Gönderen Konu: CLİNİCHAİR 26.07.2017 SAÇ EKİMİ - 3577 Greft  (Okunma sayısı 21850 defa)

ssdd

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: CLİNİCHAİR 26.07.2017 SAÇ EKİMİ - 3577 Greft
« Yanıtla #91 : 09 Haziran 2019, 18:43:27 »
Sıkılaştırma işlemini yaptırdım sıfıra vurunda ekilecek yer buldular ☺ Umarım eskisinden daha güzel olur 640 greft ekildi donör olarak hepsini arka bölgeden enseden almalarını istedim öyle yaptılar donörüm oldukça iyi çünkü umarım iyi sonuçlanır ilk ekim kadar sıkıntılı olmadı sayı az olduğunu için yorumlarınız için teşekkürler

ssdd

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #92 : 09 Haziran 2019, 19:00:09 »
Bilgili olanlara bir şey daha sormak istiyorum eski ekimde kullanmamıştım x pecia tb kullanmamı önerir misiniz desteğini görür müyüm kullanan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #93 : 09 Haziran 2019, 19:00:28 »
Sıkılaştırma işlemini yaptırdım sıfıra vurunda ekilecek yer buldular ☺ Umarım eskisinden daha güzel olur 640 greft ekildi donör olarak hepsini arka bölgeden enseden almalarını istedim öyle yaptılar donörüm oldukça iyi çünkü umarım iyi sonuçlanır ilk ekim kadar sıkıntılı olmadı sayı az olduğunu için yorumlarınız için teşekkürler

Hocam ekim öncesi 3 numara var mi ya da daha kısa fotoğrafınız?

ssdd

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #94 : 09 Haziran 2019, 19:26:39 »
Yok çekmedim ekimden önce kısa halini

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #95 : 10 Haziran 2019, 10:04:33 »
Yok çekmedim ekimden önce kısa halini

Şaka gibi gerçekten .. kapatıcılık sağlasın diye saçları bir uçtan bir uca enteresan bir şekilde spreyleyip foto çekmek aklınıza geliyor , saçları hazır 1 numara yapmışken foto çekmeyi unutmuşsunuz.
Siz bence saçı pek sorun etmiyorsunuz. Sorun eden kişi 3000 selfi çekmişti Ekim öncesi

ssdd

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #96 : 10 Haziran 2019, 16:17:20 »
Sloocer mısın solucan mısın
Kardeşim senin bir tane olumlu bir yorumun yokmu bu forumda herkesi azarlayan tarzda konuşuyorsun kime yorum yapsan değişik konuşma şeklindesin derdin ney senin tavrın hoş değil.

Saçları ekim yapılacağı gün merkezde kestirdim hemen op girdim çekilme aklıma geldim kendim bile 5 dk aynada bakabildim çekmem gerekirdi.

İlk ekimin üzerinden uzun bir süre geçti gelinen nokta hakkında konuşmamız gereken yerde tarama şeklimi tartışıyorsun senin yorumun önemli değil psikolojik sorunların var bence senin yazma benim gönderilerime.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #97 : 10 Haziran 2019, 17:16:12 »
Kardeşim senin bir tane olumlu bir yorumun yokmu bu forumda herkesi azarlayan tarzda konuşuyorsun kime yorum yapsan değişik konuşma şeklindesin derdin ney senin tavrın hoş değil.

Saçları ekim yapılacağı gün merkezde kestirdim hemen op girdim çekilme aklıma geldim kendim bile 5 dk aynada bakabildim çekmem gerekirdi.

İlk ekimin üzerinden uzun bir süre geçti gelinen nokta hakkında konuşmamız gereken yerde tarama şeklimi tartışıyorsun senin yorumun önemli değil psikolojik sorunların var bence senin yazma benim gönderilerime.

Solucan mı:) olumlu yorum mu yok? Azarladım mı?
Sen neden böyle alınganlık yaptın ki? Gelinen noktayı merak etmedigine, saçlar kısa iken foto bile çekmediğine göre bu durumu kafaya takmayan birisi oldugunu söylemem mi zoruna gitti?
Sen alınganlık yapmışsın kardeş.. kötü yorum falan yok ortada. Saç sorunundan müzdarip takıntılı biri olaydın saçlarını keser kesmez onlarca selfi çeker ilk Ekim’in sonuçlarını açık ve net şekilde incelerdin..
Saçlar uzun sağdan sola taramalı ve spreyli analiz etmek zor oluyor.

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #98 : 10 Haziran 2019, 17:27:21 »
Hocam hemen ofansif bir tavıra girmişsin lakin benim de ekimle ilgili şüphelerim var kusura bakma, hadi senin aklına gelmedi ekim öncesi fotoğraflamak normal de ekim merkezlerinin hemen hemen hepsi bunları arşivine alır, en azından onlardan talep edebilirsiniz.(Tabi varsa...)

keleş

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #99 : 10 Haziran 2019, 17:42:44 »

şüayip gibi azarlamaya çalışmışsınız. kimse çocuk değil burada.
Sloocer, burada ne gördüyse onu söyleyen bu konularda bilgi ve tecrübe sahibi, herkese yardım eden, fikir veren bir arkadaşımız.
sadece olumlu yorum istiyorsanız, gidişat ve saçlarınız hakkında ve pohpohlanmak istiyorsanız , orasını bilemem.

bence haksızlık yapmışsınız.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #100 : 10 Haziran 2019, 19:12:59 »

şüayip gibi azarlamaya çalışmışsınız. kimse çocuk değil burada.
Sloocer, burada ne gördüyse onu söyleyen bu konularda bilgi ve tecrübe sahibi, herkese yardım eden, fikir veren bir arkadaşımız.
sadece olumlu yorum istiyorsanız, gidişat ve saçlarınız hakkında ve pohpohlanmak istiyorsanız , orasını bilemem.

bence haksızlık yapmışsınız.

Şuayip gibi bir anlam yüklemesi yaptıysam özür dilerim. Hiç aklıma gelmemişti böyle bir benzetme.nerden geliyor aklınıza böyle şeyler?

Kardesim ben sitede harcadığım zaman ve emeklerden sebep olsa gerek biraz ortadan konuşuyorum o konuda haklısın. Ama art niyetim sözkonusu degil, kimseyide azarlamak niyetinde hiç olmadım.

Ekim sonrası Kısa saç çok çok önemli bir ölçüt kıyaslama yapmak açısından. Bu kadar önemli bir hususu “es “ geçmen bu konudaki ilgisizliğinin göstergesi. Dediğim gibi saçların çok sık olduğu İçin önemsememişsin bu durumu. Ama ben olsaydım kısa saçlı halde 3000 foto çekerdim kesin. Saç konusunda biraz takıntılıyım o yüzden olsa gerek.

Dediğim gibi yanlış anlaşılmaya mahal verecek bir durum yarattıysam, Şuayip tiplemesini akla getiren bir tutum sergilediysem kendi adıma tekrar özür dilerim.

ssdd

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #101 : 11 Haziran 2019, 01:53:20 »
Haklısınız bende özür dilerim
dediğim gibi saçlar ekimden önce kesildi ve hemen ekime alındım o an kendim inceledim nedense fotoğraf çekmek aklıma gelmedi.
Saça oldukça takıntılı olmasam ekim yaptırmam hele 2. Sıkılaştırma Ekimini hiç hiç yaptırmam

ssdd

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #102 : 11 Haziran 2019, 02:00:08 »
Burada eski fotoğraflarımda var bu süreci herkes geçiriyor ve ne kadar sıkıntılı olduğunu anlatmama gerek yok o gün o fotoğrafı çekmem gerekirdi ayrıca pohpohlanma olumlu yorum isteme gibi bir tercihim gayem hiç olmadı.

Artık şok dökülme olduktan sonra ancak ilk ekimin kısa halini paylaşabileceğim arkadaşımızın dediği gibi saçlar sık olduğu ve sonucum tatmin ettiği için eski ehemmiyeti vermedim sanırım hatayı kendimde buluyorum ani çıkış yaptığım için tekrar kusura bakmayın

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #103 : 11 Haziran 2019, 02:12:58 »
@ssdd Kardeşim İnan ben sitede KELDAŞ lara yardımcı olmak İçin ciddi emek ve caba sarfediyorum. Yardımcı olduğunu hissettiğim anda duyduğun mutluluk bana yetiyor. Bazen söylediklerim yanlış anlaşılabilir “Dost acı söyler” diye bilmişim ben çizgimi hiç bozmadan bildiğimi gördüğümü söylüyorum.
Zaten aynı gemideyiz , burası saç Ekim’i yaptıranların yarışması degil, 1. Ye ödülde yok , oyuzden nasıl ki Ekim yaptırmadan önce araştırma yaparken süreç ile alakalı net fotolar aratıyorduk isek Google da , şimdi Ekim yaptıran bizler , yaptıracaklara yol göstermek için çıkan saçlardan ziyade cıkmayanları göstermek zorundayız.
Yani saç Ekim’i öyle fotolarda gözüktüğü gibi birsey degil.. çok ekstrem bir durum yok ise (çok verimli dönör, az açıklık, uygun sac kalınlığı, rengi ve tipi) gibi zaten çokta sıklık beklememek lazım. Biz ektirenler bedelini ödedik bir edindik bu tecrübeyi , biz paylaşımları net yapalım ki 18-20 yasında Cocuklar 5500-7900 greft Ekim yaptırmaya kalkmasınlar.

Uzun lafı kısası üzüm yiyelim   , sevimliredek bağcıyı..

Anlaşıp bir noktada birleştiğimizi düşünşyorum.

Umarım 2. Ekim’in ilk Ekim’inden çok daha güzel sonuçlanır dostum.

ssdd

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #104 : 11 Haziran 2019, 02:37:58 »
Haklısın kardeşim biz ektirdik kurtulduk dememiz yolun başında kim olduğumuzu unutturur yeni ekim yaptıracak arkadaşlarımıza yardımcı olmalıyız 2. Ekimin görsellerinin planlamasını yapamadığım için hatayı tamamen kendimde buluyorum kendime kızıyorum yani.
Biz herşeyi burada öğrendik ve elimizden geldiğince buradakilere yardım etmeliyiz bazen tartışma herkesin kendine gelmesi için iyi oluyor teşekkür ederim dostum

Facebook Twitter Instagram