Gönderen Konu: CLİNİCHAİR 26.07.2017 SAÇ EKİMİ - 3577 Greft  (Okunma sayısı 21856 defa)

ssdd

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: CLİNİCHAİR 26.07.2017 SAÇ EKİMİ - 3577 Greft
« Yanıtla #105 : 11 Haziran 2019, 03:03:57 »
Aklıma takılan bir durum var sizlere sormak istiyorum...

Verteksim son 1 senede seyrekleşmeye başladı hazır sıkılaştırma işlemi yaptıracağım zaten tepe bölgemede biraz ekim yapalım açılıyor zaten dedim merkeze
Onlarda incelediler tepe bölgesinde köklerin olduğunu sadece tellerin inceldiğini ekim yapmak çevresindeki köklere zarar vereceğini ve ancak 3-4 sene sonra tepeye ekim yapılabileceğini söylediler yine de isterseniz biz yaparız hazır önlere yapıyoruz zaten ama kesinlikle uygun değil dediler bende vazgeçtim yaptırmadım bu konudaki görüşleriniz bilgi birikimleriniz nelerdir ?

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #106 : 11 Haziran 2019, 08:41:11 »
Aklıma takılan bir durum var sizlere sormak istiyorum...

Verteksim son 1 senede seyrekleşmeye başladı hazır sıkılaştırma işlemi yaptıracağım zaten tepe bölgemede biraz ekim yapalım açılıyor zaten dedim merkeze
Onlarda incelediler tepe bölgesinde köklerin olduğunu sadece tellerin inceldiğini ekim yapmak çevresindeki köklere zarar vereceğini ve ancak 3-4 sene sonra tepeye ekim yapılabileceğini söylediler yine de isterseniz biz yaparız hazır önlere yapıyoruz zaten ama kesinlikle uygun değil dediler bende vazgeçtim yaptırmadım bu konudaki görüşleriniz bilgi birikimleriniz nelerdir ?

%100 doğru demişler.

ssdd

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #107 : 11 Haziran 2019, 12:08:41 »
Peki verteks tepe bölgedeki saçlardaki incelmeler İçin en azından onları korumak için uygulayabileceğim önereceğin bir ilaç veya benzeri bir tavsiye var mı

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #108 : 11 Haziran 2019, 12:11:34 »
Peki verteks tepe bölgedeki saçlardaki incelmeler İçin en azından onları korumak için uygulayabileceğim önereceğin bir ilaç veya benzeri bir tavsiye var mı

İLAç var evet .. finasteride, dutas tarzı dht blocker lar .. ama tavsiye etmiyorum

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #109 : 11 Haziran 2019, 23:09:56 »

İLAç var evet .. finasteride, dutas tarzı dht blocker lar .. ama tavsiye etmiyorum

Finas tavsiye etmez misin abi bende konumda sormayı unutmuşum burda sorayım.Neyden dolayı yan etkiler mi?

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #110 : 11 Haziran 2019, 23:13:57 »

Finas tavsiye etmez misin abi bende konumda sormayı unutmuşum burda sorayım.Neyden dolayı yan etkiler mi?

Tabi ki yanetkilerinden sebep. Yanetki olmayaydı keşke 17 yasına gelen bütün erkek çocuklarımıza verseydik. Ülkede kel kalmazdı:)

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #111 : 11 Haziran 2019, 23:22:24 »

Tabi ki yanetkilerinden sebep. Yanetki olmayaydı keşke 17 yasına gelen bütün erkek çocuklarımıza verseydik. Ülkede kel kalmazdı:)

Ben artık kullanmayı düşünüyorum abi.Zaten yakın zamanda evlilik düşünmüyorum.Test yaptırmayı da düşünüyorum sürekli.Hem cinsel yönden biraz dizginlemesi iyi de olacaktır bir süre :)

ssdd

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #112 : 12 Haziran 2019, 14:57:40 »

[/
Verteks için beklemekten başka bir çaremiz yok ozaman  döküldüğünde ektireceğiz😞

ssdd

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #113 : 17 Haziran 2019, 00:47:44 »
Temizleme işlemi yapıldı 11. Gün

Facebook Twitter Instagram