Gönderen Konu: Dr Atilla Kaya Kadın kaş ekimi Kaş ekimi yaptırdım şikayet  (Okunma sayısı 13114 defa)

Pembepanjur

• Full Member
Ynt: Dr Atilla Kaya Kadın kaş ekimi Kaş ekimi yaptırdım şikayet
« Yanıtla #76 : 14 Mart 2022, 20:16:46 »
Ne yasağı yav mağdursun. Youtube ye show tv saç ekimi yaz adamlar show tv ye çıkıp dertlerini anlatıyor

Avukatlar dava sürecinde yasak diyor ama bilmiyorum. Ben davamı açtım cimer e de şikayet ettim gerisini o düşünsün. Üstelik adam bana iftira attı bana Ekim olmadı başka kliniğe Ekim olmuş diye iftiralar atmış cimer üzerinden şaka gibi gerçekten iftira atmanın suçundan haberi yok galiba adamın.
  • Ekim Tarihi: 4 sene önce
  • Ekim Merkezi ismi Ideaklinik
  • Yaşınız 25

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #77 : 14 Mart 2022, 20:36:24 »
Ya hukukî süreç o kadar uzun ve saçma ki. Siz dava açıyorsunuz, şikayetvar sitesinden kaldırılıyor. Devletten avukat istiyorsunuz vermiyor. Bir şey yapmak istiyorsunuz yasal olmuyor bu nedir ya?

Bazı arkadaşlar yine beni haksız bulacak ama bu ülkede bir birey kendi adaletini kendi araması gerekiyor. Buna zorlanıyor yani.

Şimdi siz ekim süreci başta olmak üzere çok zorluk çektiniz. Paranız da gitti. Psikolojik olarak da problem çektiniz. Peki Attila hoca? O ekimlerine devam etti, yediği içtiği rast gitti. Oh ne güzel.

Mahkemenin vereceği karar da saçma salak bir şey çıkarsa şaşırmam.

Ben de bazı ürünlerden mağdur olmuştum. Tüketici mahkemesine başvurdum. Güzel bir delil dosyası hazırladım. Içine gerekli olan her şeyi attach ettim. Ne beklersiniz? Tam 6 ay sonra cevap verildi. Ohooo.

Gerek kalmadı zaten mahkemeye. Açık söyleyeyim tehdit ettim. Paşa paşa iade aldı. Kimse öyle yamuk yapıp kaçamaz. Gayet memnunum. Mahkemeye kalsa para adamda kalmıştı.

Allah sabır versin hocam ne diyeyim.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Pembepanjur

• Full Member
« Yanıtla #78 : 15 Mart 2022, 00:00:33 »
Ya hukukî süreç o kadar uzun ve saçma ki. Siz dava açıyorsunuz, şikayetvar sitesinden kaldırılıyor. Devletten avukat istiyorsunuz vermiyor. Bir şey yapmak istiyorsunuz yasal olmuyor bu nedir ya?

Bazı arkadaşlar yine beni haksız bulacak ama bu ülkede bir birey kendi adaletini kendi araması gerekiyor. Buna zorlanıyor yani.

Şimdi siz ekim süreci başta olmak üzere çok zorluk çektiniz. Paranız da gitti. Psikolojik olarak da problem çektiniz. Peki Attila hoca? O ekimlerine devam etti, yediği içtiği rast gitti. Oh ne güzel.

Ben de bazı ürünlerden mağdur olmuştum. Tüketici mahkemesine başvurdum. Güzel bir delil dosyası hazırladım. Içine gerekli olan her şeyi attach ettim. Ne beklersiniz? Tam 6 ay sonra cevap verildi. Ohooo.

Gerek kalmadı zaten mahkemeye. Açık söyleyeyim tehdit ettim. Paşa paşa iade aldı. Kimse öyle yamuk yapıp kaçamaz. Gayet memnunum. Mahkemeye kalsa para adamda kalmıştı.

Tehditin cezası vardır. Ben dava neden açtım bu doktora ait gazete haberleri buldum vergi kaçakçısı olduğuna dair söylentiler de var. Bir doktor aylık 500 bin TL haksız kazanç elde ettiğini gazeteye bastırıp dava açmış bu adama. Yani bu yüzden dava açtım tek bana ödediği tazminatla kalmayacak üstüne devlete de ödeyecek büyük ihtimalle kaçırdığı vergileri.🤣🤣aynı zamanda bana iftira atmis bana Ekim olmadı diye. Ama iftirası boşa çıkacak çünkü delillerim sağlam. Adam ameliyata dair fatura vermeyi geç havale yapayım dedim onu bile çalışanlarının hesaplarına havale yaptırdı asla kendi üzerine bir şey almıyor. Normal olmayan çok şey var yani. Tek şikayetçi de ben değilim üstelik. Doktor bile bu adamı şikayet ettiyse bunun altında kesin bir şeyler vardır eminim.
  • Yaşınız 25

Pembepanjur

• Full Member
« Yanıtla #79 : 15 Mart 2022, 00:05:48 »

Ben kimseyi tehdit etmem. Neden haklı iken haksız konuma düşeyim ki bendeki mağduriyet bir ürün almam değil 4 kere Atilla ya ameliyat olup sonuç alamayıp üzerine doktor tarafından tehdit edilip üstüne kasımda yaraların olması ve kılların orada dökülmesi. Yani kasten yaralama ve tehdit ve üzerine doktorun ihmali söz konusu birde bugün üzerine iftiralar ve hakaretler eklendi. Artık adalete bırakıcam. Çünkü başka hastanede gördüğüm tüm ilaç tedavisine rağmen geçmeyen yaralar hala duruyor ne yazikki.
  • Yaşınız 25

Pembepanjur

• Full Member
« Yanıtla #80 : 15 Mart 2022, 00:07:58 »

GÜNDEM
'Sadece pansumandan' sanal hastaneye!
  • Yaşınız 25

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #81 : 15 Mart 2022, 00:36:47 »
Hocam en doğrusunu yaparsınız. Benimki bir örnekti ama elbette pek tercih edilmesi önerilmeyen bir örnek.

Davada bir gelişme olursa lütfen bizimle paylaşın.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Pembepanjur

• Full Member
« Yanıtla #82 : 15 Mart 2022, 02:26:24 »
Hocam en doğrusunu yaparsınız. Benimki bir örnekti ama elbette pek tercih edilmesi önerilmeyen bir örnek.

Davada bir gelişme olursa lütfen bizimle paylaşın.

Benim doktor şikayet var sayfasına şikayet yazdım diye beni şikayet edecek kadar komik bir insan. İftira atmaya da meyilli bir insan odan dolayı hakkimi adlı yollardan aramam daha mantıklı. Çoluk çocukla uğraşıyoruz kısaca anlayacağınız.
  • Yaşınız 25

Pembepanjur

• Full Member
« Yanıtla #83 : 19 Mart 2022, 06:41:38 »
Arkadaşlar bakalım savcılığa suç duyurusunda bulundum iki hafta oldu ve cimere ve sağlık bakanlığına şikayet ettim. Lakin doktor cimere verdiği cevapta kaş ekimini bana olmadı başka klinikte olmuş diyerek iftira atmış. cimer e belgelerinin tamamını elden gidip vermek zorunda kaldım. Bakalım gelişmeleri sizinle paylaşacağım.
  • Yaşınız 25

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #84 : 19 Mart 2022, 11:33:41 »
  hayırlısı
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #85 : 19 Mart 2022, 12:06:28 »
Attila hoca sıkışmıştır şimdi.

O değil de yani "Bu hasta benim hastam değil." demek bence çok saçma. Çünkü bu çok kolay çürütülebilir.
Güzel haberleri bekliyoruz Hale hocam.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #86 : 19 Mart 2022, 18:09:19 »
Kendi kendi kuyularını kendiler kazıyorlar. İnsanların maduriyetini giderseler en azından bu kadar kötü reklam olmayacak.

Pembepanjur

• Full Member
« Yanıtla #87 : 19 Mart 2022, 20:46:33 »
Attila hoca sıkışmıştır şimdi.

O değil de yani "Bu hasta benim hastam değil." demek bence çok saçma. Çünkü bu çok kolay çürütülebilir.
Güzel haberleri bekliyoruz Hale hocam.

Zaten konuşmalar her şeyi ispatlıyor ona olduğumu işlemi adamin savunması komedi gibi 🤣
  • Yaşınız 25

Pembepanjur

• Full Member
« Yanıtla #88 : 19 Mart 2022, 20:47:34 »
Kendi kendi kuyularını kendiler kazıyorlar. İnsanların maduriyetini giderseler en azından bu kadar kötü reklam olmayacak.

Kesinlikle öyle. Yardımcı olmak yerine hastanın psikolojisini iyice bozuyorlar bu nasıl doktorluk anlamış değilim.
  • Yaşınız 25

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #89 : 19 Mart 2022, 22:01:47 »
 paraprestliğin drluğu normal insanlığı falan yokki
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram