Gönderen Konu: 23.07.2021 - Medeks Hair Center - 5200 Greft - Yaş 29  (Okunma sayısı 23282 defa)

h9a2

• Full Member
Ynt: 23.07.2021 - Medeks Hair Center - 5200 Greft - Yaş 29
« Yanıtla #196 : 17 Haziran 2022, 19:52:36 »
Bu tavırlarını beğenmedim.Gene yollar Şahine ve Asumana çıkıyor.Umarım sonucun çok güzel olurda mutlu ayrılırsınız.Hayırlı olsun.
benden etkilerek yine de acele karar vermeyin ben ne gördüysem olduğu gibi anlattım amacım kötülemek değil tekrar diyorum o fiyat performansa ben ilk ekimimi yine medekste yaptrırdım. ama iki ekimde de şunu fark ettim senin söylemlerin dışında çok ektik bittiye getiriyorlar
  • Ekim Tarihi: 13.07.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medeks Hair Center
  • Greft Miktarı 5200
  • Yaşınız 29
  • Medikal Tedavi Vithair kapsül, Solgar biotin 5000

hammut

• Sr. Member
« Yanıtla #197 : 17 Haziran 2022, 21:33:00 »
Hayırlı olsun umarım bu sefer Herşey yolumda gider
Ama Medeks in daha önce 2 tane revizesini ben ücretsiz olarak yaptığını gördüm forumda yani yaptığı işin arkasında bir merkez bende orada yaptırdım işlemimi istemese yapmazdı süreci beklemişler bence bu ekimin iyi olduklarına kanaat getirseler yapmazlardı emin ol

h9a2

• Full Member
« Yanıtla #198 : 17 Haziran 2022, 21:37:26 »
Hayırlı olsun umarım bu sefer Herşey yolumda gider
Ama Medeks in daha önce 2 tane revizesini ben ücretsiz olarak yaptığını gördüm forumda yani yaptığı işin arkasında bir merkez bende orada yaptırdım işlemimi istemese yapmazdı süreci beklemişler bence bu ekimin iyi olduklarına kanaat getirseler yapmazlardı emin ol
ben zaten medeksten memnunum bir problem kişisel olarak yaşamadım kendilerine de söyledim ekim yaptıkları 10 kişiden 8 inin zaten tutuyor  ön çizgileri gayet iyi oluyor. Ben şahsi olarak düşündüklerimi hissettiklerimi ve yaşadıklarımı yazdım. Yoksa fiyat performansa göre en iyi yerlerden biri
  • Greft Miktarı 5200
  • Yaşınız 29

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #199 : 17 Haziran 2022, 23:17:50 »
Revizen hayırlı olsun kardeşim güzel ekim yapmışlar bu ekimle istediğin sonuca ulaşacaksın inşalah ama bu sefer medikal destekde al bence
Global Moderator

h9a2

• Full Member
« Yanıtla #200 : 17 Haziran 2022, 23:24:13 »
Revizen hayırlı olsun kardeşim güzel ekim yapmışlar bu ekimle istediğin sonuca ulaşacaksın inşalah ama bu sefer medikal destekde al bence
inan ki aldım ama bu sefer daha fazla dikkat edeceğim
  • Greft Miktarı 5200
  • Yaşınız 29

Dunlop

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #201 : 17 Haziran 2022, 23:57:39 »
Hayırlı olur inşallah.
Bende Medekste bir kaç gün sonra ekim yaptıracağım nasipse.
-Yeni taşındıkları yerde eksik olan neydi?
-Anestezi iğnelerinin acısı demişiniz ama bu bu kadar çok mu acı veriyor gercekten, bazen ciddi derece de kaygılanıyorum bu durumdan.
- Ekim işlemi haziran olduğu için malum havalar sıcak ve güneş var, ekim sonrası zatarı nedir, yaz ayları ekim için uygun olmadıgından mı kampanyalar oluyor acaba.
- Bazı merkezler kan alırken Medeksin almıyor oluşu biraz garip değil mi? Kullanacağımız ilaçların etki ya da yan etkisi için bence onemlı bır konuyken neye dayanarak almıyorlar acaba?
- Fiyat performans olarak iyi dıyorsunuz fakat bence bu konuda boyle dusunmemek gerek. En iyi hizmeti ve ekim işlemini yapan yer ve yapmayan yer olarak iki sekılde adlandırmak gerek. Az odedım az guzel oldu cok odedım cok guzel oldu demek boyle kabul etmek yanlıs. Dıger kalıtelı merkezlerle yarısıyorsan aynı kalitede ısen senın tek farkın uygun fıyatın olmalı, ki tercıh edilesin , bu paraya bu kadar kalite daha ıyısını ıstıyorsan daha pahalı yere gıt olmamalı.
O yuzden fıyat performans olarak degerlendırmıyorum ya ıyıdır ya kotu.
Ama farklı yerler ıcın duyduklarımı burası ıcınde duyunca uzuldum; paran kadar olusun, bedava hızmet olunca degersız olusun…
Ayrıca merkezın verdıgı ılacların ısımlerını yazın buraya daha uyguna herkes eczaneden alsın.

h9a2

• Full Member
« Yanıtla #202 : 18 Haziran 2022, 00:13:36 »
Hayırlı olur inşallah.
-Anestezi iğnelerinin acısı demişiniz ama bu bu kadar çok mu acı veriyor gercekten, bazen ciddi derece de kaygılanıyorum bu durumdan.
- Ekim işlemi haziran olduğu için malum havalar sıcak ve güneş var, ekim sonrası zatarı nedir, yaz ayları ekim için uygun olmadıgından mı kampanyalar oluyor acaba.
- Bazı merkezler kan alırken Medeksin almıyor oluşu biraz garip değil mi? Kullanacağımız ilaçların etki ya da yan etkisi için bence onemlı bır konuyken neye dayanarak almıyorlar acaba?
- Fiyat performans olarak iyi dıyorsunuz fakat bence bu konuda boyle dusunmemek gerek. En iyi hizmeti ve ekim işlemini yapan yer ve yapmayan yer olarak iki sekılde adlandırmak gerek. Az odedım az guzel oldu cok odedım cok guzel oldu demek boyle kabul etmek yanlıs. Dıger kalıtelı merkezlerle yarısıyorsan aynı kalitede ısen senın tek farkın uygun fıyatın olmalı, ki tercıh edilesin , bu paraya bu kadar kalite daha ıyısını ıstıyorsan daha pahalı yere gıt olmamalı.
Ama farklı yerler ıcın duyduklarımı burası ıcınde duyunca uzuldum; paran kadar olusun, bedava hızmet olunca degersız olusun…
Ayrıca merkezın verdıgı ılacların ısımlerını yazın buraya daha uyguna herkes eczaneden alsın.
şimdi fiyat performans olarak size şöyle söyleyeyim ben ekim yaptıracağım zaman fiyatı en uygun yerlerden birisi buraydı ve başarı oranları da oldukça yüksekti şikayet varda haklarında çok az şikayet vardı ben de bu nedenle terccih ettim ve de pişman değilim. diğer sorularına gelecek olursam yaz aylarında ektirdiğin için bana söylenen 1 ay şapka takma denize hamama sahunaya gitme ve güneş ışınlarından uzak dur dendi sende bunları yapabilrisin. ya sana şöyle söyleyim ekim sırasında tanııştığım furkan ve ekim yaptıran diğer arkadaşlarım dahil herkesi o acıdan bahsediyor acı eşiğine göre değişebilir ama bence acıyor ama mecbur çekliliyo hatta işin zor tarafı boynunun sürekli sabit kalması sen piskolojik olarak iyi hazırla kendini sıkma korkma ve rahat ol sonra çıkacak güzel saçlarını düşün. kan tahlili olayı furkanla da konustuğumda onunda sonucu beklemeden ekime alınmıs benim ikinci ekimde alınmadı. emin ol diğer yerlerde böyledir. ayrıca sen ekim yaptırana kadar eksik olmaz orada kafana takma. İlaçlar konusunda da şöyle söyleyeyim youtubeden de bakabilirsin tüm ekim merkezleri standart ilaçlar veriyorlar nedir bunlar ağrı kesici furacin antibiyotik losyon şampuan solgar biotin xpecia proscar vs.
ayrıca medekste 10 kişiden 7 sinin 8 inin saçlar tutuyor sen bir karar vermişsen arkasında dur bence bu sefer başka gideceğin yer kötü olursa pişman olursun kararının arkasında dur sabah sağlam kahvaltını yap moralini diri tut inş sonucun iyi olur
  • Greft Miktarı 5200
  • Yaşınız 29

Dunlop

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #203 : 18 Haziran 2022, 00:28:27 »
Cevabın için sagol, 10 kişiden 7-8 olarak verdiğimiz basarıyı diğer ıyı bıldıgımız kaliteli merkezler için 10 üzerinden kac ile gosterebılırız?

Babiko

• Jr. Member
  • **
  • medeks saç ekimi
« Yanıtla #204 : 18 Haziran 2022, 00:39:06 »
Selamlar isallh bu Ekim'de güzel bir sonuç alırsın kardeşim
  • Ekim Tarihi: 27.09.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medeks
  • Greft Miktarı 6200
  • Yaşınız 32
  • Medikal Tedavi xpacia tablet *2 Propecia *1 Ocean D3+K2 damla *1 B12 tablet Coraspirin*1 Avodart ise 4 gunde 1

h9a2

• Full Member
« Yanıtla #205 : 18 Haziran 2022, 00:40:28 »
Selamlar isallh bu Ekim'de güzel bir sonuç alırsın kardeşim
teşekkür ederim bu sefer inanıyorum inşallah da olur
  • Greft Miktarı 5200
  • Yaşınız 29

WeGa7

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #206 : 18 Haziran 2022, 10:41:21 »
Hayırlı olur inşallah.
Bende yakında ektireceğim aynı endişelerim var
  • Ekim Tarihi: 27.06.22
  • Greft Miktarı 4900
  • Yaşınız 35
  • Medikal Tedavi Proscar1/4 solgar bıotın+solgar vıtamın prozınc

h9a2

• Full Member
« Yanıtla #207 : 18 Haziran 2022, 11:39:35 »
Bende yakında ektireceğim aynı endişelerim var
bu klinikle ilgiliyse o senin kararın ben bir şey diyemem ama diğer şüphelerin neyse söyle belki yardımcı oluruz
  • Greft Miktarı 5200
  • Yaşınız 29

WeGa7

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #208 : 18 Haziran 2022, 12:59:01 »
bu klinikle ilgiliyse o senin kararın ben bir şey diyemem ama diğer şüphelerin neyse söyle belki yardımcı oluruz

bu kısım
  • Ekim Tarihi: 27.06.22
  • Greft Miktarı 4900
  • Yaşınız 35
  • Medikal Tedavi Proscar1/4 solgar bıotın+solgar vıtamın prozınc

h9a2

• Full Member
« Yanıtla #209 : 18 Haziran 2022, 13:14:59 »

bu kısım
benim ilk ekimde ben demesem bence kan almayacaklardı ama ikinci ekimde kesinlikle almadılar alsalar bile hemen ekime başlıyorlar bir sonuç falan bekleme ekim günü tanıştığım furkandan kan almışlar ama onuda sonuç olmadan işleme almışlar. benim canımı çok yaktı iğneler o sıvı verilince mahvoldum ama bunun başka çaresi yok ki mecbur 5 10 dk bu acıyı çekecen. kışın ekim yaptırmak avantajlı mı bilmiyorum ama ben geçen senede yazın yaptırdım ve pişman değilim çünkü başımızı soğuk suya yakın ılık bir suyla yıkıyoruz kışın bu durum ızdırap olur artı kıyafet konusunda bile yazın rahat edebiliyorum.ayrıca kışın yağmuru var rüzgarı var karı var bunlar hep risk yazın ise 1 ay güneşte çok durma 1 ay denize hamama sahunaya spora gitme sorun yok bence güzel tercih olur yazın senin için. ilaçlar konusunda ise şöyle söyleyeyim her saç ekimi merkezi neredeyse aynı ilaçları veya benzerlerini tavsiye ediyor. örneğin proscar prostat tedavisinde kullanıyor xpecia spremi azaltıyor. bu ilçaları veya başkasını googleye yazarakta bak bence böylece içinde şüphe kalmaz
  • Greft Miktarı 5200
  • Yaşınız 29

Facebook Twitter Instagram