Gönderen Konu: 27 nisan dr erkan demirsoy 4325 greft (YENİ KONU)  (Okunma sayısı 36750 defa)

Wade1

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 27 nisan dr erkan demirsoy 4325 greft (YENİ KONU)
« Yanıtla #45 : 10 Kasım 2015, 09:22:38 »
Wade hocam çok güzel olmuş, darısı bize :)

Saç tellerinin kalın olmasının avantajını şuan fazlasıyla yaşıyorsun..Güle güle tara saçlarını..

Tesekkür ederim ıron :) darısı başına inşallah

Wade1

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #46 : 10 Kasım 2015, 09:23:19 »
Tek kelimeyle mükemmel Allah nazardan saklasın hocam:)

Sagol dostum darısı başına:)

Wade1

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 10 Kasım 2015, 09:24:50 »
Gerçekten çok başarılı bir ekim, harika olmuş, ben de Erkan hocayı düşündüm bir ara ekim için hatta bir arkadaşıma önerdim ama kendisine ulaşmak çok zor gerçekten.

Tesekkür ederim , evet kendisine ulasmak cok zor.. Ben yabancı forumlardan bitane elemanıyla iletişime gectim anca öyle ulasabildim

kuthan_s

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 10 Kasım 2015, 09:40:14 »
Selamlar .Saç ekiminiz güzel sonuç vermiş iyi günlerde kullanın .Meşakkatli süreyide atlatmışsınız 1 yıla yakın bir süre beklediği halde saçları çıkmamakta direnen insanlar var.
Saçlarınızı kısa kullandığınızda durum nedir acaba ? Fotolar biraz aldatıcı oluyor sizce seyreklik varmı ?

Wade1

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #49 : 10 Kasım 2015, 09:54:28 »
Selamlar .Saç ekiminiz güzel sonuç vermiş iyi günlerde kullanın .Meşakkatli süreyide atlatmışsınız 1 yıla yakın bir süre beklediği halde saçları çıkmamakta direnen insanlar var.
Saçlarınızı kısa kullandığınızda durum nedir acaba ? Fotolar biraz aldatıcı oluyor sizce seyreklik varmı ?

Selam tesekkür ederim .. Sac ekiminden sonra 5,5 aylıkken biraz seyreklik vardı saclarımda ama suan 6.5 ay oldu ve o seyrekliklerde tamamen kapandı wax yada jole kullansam bile sac derim hic belli olmuyor, ben bu kadarını beklemiyodum acıkcası.. Saclarımı en kısa bu kadar kullancam hatta biraz daha uzatmayı düsünüyorum

kuthan_s

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 10 Kasım 2015, 10:01:30 »
En önemlisi o zaten saç derisi görünmediği sürece kimse kel diyemez :) fakat sonuç kesinlikle güzel .
Bende ektirdim gerçi daha 1 ay yeni dolmak üzere .Ekilenler yeterli gelicekmi bilmiyorum ama yetmediği takdirde tekrar ekim yaptırmayı planlıyorum.
Zaten ekilenler yeterli gelirmi sorusuda kafamı çok kurcalıyor.
Bir başka sorum olucak size .
İnsan sürekli saçları olmasındanda sıkılıyor bir süre sonra.
Gerçi sizde nasıl bilmiyorum ama
Kısa kestirmek istediğinizde iz kaldımı fark ettinizmi ?

Wade1

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #51 : 10 Kasım 2015, 10:11:05 »
En önemlisi o zaten saç derisi görünmediği sürece kimse kel diyemez :) fakat sonuç kesinlikle güzel .
Bende ektirdim gerçi daha 1 ay yeni dolmak üzere .Ekilenler yeterli gelicekmi bilmiyorum ama yetmediği takdirde tekrar ekim yaptırmayı planlıyorum.
Zaten ekilenler yeterli gelirmi sorusuda kafamı çok kurcalıyor.
Bir başka sorum olucak size .
İnsan sürekli saçları olmasındanda sıkılıyor bir süre sonra.
Gerçi sizde nasıl bilmiyorum ama
Kısa kestirmek istediğinizde iz kaldımı fark ettinizmi ?

Sizinde sac ekiminiz hayırlı olsun umarım istediginiz sonucu alırsınız ..
Ben yıllardım saclarımı kısa kullandıgım icin bundan sonra kısa kullanmayı düsünmüyorum :)
Yanları hep kısa kestiriyorum herhangi göze batan bi iz yok, zaten kimse ekim oldugunu anlamıyor herkes cok dogal oldugunu söylüyor ..

savaş11

• Full Member
« Yanıtla #52 : 12 Kasım 2015, 23:37:43 »
Wade yeni saçların hayırlı olsun gercekten başarılı bir saç ekimin olmuş. Erkan hoca gercekten saç ekiminde başarı oranı yüksek doktorların başında geliyor. Saç ekimi düşünen arkadaşların bütcelerine uygun olması durumunda, erkan hocayla görüşüp fikrinin alınması gereken birisi oldugunu söyleyebilirim. Kendisiyle ekimimden önce görüşmüştüm ve ekim yaptırabilecegim iki doktordan birisiydi lakin ekim tarihini uzun bir zaman sonraya verebilecegi için ekim yaptırmamıştım . 
Genelde ekim sonuçları yabancı forumlarda paylaşıldıgı için, senin sürecini burada paylaşman güzel örnek oldu...

Wade1

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 14 Kasım 2015, 10:29:04 »
Wade yeni saçların hayırlı olsun gercekten başarılı bir saç ekimin olmuş. Erkan hoca gercekten saç ekiminde başarı oranı yüksek doktorların başında geliyor. Saç ekimi düşünen arkadaşların bütcelerine uygun olması durumunda, erkan hocayla görüşüp fikrinin alınması gereken birisi oldugunu söyleyebilirim. Kendisiyle ekimimden önce görüşmüştüm ve ekim yaptırabilecegim iki doktordan birisiydi lakin ekim tarihini uzun bir zaman sonraya verebilecegi için ekim yaptırmamıştım . 
Genelde ekim sonuçları yabancı forumlarda paylaşıldıgı için, senin sürecini burada paylaşman güzel örnek oldu...

Tesekkürler savaş
Bende hocayı yabancı forumlardan buldum , türkiyedeki forumlarda örnekleri yok hocanın..
Ben cok memnum kaldım kendisinden..

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #54 : 14 Kasım 2015, 15:21:09 »
hocam dönör bölgenizin fotosunu atarmısınız heralde baya iyiymiş dönör bölgeniz.

Kars343536

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 17 Kasım 2015, 18:48:25 »
Wade kardeşim saç ekim sonucun çok güzel olmuş hayırlısı olsun.saçlar tam olarak kaç ay sonra çıktığını hissediyorsun ve seni umutlandırıyor Mutlu ediyor tam olarak kaç ay sonra fark belli oluyor

Kars343536

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 17 Kasım 2015, 18:50:32 »
Wade kardeşim erkan Demirsoy un kliniği nerede ve greft ücreti ne kadar

Kars343536

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #57 : 17 Kasım 2015, 18:52:00 »
Şu aralar hep İlhan Serdar mıdır nedir çok reklamları dönüyor hayırdır

FFCC

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 17 Kasım 2015, 23:59:08 »
Valla benim gördüğüm en iyi ekim bu ekim..

kuthan_s

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 18 Kasım 2015, 11:33:14 »
Bir şey öğrenmek istiyorum .Sigara kullanıyormusunuz ?

Facebook Twitter Instagram