim derdim ilk ekimde boşa giden saçlar. Eğer saçlar tutmuş olsaydı amacım ileride olabilecek dökülmelerde yeniden ektirmekti. Ama bu hayal oldu. artı bir de korkum var bu sefer de tutmazsa tamamen ayvayı yedik.
bu yastan sonra pek dokulmez senede 1 2 kere prp yaptırırsın yada kendin aralıklarla dermoller uygularsın
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

h9a2

• Full Member
« Yanıtla #184 : 14 Haziran 2022, 22:18:21 »
bu yastan sonra pek dokulmez senede 1 2 kere prp yaptırırsın yada kendin aralıklarla dermoller uygularsın
bende öyle düşünüyorum
  • Greft Miktarı 5200
  • Yaşınız 29

Xserez

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #185 : 14 Haziran 2022, 22:58:36 »
Dostum demiştim sana Medeks yaptığı işin arkasında bir merkez revize yapar diye
Hayırlı olsun şimdiden umarım bu sefer bir aksilik yaşamazsın

h9a2

• Full Member
« Yanıtla #186 : 14 Haziran 2022, 23:06:16 »
Dostum demiştim sana Medeks yaptığı işin arkasında bir merkez revize yapar diye
Hayırlı olsun şimdiden umarım bu sefer bir aksilik yaşamazsın
bence bu revizenin ücretsiz olması siz forumdaki değerli arkadaşlarım sayesinde oldu. Bir kaç gün içinde neden böyle dediğimi daha iyi anlayacaksınız
  • Greft Miktarı 5200
  • Yaşınız 29

Aziz-

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #187 : 15 Haziran 2022, 01:15:19 »
Bu forumda bir tabir var "umarım ekimin seni mutlu eder" diye. Başlarda anlam veremezdim. Bir ekim ya olmuştur ya da olmamıştır diye düşünürdüm.

Meğer ekimden mutlu olmak diye bir şey varmış. İnsan eski halini hatırlayıp aynaya baktığında gerçekten mutlu olabiliyor, kimin ne dediğine, nasıl yorum yaptığına bakmadan.

Ve şimdi senin için; umarım bu ekim seni mutlu eder.

h9a2

• Full Member
« Yanıtla #188 : 15 Haziran 2022, 09:29:10 »
Bu forumda bir tabir var "umarım ekimin seni mutlu eder" diye. Başlarda anlam veremezdim. Bir ekim ya olmuştur ya da olmamıştır diye düşünürdüm.

Meğer ekimden mutlu olmak diye bir şey varmış. İnsan eski halini hatırlayıp aynaya baktığında gerçekten mutlu olabiliyor, kimin ne dediğine, nasıl yorum yaptığına bakmadan.

Ve şimdi senin için; umarım bu ekim seni mutlu eder.
güzel yorumun için çok teşekkür ederim umarım dediğin gibi olur
  • Greft Miktarı 5200
  • Yaşınız 29

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #189 : 15 Haziran 2022, 10:42:27 »
Geçmiş olsun hocam başarısız bir Ekim olmuş , başta planlamada da bence hatalar var inşallah düzeltirler
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

h9a2

• Full Member
« Yanıtla #190 : 15 Haziran 2022, 13:05:07 »
Geçmiş olsun hocam başarısız bir Ekim olmuş , başta planlamada da bence hatalar var inşallah düzeltirler
teşekkür ederim bir kaç güne yeni ekimi de sizlerle paylaşacağım
  • Greft Miktarı 5200
  • Yaşınız 29

Dunlop

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #191 : 17 Haziran 2022, 00:49:45 »
Hayırlı olur inşallah. Söyledikleriniz biraz merak uyandırdı, olumlu mu olumsuz şeyler mi yazacaksınız? Yakın bir tarihte ekim yaptıracaklar en azından öğrenmiş olurdu.

h9a2

• Full Member
« Yanıtla #192 : 17 Haziran 2022, 02:50:15 »
Hayırlı olur inşallah. Söyledikleriniz biraz merak uyandırdı, olumlu mu olumsuz şeyler mi yazacaksınız? Yakın bir tarihte ekim yaptıracaklar en azından öğrenmiş olurdu.
yarın yazacağım
  • Greft Miktarı 5200
  • Yaşınız 29

h9a2

• Full Member
« Yanıtla #193 : 17 Haziran 2022, 18:29:03 »
Merhaba arkadaşlar bu yazıya öncelikle size teşekkür ederek başlamak istiyorum.Hintelle hem de sizlere bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.

Arkadaşlar 13.06.2022 tarihinde gökhan beyle mesajlaştık ve 14.06.2022 tarihinde medeksin yeni taşındığı yere yani beşiktaş sadi çiftçi devlet hastanesinin 20 metre uzağına saat 9.30 da gittim. giderken şüphelerim vardı daha bir gün önce taşınmışlar ve hala eksiklik vardır diye düşünüyordum ki dediğim doğru çıktı ama ben bu konuda bir sorun yaşamadım. Sabah gökhan bey güler yüzle beni karşıladı saçlarıma baktı ve direkt revize için odaya aldı. daha önce de yazmıştım yapmalarının bir önemi yok ama bir sebebi var dediğim, sonucun çıkasının beklenmediği kan alımı bende yapılmadı. Ayrıca foto çekimi de yapılmadı. gökhan bey saçımı kesmeden ekilecek yerleri çizdi elif hanıma da önce kanal aç sonra ona göre greft alımı yap dedi. Saçım kesildi ve o inanılmaz acısı olan anastezi iğnelerinin ardından kanal açıldı ardından da greft alımı yapıldı ve tahmini 4000 alınacakken yeterli sayı olmadığı için 3200 alım yapıldı bu arada gökhan bey de bu saça bir daha ekim olmaz çünkü yeterli greft kalmaz da dedi. saçlar ekilmeden önce gökhan bey tekrar geldi aman elif dikkat edin bir daha uğraştırmasın dedi ve ben o an özenerek ekeceklerini anladım çünkü elif hanım kolay kolay greft ekimine girmez ve diğer tecrübeli kadın arkadaşla ekime başladılar. (tecrübe derken bizim elemanlarımız yıllardır yanımızda dedi gökhan bey ama geçen seneden bugüne kalan arkadaş sayısı 3 diğerleri insta hikaye fotolarından da değişim olduğunu anlayabilirsiniz ) ekim sırasında hatta kanal açılırken elif hanıma ön çizgimde boşluk olan sol taraf ile ön tarafta seyrek olan yere  elimle 3 defa göstermem rağmen ekim yapılmadı aksine yanlış bir yere ekim yapıldı ve ben o bölgelere sadece 30 40 greft ekilsin istemiştim ayrıca kafamın arka sağ tarafında seyrekleşen yere de gösterdiğim şekilde ekim yapılmadı. elif hanım ses tonundan bile ( çünkü önceki ekimde analiz etmiştim kendisi bence böyle değildi )zaten bedavaya yaptırıyorsun yat aşağı ekim bitsin der gibiydi belki de ben böyle hissettim diğer hanım daha anlayışlıydı. ama benim garibime giden şu oldu ekim yapan kadın elif hanım daha sonra ekim sonlarına doğru gelen gökhan beyin eşinin imalarıydı. ilk ismini unuttuğum kadın senin saç köklerin harika nasıl tutmadı bir yere mi çarptın deiklerimize mi uymadın dedi bende (ilk ekimi yapan adem bey de bana saç köklerin orta kalınlıkta demişti) hayır sigaram alkolüm yok dediklerinize ekstra dikkat ettim 1 hafta dışarı çıkmadım bir kaç ay güneşten uzak durdum bir süre sonra spor yaptım sürekli masaj yaptım kuruyemiş yedim gökhan beyin dediği ilaçları dediği süreden fazla bile kullandım dedim bana aaa neden tutmamış ki o zaman dedi ve içeri giren elif hanıma bu kadar dikkat etmiş sence neden tutmamış elif dedi. bana 10 dk önce 600 lira etmeyecek piyasada az bulunan ilaçları satamayan elif hanımda kendisi farklı ilaç kullanıyor ondan dedi. bende elif hanım gökhan bey ne dediyse onu kullandım neyi farklı dedim sadece bu ekimde gittim kendi ilaçlarımı aldım dedim. ekim sonlarına doğru gökhan beyin eşide aynı tavırla sordu senin var olan saçların dökülmüş olmasın baksana ekilen saçların hepsi duruyor dedi aslında şunu demek istiyor biz harika ektik sen bir çakallık mı yapıyorsun ikinci ekimi bedavaya mı getirmek istedin demek istiyor ama diyemiyor. neyse bence aynı şekilde nazikçe kendisine ifade ettim ve sabah 10da başlayan 5 saat süren 3200 greftllik öğle 15.30 gibi bitti. bitikten sonra yıkma için gel prp yaptırmak ister misin tarzı hiç bir şey söylenmedi bende sormak bile istmedim. çünkü gökhan beyin ve ismini unuttuğum kadın tavırlardan rahatsız olmuştum. inanın amacım bir yeri kötülemek veya övmek değil benim amacım ne yaşadıysam sizinde bilmeniz bana bir daha ilk ekimini bu fiyat performansa göre nerede ektirisin die soracak olursanız inanın cevabım yine medeks olurdu

Bu arada bence bu saçın tutmama nedenlerin bir kaç sebebi var birinci vücut yapımla alakalı
ikincisi ise kök alımı sorunu ki bu alımda o kadar özenildi ki alım makinası bile daha düşük moddaydı sesi daha özenli daha dikkattliydi alım yapanlar ( ayrıca greft sayısından mıdır bilmem ama daha az şişti başım ayrıca diğer ekimde daha çok ağrıyordu donör bölgem)
üçüncüsü ilk yıkamayı çok kötü ve sert yaptı adem bey ( bu nedenle bu kez  bu konuda geçen senenden tecrübeli anneme nasıl yapılacağını göstererek yıkatırdım kabuk dökmeyi de yine anneme yaptıracağım.)
dördüncüsü ise greftler çok dışarıda kaldı özensiz bir yerleştirme işlemi yapıldı
beşincisi ise planlama hatası ve zayıf yerlerden greft alımı yine bu ekimde olduğu gibi dediğimin dışında yapılan ekim yüzünden oldu. örneğin saçın önüne gereksiz fazla yapılan ekim gibi. ayrıca ensenin kel kalacağı belli olan zayıf yerlerinden greft alındı

son olarakta (saç ekim merkezinde öğle yemeğinde tanıştım) beni tanımadan ve benim orada olduğumu bilmeden forumda okuduğu durumumu gökhan beye soran furkan kardeşime de teşekkür eder geçmiş olsun dilerim
« Son Düzenleme: 17 Haziran 2022, 22:40:32 Gönderen: Hintell »
  • Greft Miktarı 5200
  • Yaşınız 29

h9a2

• Full Member
« Yanıtla #194 : 17 Haziran 2022, 18:33:34 »
Donör Bölgem ekimden sonrası 1. gündü