Gönderen Konu: Dr Atilla Kaya Kadın kaş ekimi Kaş ekimi yaptırdım şikayet  (Okunma sayısı 13093 defa)

Leonidas

• Hero Member
Ynt: Dr Atilla Kaya Kadın kaş ekimi Kaş ekimi yaptırdım şikayet
« Yanıtla #105 : 05 Nisan 2022, 14:46:08 »
Show haber e çıkma fikri güzel ancak onlar sizin görüntülerinizi çekerler , yayınlarlar ancak bu işlemi hangi kliniğin yaptığını asla haberler de söylemezler.
Geçmişte haberler de bir çok saç ekimi mağduru , saçı ekilip de çim adam olan , hiç çıkmayan , donor bölgesi mahvedilen mağdur gördüm, hatta ve hatta saç ekiminden ölüm oldu , oralarda bile söylemediler klinik veya dr. İsmi. Bu yüzden yorumlar da da çoğu insan; “hangi klinik olduğunu söyleyin de gitmeyelim” yazar bu tarz videolar da, ancak gel görelim ki malesef klinik veya dr ismi geçirmezler.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #106 : 05 Nisan 2022, 16:39:08 »
Show haber e çıkma fikri güzel ancak onlar sizin görüntülerinizi çekerler , yayınlarlar ancak bu işlemi hangi kliniğin yaptığını asla haberler de söylemezler.
Geçmişte haberler de bir çok saç ekimi mağduru , saçı ekilip de çim adam olan , hiç çıkmayan , donor bölgesi mahvedilen mağdur gördüm, hatta ve hatta saç ekiminden ölüm oldu , oralarda bile söylemediler klinik veya dr. İsmi. Bu yüzden yorumlar da da çoğu insan; “hangi klinik olduğunu söyleyin de gitmeyelim” yazar bu tarz videolar da, ancak gel görelim ki malesef klinik veya dr ismi geçirmezler.
Aynen öyle. Birde bu tür kişiler maalesef halen TV lerde ekimlerden bahsediyorlar, programlara davet edilip reklamlarını yapıyorlar. Madurlarla ilgili birşeyleri sadece haberlerde görüyoruz. Özel proglamlarda göremiyoruz. Benim konumdaki ekimci bayan özel kanallarda halen programlara katılıp saç ekimi hakkında bilgi veriyor ama bir devlet yetkilisi sen kimsin doktormusun, cerrahmısın vb.. diye sorgulamıyor. Ekim uzmanı veya ekim koordinatörü. Bu belgeleri devlet vermiyor ama sorusturmuyorda. Gerçi hanımefendinin ki resmi doktor. Bunlarda hatasının arkasında durmuyorlar. Nerden bakarsan bak kanunlarda çok boşluk var ve bu kişilerde bunu değerlendiriyor olan madurlara oluyor maalesef.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #107 : 05 Nisan 2022, 17:24:16 »
Hale hocam aslında YouTube'ye bir video çekseniz biz de buradan destekleriz. Beğeni, yorum atarız.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Pembepanjur

• Full Member
« Yanıtla #108 : 05 Nisan 2022, 19:58:21 »
Hale hocam aslında YouTube'ye bir video çekseniz biz de buradan destekleriz. Beğeni, yorum atarız.

Arkadaşlar yorumlarda veya sitelerde doktor işmiş vermek yasak değil öyle bir şey yok. Estetiklendiniz diye bir sayfa var orada mağduriyetini ve doktor ismini paylaşıyor herkes ne alaka ki paylaşılıyor yani isimler tabi TV programlarini bilemem ama.
  • Ekim Tarihi: 4 sene önce
  • Ekim Merkezi ismi Ideaklinik
  • Yaşınız 25

Yasir Harun

• Full Member
« Yanıtla #109 : 09 Nisan 2022, 13:57:55 »
Savcılık kolay kolay kovuşturmaya gerek yok demez. Sizi bir hastaneye yönlendirir doktor raporu isteyebilir. Soruşturma evresinde delil olabilecek bilgi ve belgeleri toplar.  Oluşan bilgi ve belgelere göre ya dava açılır yada kovuşturmaya gerek yok kararı çıkar. 

Pembepanjur

• Full Member
« Yanıtla #110 : 10 Nisan 2022, 22:30:14 »
Savcılık kolay kolay kovuşturmaya gerek yok demez. Sizi bir hastaneye yönlendirir doktor raporu isteyebilir. Soruşturma evresinde delil olabilecek bilgi ve belgeleri toplar.  Oluşan bilgi ve belgelere göre ya dava açılır yada kovuşturmaya gerek yok kararı çıkar.

İnşallah öyle olur. İnşallah ben mağdur olduğum ile kalmam
  • Yaşınız 25

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #111 : 11 Nisan 2022, 17:18:20 »
 bir aralar laf vardı klasik atilla palavraları diye .yıllar gecmiş palavrayı yamuk yumuk işi bırakmamış atilla.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Pembepanjur

• Full Member
« Yanıtla #112 : 14 Nisan 2022, 09:19:32 »
bir aralar laf vardı klasik atilla palavraları diye .yıllar gecmiş palavrayı yamuk yumuk işi bırakmamış atilla.

Neden bu adamı şikayet  etmiyor kimse yani herkes şikayetçi.
  • Yaşınız 25

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #113 : 14 Nisan 2022, 14:35:40 »
 etmiyor uğraşmıyorlar oda buluyor yolunu
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Pembepanjur

• Full Member
« Yanıtla #114 : 14 Nisan 2022, 18:09:05 »
etmiyor uğraşmıyorlar oda buluyor yolunu

Benim sorunum seyrek çıkması yada hiç çıkmaması olsaydı gene dava etmezdim ama yara çıkması ayrı bir konu.
  • Yaşınız 25

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #115 : 14 Nisan 2022, 22:51:23 »
 ektiği kafalarada mikrop kaptırırdı o adam temiz çalışmıyorki kendi nalet işi nalet

Pembepanjur

• Full Member
« Yanıtla #116 : 14 Nisan 2022, 23:04:37 »
ektiği kafalarada mikrop kaptırırdı o adam temiz çalışmıyorki kendi nalet işi nalet

O zaman bedelini öder savcılık bu işin peşini bırakmaz herhalde
  • Yaşınız 25

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #117 : 14 Nisan 2022, 23:17:08 »
 inşallah

Pembepanjur

• Full Member
« Yanıtla #118 : 16 Nisan 2022, 08:40:17 »

Steril çalışmadığı ortada zaten Ekim esnasında 100 kere girip çıkıyor asistanları. Ve kasısinizin şeklini çizmek için size verilen kalemi herkes kullanıyor. Bu ne kadar steril Allah aşkına.
  • Yaşınız 25

Pembepanjur

• Full Member
« Yanıtla #119 : 16 Nisan 2022, 18:53:00 »
1 buçuk ay oldu savcılığa şikayet edeli ama hala olumlu veya olumsuz bir cevap dahi gelmedi. Bekliyorum. Onun dışında arabulucuk dosyası hala açık görünüyor 4 hafta oldu ondan da hala haber gelmedi. Dava açılacaksa biran önce açılır inşallah. Çünkü yaram gittikçe ilerliyor ve sanki ağrı gözüme bile yansıyor.
  • Yaşınız 25

Facebook Twitter Instagram