Gönderen Konu: Avicenna Saç Ekim Merkezi Esenler 4600 greft-Yüksel Bey-06/07/2017-3000TL  (Okunma sayısı 45706 defa)

Cem Bey

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Dönerden dolayı süreç sıkıntılıymış ama sonuç güzel.
Hayırlı olsun.
Özellikle şu fotoğraf harika...

zlate1982

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Gün saymadan..

zlate1982

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
8.ay biterken

00cem

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
hocam baya toplamış ve başarılı olmuş hayırlı olsun :) sizin şikayet veya eksil gördüğünüz bir husus varmı ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun güzel görünüyor güle güle tarayın saçlarınızı.
Global Moderator

Mrblack

• Sr. Member
Hayırlı olsun güle güle tarayın daçlarınızı

zlate1982

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
hocam baya toplamış ve başarılı olmuş hayırlı olsun :) sizin şikayet veya eksil gördüğünüz bir husus varmı ?

Çok memnunum şu anki durumdan. Şakak bölgeleri kapanınca en az on kişiden zayıflamışsîn yorumu aldım. Halbuki aynı kiloym :) sorun yok ama verteks tepe bölgede yeni çikan saçlar yönünü bulamıyor dik dikensi ve sert çıkıyor. Bunlar herhalde tarayarak bir yön kazanır değil mi? Yoksa hep böyle dik sert ve dikensi mi kalır

zlate1982

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun güle güle tarayın daçlarınızı

Teşekkürler ve nihayet fırcayla tarıyorum

gokhanxxx

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

Çok memnunum şu anki durumdan. Şakak bölgeleri kapanınca en az on kişiden zayıflamışsîn yorumu aldım. Halbuki aynı kiloym :) sorun yok ama verteks tepe bölgede yeni çikan saçlar yönünü bulamıyor dik dikensi ve sert çıkıyor. Bunlar herhalde tarayarak bir yön kazanır değil mi? Yoksa hep böyle dik sert ve dikensi mi kalır
Eğer bi yön problemi vs yoksa vertekse ekilen saçların ön bölgeye göre daha geç geliştiğini biliyoruz.saç formunu alması 18.ayı bulabilir minimum

Çocuktum

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Vay zlate  :) hocam  iyi görünüyosun maşallah, güzel güzel. Hayırlı olsun Sevindim vallahi. İyi toparlamış.

sasa4

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlısı olsun hocam güzel görünüyor :)
sizin ekimin ne kadarı tepeye ne kadarı öne oldu, biliyor musunuz?

zlate1982

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlısı olsun hocam güzel görünüyor :)
sizin ekimin ne kadarı tepeye ne kadarı öne oldu, biliyor musunuz?

Toplam 4600 ama kaça kaç sormadım. Tepe yüzde yüz kapanmasa da hatta biraz da geç tepki verse de eski haline göre bayağı iyi. Ben önden xok tepeyi dert ediyordum ama ön de çok önemliymiş.

zlate1982

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Vay zlate  :) hocam  iyi görünüyosun maşallah, güzel güzel. Hayırlı olsun Sevindim vallahi. İyi toparlamış.

Evet nihayet. Çok sıküntılı başladık ama istedigim hale nihayet geliyor 😊

zlate1982

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları

Eğer bi yön problemi vs yoksa vertekse ekilen saçların ön bölgeye göre daha geç geliştiğini biliyoruz.saç formunu alması 18.ayı bulabilir minimum

Bana da 24 aya kadar da sürebilir dediler. Ekim yaptıran herkese 8.ayda biri olarak şunu net söyleyebilirim ki. Çok ciddi sabır işi. Hem ekimlerin uzaması hem donörün toparlanması.

Facebook Twitter Instagram