Gönderen Konu: Avicenna Saç Ekim Merkezi Esenler 4600 greft-Yüksel Bey-06/07/2017-3000TL  (Okunma sayısı 45718 defa)

00cem

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
benim kendimce araştırmalarım verteks bölgesinin geç cevap verdiği yönde bence içinizi ferah tutun kişiden kişiye iyileşme süreci fark ediyor , tekrardan geçmiş olsun en kısa zamanda sağlıklı saçlarınıza kavuşmanızı dilerim

zlate1982

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
4,5 aysonu

zlate1982

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
5.ay

zlate1982

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
6.aya girerken

zlate1982

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
7.ayda makina sonrası son durum

kelayar

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
son fotolarda gayet güzen görünüyor bence, vertex hariç tatmin edici

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
valla iyi duruyor çok zorlu yolları aştın ,1 sene sonunda o donör çok daha düzgün olacak ekilen saçlarda olmuş .geçmiş olsun ama yine söylüyorum 1 yıl sonunda donör dahada iyi olacak .şuan zaten sorunda kalmamış .saçlar uzun olursa ekim kısmı daha iyi durur kanısındayım .

zlate1982

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
son fotolarda gayet güzen görünüyor bence, vertex hariç tatmin edici

Çok teşekkürler.Vertexte hala çıkışlar sürüyor. Ön bölge yuzde 95 tamamlandı ama vertex malum geç uzuyor.

zlate1982

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
valla iyi duruyor çok zorlu yolları aştın ,1 sene sonunda o donör çok daha düzgün olacak ekilen saçlarda olmuş .geçmiş olsun ama yine söylüyorum 1 yıl sonunda donör dahada iyi olacak .şuan zaten sorunda kalmamış .saçlar uzun olursa ekim kısmı daha iyi durur kanısındayım .

Evet oldukça sıkıntılı geçti. Aslında sabır önemli ama ben ekilen bölgenin cıkışı için kendimi sabırlı olmaya hazırlamıştım. Ama donör alan için bayağı zor gunler geçirdim. Bu sürecte moral motivasyon sağlayanlardan biri de sendin Ruhi Mucerret tesekkurler.

zlate1982

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sorunlu donörde 7.ayda son durum

zlate1982

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Vertexte 7.ay.

seko

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Verteks için doktor bana en az 15 ay demişti. Donör için minoxidil kullan günde 1 kere sabah.
Çok işe yarıyor. Benim senden daha kötüydü. 1.5 ay minox kullandım eskisinden pek farkı kalmadı.

zlate1982

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Verteks için doktor bana en az 15 ay demişti. Donör için minoxidil kullan günde 1 kere sabah.
Çok işe yarıyor. Benim senden daha kötüydü. 1.5 ay minox kullandım eskisinden pek farkı kalmadı.

Vertexte süreci hızlandırmak istiyorsan sık sık masaj yap o bolgeye. Vertexin geç cvp vermesi kan akışının o bölgede az olmasından. Minoxidili mutlaka deneyeceğim.

zlate1982

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Tam 7 ay oldu

sesael

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Güzel sonuç hayırlı olsun

Facebook Twitter Instagram