Gönderen Konu: Dr Atilla Kaya Kadın kaş ekimi Kaş ekimi yaptırdım şikayet  (Okunma sayısı 13113 defa)

Leonidas

• Hero Member
Ynt: Dr Atilla Kaya Kadın kaş ekimi Kaş ekimi yaptırdım şikayet
« Yanıtla #45 : 25 Ocak 2022, 23:36:15 »
ARKADAŞLAR DEVLETTEN AVUKAT TALEBİNDE BULUNDUM LAKİN BANA AVUKAT VERİLMEDİ. NEDENİ İSE KAŞ EKİMİ İÇİN 8BİN TL ÖDEMİŞ OLMAM VE AİLEMLE YAŞIYOR OLMAMMIŞ SİZCE NE YAPMALIYIM. DİREKT TÜKETİCİ HAKEM HEYETİNE Mİ BAŞVURMALIYIM

Bu nasıl bir sebep yahu cidden anlamadım.
Yani 8 değil de kaç bin vermeniz gerekiyormuş?
Aile ne alaka bide.
Hem tüketici hakem heyeti hem de cimer e yazın.
Son olarak neden doktorlar kendi doktorunuz bakmalı diyorlar? onu da anlamadım yani zaten sizi bu hale getiren birine tekrar gitmenizi mi öneriyorlar ?

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #46 : 25 Ocak 2022, 23:44:30 »
 tanırım atillayı.xpecia onun.ilaçta supheli bazıları ilacın içeriğine inanmıyor yan destek olarak işede yarıyor ama içinde ne olduğu şüpheli.seytan gibi kurnazdır.05 06 iğnelerle bolerek ekti herkese attığı maailde 05 06 iğne ile calısıyorum dedi sonra kendini inkar etti 05 06 ile calısmadım dedi eski attığı mailleri kopyalamıştık ulu orta yazdık ben hayatımda 0.7 iğneden aşağı calısmadım demişti bir sitede eski maillerinle yalanını ispatlamıştık ulu orta.parayı çok sever bu adam.uçuk kaçık bişidir.hastalarının yüzde 80ni lanet okur buna memnun kalmaz.ilaç işinde parayı gordu ekimdede zaten iyice şikayetler arttı ilaca gecti.ara ara kaş sakal falan ekiyormuş galiba gidilcek adam değildir kendisi.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Pembepanjur

• Full Member
« Yanıtla #47 : 26 Ocak 2022, 00:04:38 »

Bu nasıl bir sebep yahu cidden anlamadım.
Yani 8 değil de kaç bin vermeniz gerekiyormuş?
Aile ne alaka bide.
Hem tüketici hakem heyeti hem de cimer e yazın.
Son olarak neden doktorlar kendi doktorunuz bakmalı diyorlar? onu da anlamadım yani zaten sizi bu hale getiren birine tekrar gitmenizi mi öneriyorlar ?

Cimer e yazdım evet bekliyorum ne cevap gelecek durumu yazdım ama onun dışında avukat verilmedi diye de yazmalımiyim bilmiyorum.
  • Ekim Tarihi: 4 sene önce
  • Ekim Merkezi ismi Ideaklinik
  • Yaşınız 25

Pembepanjur

• Full Member
« Yanıtla #48 : 26 Ocak 2022, 00:06:20 »
tanırım atillayı.xpecia onun.ilaçta supheli bazıları ilacın içeriğine inanmıyor yan destek olarak işede yarıyor ama içinde ne olduğu şüpheli.seytan gibi kurnazdır.05 06 iğnelerle bolerek ekti herkese attığı maailde 05 06 iğne ile calısıyorum dedi sonra kendini inkar etti 05 06 ile calısmadım dedi eski attığı mailleri kopyalamıştık ulu orta yazdık ben hayatımda 0.7 iğneden aşağı calısmadım demişti bir sitede eski maillerinle yalanını ispatlamıştık ulu orta.parayı çok sever bu adam.uçuk kaçık bişidir.hastalarının yüzde 80ni lanet okur buna memnun kalmaz.ilaç işinde parayı gordu ekimdede zaten iyice şikayetler arttı ilaca gecti.ara ara kaş sakal falan ekiyormuş galiba gidilcek adam değildir kendisi.

Yalancı mi demek istediniz kesinlikle yalancı bir adam . Ve kendi kızına Ekim yaptığını söylüyor ne kadar doğru bilemem ama
  • Yaşınız 25

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #49 : 26 Ocak 2022, 01:00:07 »
Cimer e yazdım evet bekliyorum ne cevap gelecek durumu yazdım ama onun dışında avukat verilmedi diye de yazmalımiyim bilmiyorum.

Bence yazın onuda.
Bulunduğunuz ilçenin kaymakamlığına gidip şikayet edin bence.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #50 : 26 Ocak 2022, 13:22:07 »
Yalancı mi demek istediniz kesinlikle yalancı bir adam . Ve kendi kızına Ekim yaptığını söylüyor ne kadar doğru bilemem ama
sorma bacı piyasada bir sürü ona lanet okuyan dolu.15 sene once bir arkadasa ekmişti talebeydi çıkmamış saçlar telefon açmış arkadas talebeyim yemedim içmedim biriktirim ektirim çıkmadı paramı aldın demiş unutma cocuğun var ondan çıkar bunların acısı demiş baska arkadas yumruğnu sıkmış  ailesi tutmuş arkadası bir arkadasıda biz sakinleştirdik bıraksak mahvedecekti aldı paraları ekti çıkmadı yarım yamalak çıktı para için ekimciyim diye yutturdu kendini.15 sene gecmiş halen aynı he.
« Son Düzenleme: 26 Ocak 2022, 13:28:11 Gönderen: emekli kel »
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Pembepanjur

• Full Member
« Yanıtla #51 : 26 Ocak 2022, 16:42:39 »
sorma bacı piyasada bir sürü ona lanet okuyan dolu.15 sene once bir arkadasa ekmişti talebeydi çıkmamış saçlar telefon açmış arkadas talebeyim yemedim içmedim biriktirim ektirim çıkmadı paramı aldın demiş unutma cocuğun var ondan çıkar bunların acısı demiş baska arkadas yumruğnu sıkmış  ailesi tutmuş arkadası bir arkadasıda biz sakinleştirdik bıraksak mahvedecekti aldı paraları ekti çıkmadı yarım yamalak çıktı para için ekimciyim diye yutturdu kendini.15 sene gecmiş halen aynı he.

Arkadaşınız dava açtımı peki neden davacı olmadınız herkes dava etse zaten kapanır iş yeri 🥺
  • Yaşınız 25

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #52 : 26 Ocak 2022, 21:20:09 »
 açmadı kimse dava biri para aldı otekiler lanet etti.eskidende forumlarda kotulenirdi şimdide oyle.10 sene gecse gene aynı olur o adamda bu seytanlık varken.zaten o sıralar onun ekim yapması yasaktı plastik cerrahlar haric yasaktı ama o kılıf uydurdm sorun olmuyor demiş.bak şikayet ederiz plastik cerrah değilsin demişler sallamamış guvendiği var demekki.

Pembepanjur

• Full Member
« Yanıtla #53 : 27 Ocak 2022, 05:11:02 »
açmadı kimse dava biri para aldı otekiler lanet etti.eskidende forumlarda kotulenirdi şimdide oyle.10 sene gecse gene aynı olur o adamda bu seytanlık varken.zaten o sıralar onun ekim yapması yasaktı plastik cerrahlar haric yasaktı ama o kılıf uydurdm sorun olmuyor demiş.bak şikayet ederiz plastik cerrah değilsin demişler sallamamış guvendiği var demekki.

Parasını alan arkadaşınız tüketici hakem heyetine mi başvurdu
  • Yaşınız 25

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #54 : 27 Ocak 2022, 13:25:26 »
 yok salça oldu sorunluydu buda verdi paraı gitsin diye basından kendi piskoloji bozuk kafayı toplasın diye verdim demiş ama bence basından savusturdu

such

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #55 : 27 Ocak 2022, 16:14:53 »
onun hariforte spreyi yerine etil alkol sıksalar aynı faydayı verir o kadar kötü ve işe yaramaz bir üründü,halen de onu denemek isteyen bilgisiz insanlar var,atillanın saç ürünleri hem zaman kaybı hem de para tuzağı olduğunu biliyordum ama ekim işinde d bu denlie böyle kötü olduğunu bilmiyordum

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #56 : 27 Ocak 2022, 20:12:29 »
 xpeciadan gene iyi kotu memnuniyet var ama yan etkide var ne koyduğu belli değilm galiba içine.adamdan her zaman her saç sitesinde dert yananlar vardır.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #57 : 28 Ocak 2022, 00:02:07 »
xpeciadan gene iyi kotu memnuniyet var ama yan etkide var ne koyduğu belli değilm galiba içine.adamdan her zaman her saç sitesinde dert yananlar vardır.

Başkanım xpeciayı bırakasım geldi bu adam yapıyorsa ama benim bildiğim ihracatı da var avrupa filan daha katıdır diye kötü de düşünmek istemiyorum ne diyorsun devam edeyim mi bırakayım mı?

Bu arada çok geçmiş olsun hanımefendi inşallah hukuki mücadelenizi kazanırsınız mağduriyetiniz giderilir bize de yol göstermiş olursunuz.
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #58 : 28 Ocak 2022, 21:22:14 »
 yanetki yoksa devam et baskan

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #59 : 28 Ocak 2022, 22:07:14 »
yanetki yoksa devam et baskan

Tamamdır Başkanım teşekkür ederim
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Facebook Twitter Instagram